Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Sprzęt - Gumy do kopytek

pit - 2012-05-27, 20:44
Temat postu: Gumy do kopytek
Witam

Na zdjęciu poniżej jest stan mojej podstawki po tygodniu użytkowania:



Ukosowanie powstało po pierwszych dwóch dniach użytkowania i raczej (chociaż nie jestem na 100% pewien) było wynikiem złego wyregulowania kolanek - uciekały mi do środka a ukosowanie jest na zewnętrznej właśnie stronie oraz małej wprawy, trochę nimi przycierałem o podłoże. Od tego czasu, po wyregulowaniu kolanek i zdobyciu pewnego doświadczenia, raczej nie zauważyłem większego zużycia, aż do dziś - rozchodzi mi się o to pęknięcie. I tutaj prosiłbym o radę doświadczonych, czy takie coś kwalifikuje je na wymianę, bo nie będę ukrywał, nie bardzo mi się widzi wymiana po tygodniu użytkowania. I przy okazji, czy takie szybkie zużycie to norma, czy raczej faktycznie wina jak pisałem złego wyregulowania/braku doświadczenia. Poweriser'ów używam ok 2h na dzień głównie biegam, trochę skaczę

lukassus - 2012-05-28, 00:28

pit - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Proszę podeślij mi ostre, wyraźne zdjęcia obu gum i podaj również datę zakupu z paragonu. Wszystko wyślij w mailu.

To bardzo dziwne, bo my śmigamy na tych gumach bardzo intensywnie i trzymają się długo.


pit pisz i działamy, co być nie myślał o gumie, a o treningach :)

pit - 2012-05-28, 22:00

A na jakiego maila, wysłałem na forum malpa powerizer.pl, ale jeżeli na innego to podeślij mi adres i wyślę, bo chciałbym wiedzieć czy mogę bezpiecznie na tym dalej skakać, nie chciałbym uszkodzić sprzętu
lukassus - 2012-05-28, 22:39

Na pewno możesz dalej skakać. Za chwilę dostaniesz odpowiedź.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group