Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wybór Odpowiedniego Modelu - 27 lat, ok.80kg, 180cm - powerki + tuning

Pazurek - 2012-09-02, 14:38
Temat postu: 27 lat, ok.80kg, 180cm - powerki + tuning
Jestem "świeży", z Krakowamam 27 lat, ok.80kg, 180cm wzrostu. Chciałem zakupić Poweriser'a. Ile wyjdzie mnie taki sprzęt z farbycznymi dodatkami dla większej efektywności co opisał w wątku Lukassus, w tych kilku punktach. Chodzi mi o przewidywany przedział cenowy (widełki), bądź konkretna suma w zł na jaką muszę się nastawić ???? Proszę o odpowiedź i z góry dzięki!

Cytat:
Witam serdecznie!
Przy wadze 80kg, wzroście 180cm, lat 27, lepiej kupić sprzet Poweriser Advance PR7090 czy wziąć już na start mocniejsze sprężyny czyli sprzęt PR70120???? No i jak z tymi fabrycznymi ulepszeniami. Lepiej później stopniowo wymienić czy już w wersji "start" je sobie sprawić? Jak to wygląda z perpektywy doświadczonych "skoczków" jeśli chodzi o zakup kogoś rozpoczynającego?
Dzięki za pomoc,
pozdrawiam z Krakowa

lukassus - 2012-09-02, 22:25

Pazurek - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Pazurek napisa³/a:
27 lat, ok.80kg, 180cm

Tabelarycznie najlepszy dla Ciebie jest Poweriser Advance PR7090. PR90120 może być za twardy, a na pewno taki będzie na początku, co może skutecznie zniechęcić cię do skakania.

Tutaj pisałem o tuningu Poweriser:
http://forum.powerizer.pl/viewtopic.php?t=1777

Poweriser Advance: 1399zł.
Belka C (super sprawa!): 250zł.
Ochraniacze na sprężyny (teraz promocja): 90zł.
W sumie: 1739zł.

Jak raz spróbujesz skalania na profilu-C EVO, już nigdy nie będziesz chciał skakać na zwykłym profilu-C. To jest już udowodnione :)

Dzięki ochraniaczom na sprężyny zmniejszasz do właściwie do zera potencjalne zniszczenie osłony sprężyny i co najważniejsze, ograniczasz zniszczenia mechaniczne (obijanie sprężyn jedna o drugą). To bardzo ważne, szczególnie na początku przygody z powerkami.

Dopełnieniem zestawu może być najlepsza na świecie torba na powerki:
http://www.poweriser.pl/a...iser,p265789550

Jest genialna. Zmieścisz w niej powerki, ochraniacze, kask, wodę, ciuchy na zmianę, napoje, drobiazgi, a niektórzy mieszczą dodatkowo wzmacniacz, kolumnę i masę innych rzeczy. Jest mega pojemna i wytrzymała. Ma kółka!

Pamiętaj, aby składając zamówienie na www.poweriser.pl w uwagach powołać się na ten topic lub/i podaj swój nick z forum.

Zardas - 2012-09-04, 16:01

Ja zamiast torby używam worka wojskowego ;)
lukassus - 2012-09-04, 17:44

Też dobre. Nasz ratownik medyczny robi tak samo.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group