Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Przedstaw się - Dzień Dobry

Selekos - 2012-04-02, 19:46
Temat postu: Dzień Dobry
Hej,

Chyba czas się przedstawić. Nazywam się Michał Selke, ale w sieci można mnie znaleźć zawsze pod ksywką Selekos (która jest na tyle tandetna, że nikt mi jej nie kradnie :D ).

Na szczudła napaliłem się w lipcu, po tym jak postanowiłem porzucić zabawę w downhilla i poszukać czegoś ciekawszego i bardziej... Miejskiego. Oglądałem filmiki z pogostick'iem, gdy znalazłem powerisery. Od razu mi się spodobały, ale ostatecznie zdecydowałem się po tym, jak zorganizowaliście spotkanie w szkole przy Metro Stokłosy i upewniłem się, że dam radę :>

Potem tylko wyciągnąłem kasę z lokaty i zium- szczudła w domu. Generalnie poruszam się w nich na co dzień, a to do sklepu, na spacery etc. Powoli biegam, ale jeszcze nie nauczyłem się skakać- muszę jeszcze poćwiczyć przy jakimś płotku.

Zwykle można mnie spotkać wieczorami na Alejach Ujazdowskich, przy Parku Ujazdowskim- jest tam świetny chodnik i asfalt, który upodobali sobie rolkarze i deskorolkarze, a teraz także ja :>


Aktualnie kombinuję jak doszyć do plecaka głośniczki na pilota- bieganie w poweriserach z ostrą oprawą muzyczną jest mega! ]:->

lukassus - 2012-04-02, 19:50

Selekos napisa/a:
Powoli biegam, ale jeszcze nie nauczyłem się skakać- muszę jeszcze poćwiczyć przy jakimś płotku.

Wbij ze sprzętem z raz na trening www.AcroSchool.pl lub/i na jakieś spotkanie z nami w W-wie/MMz - raz dwa nauczymy cię skakać.

Selekos - 2012-04-02, 19:57

Dzięki za zaproszenie, jak w tym tygodniu się nie nauczę, to przyjdę. Chociaż aktualnie bardziej zajmuje mnie płynne chodzenie po schodach.
lukassus - 2012-04-02, 20:16

Selekos napisa/a:
Chociaż aktualnie bardziej zajmuje mnie płynne chodzenie po schodach.

To również bardzo cenna umiejętność.

Matizus - 2012-04-02, 21:16

Cześć Selkos! Super, że zdecydowałeś się na Powerisery! Na szkoleniu w szkole Łysy(Krzysiek) długo Cię trzymał. :)
Grunt to ćwiczyć, jak najbardziej zapraszamy Cię na trening i na nasze spotkania. Jak będzie się coś kroić, to na pewno o tym wspomnimy tutaj i/lub na facebooku. :D

Selekos - 2012-04-03, 00:32

Cytat:
Na szkoleniu w szkole Łysy(Krzysiek) długo Cię trzymał. :)


Niestety moje ciało jest antonimem takich wyrażeń jak "finezja", czy "kocia zwinność" ;-) Dlatego tak powoli w porównaniu do innych idzie mi nauka.

lukassus - 2012-04-03, 09:09

Najważniejszy jest FUN!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group