Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Bezpieczna Nauka - Odpowiednie buty

amokk - 2012-07-19, 18:30
Temat postu: Odpowiednie buty
Witam.

Od wczoraj jestem zadowolym posiadaczem PR Advance 90120.
Po 2-godzinnym treningu nabawiłem się dużego bąbla na pięcie.

Jakie stosujecie obuwie, ewentualnie skarpetki na pięty do PR??

PS. Mimo tego, po założeniu plastra, pokonałem dziś do pracy 2.5 km, a o 22.00 drugie tyle przede mną ;)

lukassus - 2012-07-19, 18:43

amokk - witamy wśród najbardziej rozskakanej społeczności Polski! :)

Dobry zawodnik jesteś. 2,5km na dzień dobry i drugie tyle po całym dniu pracy. I to wszystko po treningu! Kozaczysz :)

Buty sportowe, wygodne, na płaskiej podeszwie. Każdy ma tutaj inne preferencja, da się skakać w niemal każdych. Ja preferuję byty na niemal łysej podeszwie, która jest możliwie cienka, tak aby pięta niemal dotykała ścianki stopki (miejsce, na którym stawiasz stopę na powerkach).

Inni lubią skakać w butach do biegania, jeszcze inni w butach na deskę itd.

Skarpety - frote są wygodne, wypasem są termoaktywne i jeszcze inne bajery, gdzie to dopasowują się do kształtu stopy, musisz uważać która prawa a która lewa itd. To są już niuansiki.

Stary! Ty drugiego dnia 2h skakałeś i masz w planach przebiegnięcie 5km! Co ty mi tu nam o butach i skarpetach! Aż strach pomyśleć, o czym nam jeszcze napiszesz. Chyba lekko ryzykuję pisząc, że jutro możesz nieco odczuwać dzisiejsze wyczyny. ;)

amokk - 2012-07-19, 18:54

Już odczuwam :)
Ale w pracy siÄ™ regenerujÄ™ ;)

lukassus - 2012-07-19, 20:32

Dobra praca.
amokk - 2012-07-24, 23:25

lukassus napisa³/a:
Skarpety - frote sÄ… wygodne

To wystarczyło, aby korzystanie z PR stało się przyjemnością ;)

lukassus - 2012-07-24, 23:37

Proste rozwiÄ…zania sÄ… najlepsze, dlatego Poweriser jest genialny! :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group