Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Freestyle - poweriser tour de pologne

wawri - 2012-08-14, 15:30
Temat postu: poweriser tour de pologne
Wraz z kolegą Michałem planujemy od dłuższego czasu życiową, pierwszą podróż autostopem. Dla urozmaicenia wyprawy zabieramy za sobą powerisery!
Nareszcie skończyło się gdybanie, postanowiliśmy się zorganizować i w końcu wyruszyć.
Wyjeżdżamy 16 Sierpnia z Mińska Mazowieckiego. :cool:
Z założenia podróż ma wyglądać tak, jedziemy stopem do jakiegoś dużego, turystycznego miasta, rozstawiamy się na starówce z czapeczką i zbieramy pieniądze na dalsza przygodę, na jedzenie, na życie, będziemy nocować w hotelu tysiąca gwiazd, a jak dobrze pójdzie to na nocleg w jakimś nisko budżetowym miejscu. :]
Pierwszym naszym miastem które planujemy odwiedzić jest Toruń, następnie Malbork, Trójmiasto, Półwysep Helski, następnie będziemy kierować się wybrzeżem ku zachodowi, na trasie będą miasta takie jak Łeba, Ustka, Darłowo, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście. Gdzie pojedziemy dalej, nie mamy jeszcze zielonego pojęcia, może Poznań, może Berlin ;)
Jakby ktoś miał ochotę z nami poskakać, nauczyć się chodzić, skakać, poprawić umiejętności, wspólnie się pobawić, to z chęcią udzielimy pomocy, a z drugiej strony będzie nam bardzo miło jak ktoś nam pomoże odnaleźć się w nieznanym mieście :)
Gdyby kogoś to zainteresowało proszę pisać wawryszuk.m@gmail.com lub dzwonić 531-976-737 :hyhy:

Zardas - 2012-08-14, 17:18

Życzę powodzenia i miłego skakania ;)
lukassus - 2012-08-14, 19:05

Trzymamy kciuki! :)
wawri - 2012-08-16, 23:40

Dzięki dzięki, jutro wyruszamy :hyhy:
Damianr - 2012-08-17, 09:33

ooo wawri ja bede nad morzem w ustce od dzis do 25 sierpnia wbiajjcie i dajcie znac :D
Powerki zabralem ze soba :D

lukassus - 2012-08-17, 14:10

I pojechali. Jeszcze dziś mijaliśmy się na ulicy, ale stopa nie potrzebowali :)
Haku - 2012-08-19, 21:13

Damianr Miałam dziś jechać nad może ale wylądowałam w Krakowie. Jadę pewnie za tydzień nam morze więc jakbyś przedłużył wyjazd to dojadę do Ciebie. Bo mam 2 tygodnie i sobie jeżdzę z bockami więc teraz południe Polski za Tydzień na północ , A po tyh wakacjach zamawiam nowe szczudła ! ^^
Damianr - 2012-08-19, 21:22

Niestety nie da rady siedze tyko do 25 bo jestem z rodzicami, ale jak juz to zapraszam do Pruszkowa zawsze :D
Haku - 2012-08-19, 23:26

średnio że akurat się miniemy :Pjakbyś mieszkał trche bardziej na północ.. Pruszków chyba jednak za daleko troche..
Damianr - 2012-08-21, 21:08

10 km od wawy :] 300 km od suwalk
Haku - 2012-08-22, 10:06

I tak będę się kręcić teraz po wybrzeżu :P Mam jeszcze 1.5 tygodnia wakacji a w Suwałakch będę w połowie Września :P
wawri - 2012-09-07, 16:51

Podróż zakończona.
Utrzymywanie się dzięki szczudłom jest jak najbardziej możliwe. Podróżowanie z powerami stopem, we dwie osoby z dużym bagażem który umożliwia przetrwanie w różnych warunkach jest bardzo trudny do wykonania.(nie mieścimy się do samochodów) :hyhy: Taka wyprawa wymaga niesamowitego przygotowania fizycznego, i stosowania odpowiedniej diety, takie skakanie mogę porównać do kilkudniowego maratonu. :zdegustowany:
Objechać całej polski niestety nieudało nam się, ale poznaliśmy świetnych ludzi i niesamowicie się bawiliśmy. Kolejna wyprawa ze szczudłami na pewno zostanie lepiej zaplanowana. :oczami:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group