Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wybór Odpowiedniego Modelu - 13lat 1.6m 62kg

murass - 2012-02-24, 18:35
Temat postu: 13lat 1.6m 62kg
witam wszystkich, i chciałbym się spytać a rade na temat doboru odpowiedniego modelu dla siebie, zastanawiałem się nad modelem Poweriser Advance PR7090 a Poweriser Advance PR5070, dodatkowo teraz zobaczyłem że jest możliwy do kupienia model Standard który jest znacznie tańszy, lecz z tego co czytałem również mniej wygodny, więc jestem raczej za modelem Advance, lecz głównie nie mogę się zdecydować nad tym, czy kupić poweriser w przedziale 50-70kg czy 70-90kg, uwzględnie że regularnie ćwiczę mięśnie,a na trampolinie wychodzą mi salta w przód i w tył, a na ziemi salta z rękoma do przodu, zdaję sobie sprawę że jeśli wezmę te w przedziale od 70 do 90kg na początku będzie mi trudno, ale chcę potem jak najwyżej skakać, i jak dla mnie wszystkie wysiłki są tego warte, proszę o szybką odpowiedź
lukassus - 2012-02-24, 22:33

murass - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Biorąc pod uwagę to co napisałeś (waga, wiek i zaangażowanie), wierzę ci, że jesteś mocny zawodnik: zaryzykuj i weź Advance PR7090. W zamówieniu koniecznie zaznacz swój wiek i wagę. Pamiętaj, że na początku nie będzie łatwo.

Jeśli szybko opanujesz technikę skakania i będziesz unikał przetrenowania, będzie ok. Masz doświadczenie na trampolinie, to na pewno pomoże.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group