Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Spotkania - Poznań

woj_ciech - 2012-02-07, 13:03
Temat postu: Poznań
Siema, szukam osób do wspólnych treningów na sali. Może też być w Swarzędzu, a nawet w Gnieźnie.
Wizzard - 2012-02-07, 18:34

Witam !

Szukasz tylko doświadczonych czy startujących jumperów również ? :) Tak jak pisałem przymierzam się do zakupu a byłoby miło z kimś wspólnie trenować.

salatapl - 2012-02-29, 08:24

Witam odkopuje temat :P Zamierzam kupić a lepiej by się pewniej z kimś zaczynało :P
lukassus - 2012-02-29, 09:04

salatapl - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Dobrze jest mieć pomoc na początku, fakt :) W jaki model mierzysz?

EMEK - 2012-04-11, 17:17

Ostatnio z Malty przeniosłem się na Cytadele. Jak zawsze zapraszam do kontaktu. Można zobaczyć, choć salt nie robie.
Haku - 2012-05-01, 23:48

Moze ktos w parku pod opera? tam najczesciej jestem. No a salt tez nie robie :P
Osael - 2012-06-15, 14:01

:padam: Odgrzebuję temat z nadzieją na większy odzew.

Kupiłem ostatnio konkurencyjne 7leagueBoot'y ;) (chyba na forum za złe mi nie będą mieć) i pomimo, że umiejętności łapania równowagi mam raczej bardziej niż dobre to po założeniu bock'ów pierwszy raz na nogi zweryfikowałem pogląd o tym, że chwila moment i będę sobie skakał do nieba :rotfl: ...

Doszedłem do wniosku, że byłoby łatwiej mi się nauczyć z kimś kto już jest obyty w temacie ...

Liczę na jakąś pomocną dłoń albo nogę :D ...

Mam kawałek do Poznania, ale chętnie dojadę poćwiczyć z kimś kto już ma wprawę i umiejętności.

Spróbuję jeszcze nawiązać kontakt z kimś z „Z głową w chmurach” z Poznania. Może uda mi się zobaczyć jak trenują i przy okazji sam załapię ...

Sumując - jak ktoś będzie miał opcję żeby (poćwiczyć w Poznaniu lub okolicy) i przy okazji zrobić dobry uczynek :D np. pomóc początkującemu to dajcie znać.

Pozdrawiam.

lukassus - 2012-06-15, 14:52

Osael - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

W Poznaniu jest spora grupa skoczków, raczej niezrzeszonych, choć ekipa o której wspomniałeś, jest bardzo otwarta na nowych.

Odnośnie powerków, najważniejszy jest support i jakość produktu. Od 2005r. osoby kupujące na www.poweriser.pl czy wcześniej na www.powerizer.pl przede wszystkim to sobie chwalą. Kolejna sprawa to stabilność. Jesteśmy na rynku 8-my rok! Współpracujemy z największymi na świecie.

A sam Poweriser Advance jest, moim zdadniem w tej chwili najlepiej dopracowanymi skaczącymi szczudłami na świecie z udogodnieniami, za które gdzie indziej trzeba dopłacać. To wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.


www.poweriser.pl

Udanych treningów. Na forum na pewno dowiesz się wielu przydatnych rzeczy o tym, jak bezpiecznie i skutecznie rozpocząć swoją przygodę z powerkami. Powodzenia!

woj_ciech - 2012-07-24, 11:10

Siema, w sumie założyłem temat, a się nie odzywam. Sam dużo nie skaczę, ale chętnie poskakałbym z kimś. Myślałem aby spotkać się na cytadeli, bo jest mniej okupowane przez ludzi niż malta czy park przed operą. Powiem szczerze, że już trochę irytuje mnie ciągłe odpowiadanie ludziom co mam na nogach :P Mam nadzieję, że jeszcze w to lato da radę wspólnie poskakać, jakby co to tutaj macie do mnie maila: wojciech.kosmaczewski@gmail.com
lukassus - 2012-07-24, 11:41

Po wakacjach w Poznaniu najpewniej powstanie stała miejscówka, gdzie będzie można trenować na Poweriser! :D
Haku - 2012-07-26, 23:05

Hej :) Ja jestem w poznaniu znaczy bede za tydzien wiec mozemy sie umówic [;
Byłam zobaczyć do tego teatru z głową w chmurach ale będąc na kilku spotkaniach nie trafiłam na żaden jako taki trening, wiec zrezygnowałam.. Głównie chodziło tam chyba o zarobek. Na PW macie moje namiary [;

serwes - 2013-09-23, 21:41

Witam wszystkich Powerbockerów z Poznania ^^
Chciałbym się ustawić na wspólne skakanie w Poznaniu :)
jeżeli jest ktoś chętny do poskakania to proszę o kontakt 727926831 lub mail serwes@interia.pl ;)

Items - 2015-10-30, 22:33

Skacze ktoś w Poznaniu ? :)
lukassus - 2015-11-02, 13:00

W Poznaniu jest całkiem spora grupa, choćby oni: https://web.facebook.com/glowawchmurach

Na fb sporo osób też się odzywa tutaj:
https://web.facebook.com/forumpowerizer
https://web.facebook.com/PoweriserPolskaTeam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group