Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Przedstaw siÄ™ - Witaj Åšwiecie!

Ridi - 2012-03-23, 21:49
Temat postu: Witaj Åšwiecie!
Czołem wszystkim! Jestem Marek, w sieci znajdziecie mnie głównie jako Ridi. Nie dawno stuknęło mi 18 lat:) O powerkach wiem mniej więcej od sierpnia 2011, ale dopiero teraz nadszedł czas na zakup i posmakowanie jak to jest mieć własne szczudła:) Kupiłem używki, tu wielkie podziękowania nalezą się lukassus-owi za świetną pomoc i ogólnie genialne podejście do klienta. Skaczę w Bielsku więc jak by ktoś był z tego oto miasta lub okolic i chciał zobaczyć tysiące porażek oraz z kimś poskakać to zapraszam do kontaktu. Chyba tyle miłego skakania!
lukassus - 2012-03-23, 21:58

Ridi - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

I jak to jest mieć własne powerki?

Butla1994 - 2012-03-23, 22:24

Ridi - znam Bielską ekipę, czasem latam z nimi. Jeśli jesteś chętny to pisz na PW ;)
Ridi - 2012-03-24, 16:32

Fiuf... Właśnie wróciłem z lotniska:) Jak wrażenia: hmm to jest zarąbiste! Choć czeka mnie dużo nauki i od dziś nie lubię schodów... Jedyną wadą a może i zaletą jest ciekawość jaką się wzbudza. Nie wiem ile razy dziś powiedziałem co to jest, ale raczej dużo, bardzo dużo...
lukassus - 2012-03-25, 21:49

Ridi napisa³/a:
Właśnie wróciłem z lotniska:)

Aż tyle miejsca potrzebujesz, żeby się na powerkach rozbujać? ;)

Ridi - 2012-03-26, 21:09

Nie po prostu fajna miejscówka:)
lukassus - 2012-03-26, 21:49

Myślałem, że może na pasie startowym mierzysz się z samolotami lub bierzesz szybowce na ciąg ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group