Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Księga życzeń i marzeń - Materiały promocyjne?

Ridi - 2012-07-25, 19:16
Temat postu: Materiały promocyjne?
Lukassus mam małe pytanie do Ciebie czy była by możliwość otrzymania jakiś materiałów promocyjnych o powerkach? Po ostatnim wypadzie z Damianem z Czechowic (wybaczcie zapomniałem nicka) doszliśmy do wniosku że przydało by się coś takiego widząc zainteresowanie ludzi którzy co krok pytają co to jest jak to działa ile kosztuje gdzie można kupić oraz czy można spróbować. Z racji, że obaj jesteśmy za tym aby w okolicy było coraz więcej skaczących z reguły więcej czasu niż na treningu spędza się tłumacząc co i jak. Tu prośba do Ciebie o materiały promocyjne lub wzory do zrobienia ich. PO niedzielnym wypadzie bardzo zaciekawione i zainteresowane skakaniem były 2 osoby, a przy tym gdyby było to jak promować było by ich znając życie więcej.
lukassus - 2012-07-25, 20:22

Ridi - no problemos amigo. Przygotuję co trzeba. Napisz mi proszę maila: www.poweriser.pl/kontakt

Zajmę się tym po weekendzie, bo teraz mamy duże eventy w Sopocie (Opera Leśna) i Krośnie (Ignacy Łukaszewicz).

Ridi - 2012-07-26, 18:36

Mail poszedł.
Ridi - 2012-08-07, 18:43

Lukassus przypominam o sprawie, minęły 2 tygodnie a odzewu brak, mail do Ciebie poszedł jak chciałeś.
lukassus - 2012-08-08, 14:44

Akcja za akcją leci, nie ma czasu na siedzenie w biurze :) Pracuję nad tematem, jesteśmy w kontakcie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group