Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wrażenia Powerizer - Moje wrażenia.

Zardas - 2012-08-14, 14:20
Temat postu: Moje wrażenia.
Dzisiaj w południe dojechał do mnie kurier. Miałem radochę, która nie trwała za długo otóż po pierwsze pada deszcz od paru dni więc po skręceniu sprzętu pochodziłem chwilę w garażu, a później było już tylko coraz gorzej - moja matka zobaczyła co wyczyniam hehe - ostra awantura a w zasadzie jej monolog o złamaniach karku itp itd. Także puki co mój pierwszy dzień z powerkami jest na razie kiepski, nie dość że nie mogę potrenować przez pogodę to jeszcze moja kochana mamuśka non stop zrzędzi mi nad uchem. czekam na poprawę pogody żeby zejść z domu i w końcu poskakać ;)
lukassus - 2012-08-14, 14:46

Zardas - trzymaj się chłopie! ;)

Pod koniec tygodnia ma się rozpogodzić, także warunki do treningów będą spoko.
A mama chce dla na pewno tylko dobrze.

ps. Szybka dostawa, prawda :)

Zardas - 2012-08-14, 15:07

Właśnie się zastanawiam jak to zrobiłeś że tak szybko doszło?
lukassus - 2012-08-14, 17:40

Zardas napisa³/a:
Właśnie się zastanawiam jak to zrobiłeś że tak szybko doszło?

Tak po prostu pracuje firma ZAVA Group www.poweriser.pl

Zardas - 2012-08-15, 08:39

Dopiero dzisiaj rano poskakałem. Jest świetnie! Kocham poweriser.


PS. Mokra trawa + poweriser = dużo bólu + darmowe przefarbowanie spodni na zielono.

lukassus - 2012-08-15, 09:16

Mokrej nawierzchni należy unikać, bo jest śliska i zwiększa ryzyko upadku. Tardo, sucho, czysto, płasko - takich miejsc szukaj.

Zardas napisa³/a:
Skakanie na powerkach jest lepsze niż seks

A próbowałeś seksu na powerkach?

Zardas - 2012-08-15, 09:28

Jeszcze nie, ale muszę spróbować! To może być fajne doświadczenie ;P

[update 2012-08-15, 16:19]
Na dzień dzisiejszy mam dość poweriserów. Zaliczyłem taką glebę, że ledwo wstałem ( mokra trawa, szybki bieg).

lukassus - 2012-08-15, 19:41

Zardas napisa³/a:
Na dzień dzisiejszy mam dość poweriserów. Zaliczyłem taką glebę, że ledwo wstałem ( mokra trawa, szybki bieg).

Tak jak pisałem wcześniej, nie jest to dobra kombinacja, szczególnie na początku przygody z powerkami.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group