Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Przedstaw siÄ™ - Witam :)

McGandalf17 - 2012-08-07, 23:29
Temat postu: Witam :)
Witam wszystkich ! Mam na imiÄ™ Wojtek mam 15 lat i mieszkam w Bojanowie w okolicach Rzeszowa.

Już kiedy pierwszy raz zobaczyłem powerki w akcji parę lat temu od razu wiedziałem że to coś dla mnie ale dopiero niedawno zacząłem myśleć o tym poważnie. Mam już model na oku ale przed zakupem chciałbym się jeszcze upewnić czy dam radę tzn wypożyczyć jedną parę na jakimś zlocie czy czymś w tym stylu poznać opinie innych spróbować swoich sił. Chciałbym zobaczyć co to tak właściwie jest i co można z tym zrobić bo to co wiem narazie ogranicza się do filmików z youtube i przede wszystkim czy mi się to opłaci i spodoba bo zobaczyć a poczuć to nie to samo. Jedyny problem polega na tym że mieszkam na Podkarpaciu i w tych stronach nie słyszałem jeszcze o tego typu aktywności.

Pozdrawiam!

lukassus - 2012-08-08, 13:31

McGandalf17 - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Tydzień temu byliśmy w Krośnie na Świet(l)nym mieście. To była doskonała okazja, żeby nauczyć się skakać na powerkach i wypróbować swoich sił na skaczących szczudłach.

Jest jeszcze opcja wypożyczenia Poweriser, zakupu używanego modelu lub po prostu przy okazji przyjechania do nas.

McGandalf17 - 2012-08-08, 15:02

Jestem na forum od wczoraj i niewiele wiem jest tu coÅ› takiego jak plan imprez tego typu czy coÅ› w tym stylu ?
lukassus - 2012-08-08, 15:05

Planu/terminarza/itp. imprez nie ma. Jeździmy non-stop w różne miejsca w Polsce. Najłatwiej jest po prostu zadzwonić www.poweriser.pl/kontakt i umówić się na spotkanie w Mińsku Mazowieckim/Warszawie.

Za tydzień będziemy na Mazurach.

McGandalf17 - 2012-08-08, 16:05

To trochę daleko no ale popytam jeszcze trochę u siebie może ktoś jednak tu skacze. Będę śledził newsy może kiedyś będziecie gdzieś bliżej. tak czy siak z kupna powerków nie rezygnuję dziękuje za informację :)
lukassus - 2012-08-08, 16:23

McGandalf17 napisa³/a:
dziękuje za informację

Polecamy się w każdej sprawie dot. skaczących szczudeł.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group