Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Spotkania - Kraków

Malkav3 - 2012-05-25, 11:57
Temat postu: Kraków
Czesc,
Bardzo mnie kręci skakanie na Powerkach. Jednak często mam tak że szybko mi przechodzi czy jest ktoś z Krakowa na tyle życzliwy żeby pozwolić na swoim sprzecie obeznać się choć w podstawach?

No i pytanie nr 2.
Warto kupywać odrazu sprzet w okolicach 1300-1400 czy lepiej na poczatek za 500 zł?

lukassus - 2012-05-25, 12:50

Malkav3 - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

W sobotę i niedzielę jesteśmy z Poweriser na Lotnisku Rudniki k/Częstochowy, gdzie można z nami pogadać, obejrzeć sprzęt, przejść profesjonalne szkolenie i nawet coś kupić (sprzęt nowy/używany). Będziemy najpewniej obok namiotu organizatora SSS (drifting). Pomarańczowy namiot, rozskakana ekipa w zielonych koszulkach, często przemieszczająca się też na SXT. Zapraszamy!
http://www.extremizer.pl/

Z Krakowa to stosunkowo blisko, a warto, bo bardzo dużo się będzie działo!

Malkav3 napisa³/a:
Warto kupywać odrazu sprzet w okolicach 1300-1400 czy lepiej na poczatek za 500 zł?

Chyba najlepiej jest zapytać osób, które tak już zrobiły. Ostatnio wielu wymieniałem sprzęt na Poweriser Advance. Zawsze możesz kupić też używany, nieco drożej niż 500zł., sporo taniej niż 1400zł. i z gwarancją (to bardzo ważne, szczególnie w używany sprzęcie i każdy sobie to chwali - dodatkowo to pokazuje, jak dobrym produktem jest Poweriser i jak dobry ma support w Polsce!).

Malkav3 - 2012-05-25, 16:29

Co tydzień tam jesteście czy tylko z racji imprezy (cos mi sie kojaza targi tuningowe w okolicy czestochwy)? Bo akurat ten week mam zajety, dopiero w next sie wyrwę. ew. czy jest możliwy jakiś kontakt do Ciebie bo PW masz nieaktywne.
lukassus - 2012-05-25, 17:09

Jesteśmy tam tylko na czas imprezy EXTREMIZER Moto Show!
Lelek - 2012-05-25, 19:28

Ja będę skakał w parku Jordana w niedziele ale jeszcze nie wiem o której godzinie. Jak będziesz zainteresowany daj mi znać. Zapewne jutro będę znał godzinę.

Godzina rozpoczęcia treningu około godziny 14.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group