Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Video - Powerteam 2012

Kacper - 2012-03-12, 20:24
Temat postu: Powerteam 2012

Cinek2395 - 2012-03-12, 20:33

Mam takie pytanie do was, jak pozbyliście się strachu skoku w tył na powerkach ?
Ile mieliście prób zanim skoczyliscie pierwszy raz do tyłu, i czy jeżeli nie udało się wam to upadek mocno bolał ?

Butla1994 - 2012-03-12, 20:45

Cinek2395, ze swojego doświadczenia wiem, że jeśli ćwiczyłeś akrobatykę, lub po prostu potrafisz salto w tył na trampolinie to na szczudłach nie jest to trudne. Najtrudniejsze jest przełamanie się, a najlepiej się go pozbyć poprzez rywalizację. Jeśli nie ma się doświadczenia lepiej najpierw doszkolić sobie salta na sucho, a potem brać się za bocki :)
Kacper - 2012-03-12, 21:05

Na bockach salto w tył wcale nie jest takie łatwe. Nie możemy zapomnieć o tym, że szczudła ważą swoje. Najlepiej jest uczyć się na ląży chociaż i bez niej można sobie poradzić.



W taki sposób ja się nauczyłem salta w tył. Ląży nie było, materacy nie było, za to lina holownicza i dwie osoby do asekuracji świetnie spełniły swoją rolę.

Nie mniej bez umiejętności wykonania salta w tył bez szczudeł odradzam próby zrobienia tego ze szczudłami.

lukassus - 2012-03-12, 21:57

Zapraszamy na treningi Acro School, gdzie zmierzycie się z ekipą przy próbach skoków na powerkach do tyłu. I tak jak pisze Kacper: najpierw na sucho, później powerki.
Cinek2395 - 2012-03-12, 22:37

To oczywiste raczej :) Jedynie co to kilka razy do przodu mi się udało na materacach ale cerce waliło mi mocniej niż jak pierwszy raz robiłem salto do tyłu bez asekuracji :p
Teraz ładniejsza pogoda więc może coś wykminię :p

Mader - 2012-07-19, 13:41

w moim odniesieniu back flip jest łatwiejszy od fronta jedyne co przeszkadza to strach przed upadkiem... Mam sprężyny od lutego tego roku i do tej pory nie odważyłem sie wykonać na nich zadnej akrobacji :D
lukassus - 2012-07-19, 14:57

Mader napisa³/a:
jedyne co przeszkadza to strach przed upadkiem...

Gdyby to było tylko takie małe 'jedyne ' :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group