Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Przedstaw siÄ™ - Witajcie! ;-)

ant0n - 2012-04-05, 16:00
Temat postu: Witajcie! ;-)
Mam na imię Andrzej. Wśród znajomych znany pod pseudonimem ant0n. Nakręciłem się strasznie na powerkową zabawę i niedawno kupiłem sobie model Advance PR7090. Wydatek okropnie bolał, ale mam nadzieję, że inwestycja zwróci się w postaci niezłego funu ;-) Na razie szczudła miałem na nogach w zasadzie raz, bo uległ uszkodzeniu mały plastikowy element trzymający pasek od przypinania stóp. Jednakże szybko dostałem nową oraz jeszcze jedną zapasową sztukę "tulejki". :-) Obsługa klienta znakomita - to się ceni!

Moje wrażenia po pierwszych kilkudziesięciu minutach chodzenia i zaliczonym jednym upadku - bezcenne ;-) To co widzimy na filmikach, te ewolucje i bieganie... Trzeba nieźle się napracować. :-) Jedno jest pewne. Nie właźcie na szczudła bez ochraniaczy i kasku!

No to zaczynam trenować. Najpierw chodzenie, później bieganie i podskoki. Zapewne będę musiał się kiedyś wybrać do szkółki, aby czegoś więcej się nauczyć. Szkoda, że mam tak daleko :-( (chyba ponad 230 km).

Jedno jest pewne - w swojej małej mieścinie jestem pierwszym skaczącym świrem :-D

lukassus - 2012-04-05, 16:27

ant0n - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

ant0n napisa³/a:
Obsługa klienta znakomita - to się ceni!

Robimy co w naszej mocy :)

ant0n napisa³/a:
Zapewne będę musiał się kiedyś wybrać do szkółki, aby czegoś więcej się nauczyć.

Zapraszamy. Zawsze można zebrać grupę chętnych osób z całej Polski, umówić termin i zorganizować trening lub serię treningów. Wszystko zależy od waszych chęci.

ant0n napisa³/a:
Jedno jest pewne - w swojej małej mieścinie jestem pierwszym skaczącym świrem

I tak trzymaj!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group