Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Sprzęt - poweriser EVO

anuat - 2012-04-23, 13:32
Temat postu: poweriser EVO
Pytanie czy ktos ma skakal jakies recenzje.... zastanawiam sie nad kupnem tegoz oto modelu stad te pytania... :D
lukassus - 2012-04-23, 15:41

Polecam Poweriser Advance.
anuat - 2012-04-23, 15:57

generalnie spodziwalem sie jakis za i przeciw... but if you say so ;]
lukassus - 2012-04-23, 18:20

Za - Poweriser Advance dostępny jest w Polsce i masz na niego pełną gwarancję.
Za - montując nową belkę C, masz niemalże Poweriser EVO: http://forum.powerizer.pl/viewtopic.php?t=1777
Za - Powerise EVO nie jest dostępny w Polsce, jest droższy i w Polsce nie masz gwarancji.
Za - na Poweriser Advance skacze cały Poweriser Team, sprężyny są takie samej jak w EVO.

anuat - 2012-04-23, 22:40

rozumiem wszystkie za ale ... jak zawsze jest ale nie mieszkam w Polsce ;];] mieszkam w wielkiej brytani i wlasnie dlatego zostalo zadane pytanie o Evo.... wiem ze zapewne je testowales .. i o to sie rozchodzi glowinie ze belka kopyta i nowa sprezyna to prawie koszt nowych Pr advance<tutaj dla mnie ;p>... lub doplacenie i kupienie evo chodzi mi tylko o to czy warto... z gory dzieki za odpowiedz ... pzdr
lukassus - 2012-04-24, 00:03

Zapytaj sprzedawcę.
Haku - 2012-05-17, 15:36

Ja mam jedno przeciw może to moje subiektywne odczucia ale chyba o to chodzi:
Wiązania na stopę dla mnie kompletna porażka.. snowboardowe sa zdecydowanie lepsze o wiele pewniejsze lepiej trzymają się nogi, łatwiejsze do zaciśnięcia A tak pozatym to chyba wszystko okej

lukassus - 2012-05-17, 18:49

Wiązania na rzepy są rewelacyjne i sprawdzają się szczególnie dobrze przy skakaniu profesjonalnym.
Haku - 2012-05-18, 18:51

No to widać ja nie skaczę profesjonalnie d;
lukassus - 2012-05-18, 19:00

Ostatnio widziałem jak skaczesz rok temu. Wymiatałaś.

Wspólnie uznaliśmy, że wiązania na rzepy są dużo lepsze, dlatego są w produkcji seryjnej. Szczególnie kobiety i dzieci chwalą sobie to rozwiązanie. Rzepy są wygodniejsze, pewnie trzymają stopę, siła nacisku paska na stopę jest rozłożona równomiernie - to wszystko wpływa na komfort skakania.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group