Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

News - Mini obóz Poweriser dla każdego! Naucz się skakać salta!

lukassus - 2012-06-27, 02:18
Temat postu: Mini obóz Poweriser dla każdego! Naucz się skakać salta!
Organizujemy serię treningów na skaczących szczudłach pod nazwą 'Mini obóz Poweriser".

Termin: 11-13.07.2012r.
Liczba treningów: 3 (jeden każdego dnia)
Godz.: 14:00 - 16:00
Miejsce: Warszawa, OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40 ( www.acroschool.pl ).
Szacowany koszt: 50-150zł. (zależny od liczby uczestników).

Zgłoszenia
Mailem na adres acroschool@poweriser.pl wyślij imiona i nazwiska osób, które zgłaszasz. W odpowiedzi otrzymasz nr konta bankowego do wpłaty zaliczki. Zaliczka jest ostatecznym potwierdzeniem zgłoszenia.

Prosimy o rozważne zgłoszenia, ponieważ na ich postawie będą podejmowane wiążące decyzje dot. organizacji treningów. Z tego względu nie ma możliwości zwrotu wpłaconej zaliczki (oczywiście jest możliwość przysłania innej osoby na swoje miejsce w treningach).

Koszty
Szacowany koszt to wyłącznie zwrot kosztu wynajęcia hali i sprzętu do ćwiczeń. Treningi organizujemy w celu popularyzacji powerków i przybliżeniu. Jeśli całkowity koszt udziału w 3 treningach będzie wyższy niż 50zł., różnicę będziemy regulowali na pierwszym treningu.

Dla kogo?
- dla początkujących - rozpocznij z nami swoją przygodę z Poweriser (najbardziej doświadczeni instruktorzy w Polsce!). Nie potrzebujesz nawet mieć własnego sprzętu, wystarczą chęci!
- średnio zaawansowani - umiesz skakać, ale nie możesz przeskoczyć pewnego poziomu, nie masz pomysłu na skakanie, nie wiesz jak prawidłowo wykonać konkretne ruchy? Przyjedź i naucz się tego w czasie treningów!
- zaawansowani - umiesz skakać, potrafisz kręcić nawet salta, ale nie masz możliwości w bezpiecznych warunkach poćwiczyć na bardziej zaawansowanymi

Czego można się nauczyć w czasie treningów Poweriser?
Najlepiej, abyś przed przystąpieniem do treningów wiedział/a, czego chcesz się nauczyć. Z tym planem i odpowiednią motywacją tym samym zwiększysz swoje szanse na sukces o lata świetlne. Na treningach będzie wielu doświadczonych skoczków, od których będzie można nauczyć się bardzo wiele.
Skakanie, bieganie, salta, lądowanie, wstawanie po upadku, zachowanie ciała w powietrzu, kontrola nad ciałem, udoskonalenie techniki skakania i biegania oraz sprawy techniczne: wybór najlepszego sprzętu, serwis, konserwacja itp.

A niepełnoletni?
Jeśli przyniesiesz ze sobą specjalne oświadczenie od swoich rodziców/prawnych opiekunów, to możesz wziąć udział w treningu. Jest to warunek konieczny.

Czy nauczę się robić salta na Poweriser?
Jeśli przyłożysz się do treningów, to jest duża szansa, że swoje pierwsze salto wykręcisz w połowie lipca 2012r. w Warszawie. Nie każdemu może udać się ta sztuka, ale na pewno każdy zobaczy salta i dowie się, co należy robić, aby nauczyć się skakać salta na Poweriser! Nastawiamy się na frontflipy, choć będzie też okazja do poskakania backflipów.

Jaki sprzęt będzie dostępny w czasie treningów?
Najlepiej wskocz na www.acroschool.pl i zobacz dział sprzęt oraz galerię zdjęć. W czasie treningów Poweriser do dyspozycji będą m.in.:
- profesjonalne batuty
- materace zeskokowe
- materace gimnastyczne
- ścieżka gimnastyczna
- równoważnia
- zabezpieczeni do nauki backflipów (!)

Gdzie będą odbywały się treningi?
Warszawa, OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 40

Czy potrzebuję mieć własny sprzęt do skakania?
Najlepiej jest, abyś w czasie treningu miał własny sprzęt. Jeśli jednak go nie masz, a chcesz z nami trenować, będzie możliwość wypożyczenia Poweriser Advance i Junior.

Kto będzie na treningach?
Poweriser Polska Team - czyli najbardziej rozskakana ekipa w Polsce i najbardziej doświadczeni instruktorzy. Historia powerbockingu w Polsce zaczęła się właśnie od nas!
Zobacz nas: http://fb.com/poweriserpolskateam

Czy mogę tylko popatrzeć?
TAK! Zapraszamy widzów, kibiców, fotografów, video-operatów i wszystkie osoby zainteresowane Poweriser.

Co muszę ze sobą mieć?
- wygodny strój sportowy
- sportowe buty na zmianę (na płaskiej podeszwie)
- dobry humor i motywację/chęć do skakania
Po treningu będzie możliwość skorzystania z pryszniców, także prosimy zaopatrzyć się w ręczniki.

Najpewniej po treningach nasza rozskakana ekipa będzie chciała zabrać Was na ulice Warszawy. Wtedy dopiero będzie szansa poczuć, co to jest prawdziwe skakanie na powerkach!

Pytania: www.poweriser.pl/kontakt

Cel spotkania to popularyzacja Poweriser jako bardzo atrakcyjnej i zdrowej formy spędzania wolnego czasu oraz podnoszenie swoich umiejętności w skakaniu na Poweriser. 3 treningi dzień po dniu pozwolą na opanowanie umiejętności, których każda osoba będzie chciała się nauczyć, z zachowaniem odpowiedniego czasu na regenerację.

ZAPRASZAMY!



Ridi - 2012-06-27, 11:34

Pojawił bym się z chęcią gdyby tylko nie ten termin:/
Matizus - 2012-06-27, 12:17

Co z nim nie tak? :(
ant0n - 2012-06-27, 12:36

Znajomy, który jeździ w Wawie na longboardzie podpowiada mi, że oni jak sobie organizują jakieś większe eventy, to wykupują sobie na wszelki wypadek jakieś ubezpieczenie grupowe. Kosztuje to podobno 5 PLN od osoby przy takiej zorganizowanej grupie. Będzie tutaj coś takiego? Jeśli nie, to może warto pomyśleć?
Ridi - 2012-06-27, 13:06

14 mam wesele pod Krakowem a mieszkam w Bielsku i jeszcze za kierowce mam robić więc nie był bym w stanie pewnie się nawet tego 14 ruszać po treningach a i sam dojazd do domu by mi z Wawy troszkę zajął - niestety muszę sobie odpuścić. A co do pomysłu ubezpieczenia to sens to jakiś ma bo zawsze jest zabezpieczenie niewielkie bo niewielkie jak by sie coś stało, ale jest.
lukassus - 2012-06-27, 21:33

Na tę chwilę ubezpieczenie we własnym zakresie. Jak dam radę, pogadam ze znajomymi agentami ubezpieczeniowymi. Niezależnie ant0n możesz podpytać znajomych, gdzie i na jakich warunkach się ubezpieczali.
ant0n - 2012-06-27, 23:32

Powinienem mieć na jutro jakieś info.
pbl_pic - 2012-06-28, 12:59

świetna sprawa ale szkoda że mi termin nie odpowiada bo do lekarza jestem umówiony dajcie znać jeśli będzie inny termin
lukassus - 2012-06-28, 22:02

Jeśli zainteresowanie będzie odpowiednio duże, być może uruchomimy podobną serię treningów w drugiej połowie wakacji. Na tę chwilę planujemy TYLKO treningi jak wyżej czyli 11-13.07.2012r.

Event na fb: http://www.facebook.com/events/253569964755664/

Damianr - 2012-06-28, 22:34

Jak dla mnie mozecie robic codziennie :D napewno bede chodzic :]
lukassus - 2012-06-28, 22:42

Damianr - już wysłałeś zgłoszenie?
Damianr - 2012-06-28, 23:09

Jeszcze nie ale zrobie to na dniach jakos :]
Haku - 2012-06-29, 10:34

Czemu tak w środku tygodnia ):
Osael - 2012-06-29, 22:27

Ja również tylko dołożę z ubolewaniem, że chętnie bym skorzystał, ale nie będzie mnie nawet w kraju :( ... :/
lukassus - 2012-07-03, 13:51

Wydarzenie na fb: http://www.facebook.com/events/253569964755664/

W mailu zgłoszeniowym wystarczy podać imiona i nazwiska osób, które wezmą udział w treningach.


lukassus - 2012-07-03, 21:27

Wygraj darmowy wjazd na Mini Obóz Poweriser:
http://www.facebook.com/poweriserpolska

Matizus - 2012-07-06, 15:02

UWAGA UWAGA!
Wypad na miasto, ze względu na baaardzo duży wysiłek fizyczny i różną regenerację przez wszystkich uczestników planujemy zrobić dopiero ostatniego dnia, czyli w piątek!

Items - 2012-07-08, 23:07

Jesli chodzi o wypozyczenie sprzetu, jaki cennik/taryfe przewidujecie ?
lukassus - 2012-07-08, 23:22

Mamy bardzo dużo chętnych, dlatego na czas treningu jest to 100zł. za wszystkie 3 treningi czyli jakieś 15zł/h (Advance + komplet ochraniaczy).

Same treningi wyjdą najpewniej poniżej 100zł. (za 3 treningi).

GNOME_PL - 2012-07-10, 01:57
Temat postu: NIAHAHAHHA
Spoko wszystko się udało i zgłaszam się na ochotnika do Acro zabaw :D Dawać mnie konto na przelew :)
lukassus - 2012-07-10, 07:25

Wyślij maila na AcroSchool (at) poweriser.pl podając imię i nazwisko.
GNOME_PL - 2012-07-10, 10:36

Wyslalem juz wczoraj :)
ant0n - 2012-07-10, 23:42

lukassus napisa³/a:
Na tę chwilę ubezpieczenie we własnym zakresie. Jak dam radę, pogadam ze znajomymi agentami ubezpieczeniowymi. Niezależnie ant0n możesz podpytać znajomych, gdzie i na jakich warunkach się ubezpieczali.


Niestety, ale dopiero wczoraj udało mi się zdobyć nr tel. do dziewczyny, która załatwiała takie ubezpieczenie na event longboardowy.
Miałem ostatnio masę roboty w pracy i późno kończyłem. Nie było już mocy by cokolwiek załatwiać i tym bardziej, by wejść na powerki. :zly:
Już tydzień nie miałem ich na nogach. Mam nadzieję, że nie umrę po pierwszym treningu.

Mam coś na sprzedanie. Może znajdzie się ktoś chętny? Info zamieściłem na giełdzie forum: http://forum.powerizer.pl/viewtopic.php?t=1886

lukassus - 2012-07-14, 14:25

Dzięki wszystkim za udział w 'Mini Obozie Poweriser'. Codziennie na hali ćwiczyło ok. 20 osób na powerkach, rekordzista przejechał ponad 500km, są osoby, które ustały swoje pierwsze salto, każdy na pewno podniósł swoje umiejętności w skakaniu na powerach.

Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach Poweriser!

Jak wam się podobało?

Damianr - 2012-07-14, 18:00

Dla mnie było zajebiście, czekam na kolejne treningi i wypady w miasto :D
GNOME_PL - 2012-07-15, 19:51

Było świetnie, podobało mi się :) Mam nadzieję, że będę mógł uczestniczyć w następnych treningach i wyjść z Wami na miacho bo teraz nie pykło. Skill podskoczył :) Pozdro
lukassus - 2012-07-15, 23:04

Odnośnie Poweriser Urban Jumping niech absolutnie każdy żałuje, że go tam nie było. To co pokazaliśmy, to mało kto skacze na świecie!
ant0n - 2012-07-16, 20:24

Fajna, koleżeńska atmosfera. Nowe znajomości. :)

Mnie to spotkanie jeszcze bardziej zmobilizowało do bycia aktywnym. Co prawda nie cisnąłem jeszcze treningu pod salto, ale pewnie taki cel będzie następnym razem.
Ogólnie to piszę się na każde spotkanie, które będzie w przyszłości :-)



Główny target życiowy, to skakać tak jak tutaj:


:oczami:

lukassus - 2012-07-16, 21:51

ant0n napisa³/a:
Główny target życiowy, to skakać tak jak tutaj

Szacun!

Na tym video pokazane jest piękne Ubran Jumping + zaawansowane skakanie akrobatyczne na powerkach. Trzymam kciuki!

lukassus - 2012-07-24, 23:27

100% osób zadeklarowało, że nauczyło się czegoś nowego w czasie treningów.
Ponad 90% osób podobała się formuła treningów (taka jak w czasie treningów AcroSchool). Podobna ilość osób chętnie wzięłaby udział w serii podobnych spotkań!

Wyniki były zbierane mailowo i przez prostą ankietę rozesłaną do osób, które przybyły na treningi w lipcu.

Kto wie, jakie mogą być efekty organizacyjne zaangażowania forowiczów w podobne inicjatywy! :D Sporo osób w Polsce łapie zajawę na skakanie na powerkach, a to daje impuls do działania!

Przypomnę, że wystarczył jeden post (a wcześniej lobbying), aby w kilka tygodni zorganizować tzw. 'Mini Obóz Poweriser".

Damianr - 2012-07-25, 11:26

To róbcie śmiało drugi :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group