Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wybór Odpowiedniego Modelu - Czesci zamienne, jakie, co ile...

hudy85 - 2013-01-26, 15:01
Temat postu: Czesci zamienne, jakie, co ile...
Wiem, ze na to pytanie nie da sie odpowiedziec jednoznacznie, gdyz zalezy to od uzytkowania, ale przegladajac inne fora natknalem sie na watek, w ktorym porownywane sa powerki z 7lb i troche zaskoczony jestem wypowiedzia uzytkownika "amokk" (zdjecia sprzetu po 2 miesiacach i absurdalny wrecz powod nieuznanej gwarancji.
lukassus - 2013-01-26, 20:16

Amokk pisał tu i tutaj wszystkiego się dowiesz: http://forum.powerizer.pl...p?p=13289#13289
Reklamacje zostały uznane, mimo iż nie powinny (własne modyfikacje w konstrukcję).

Amokk chińskie sprężyny 7leageboots złamał na czwartym treningu i teraz już trzeci miesiąc próbuje je sprzedać na allegro. Klasę lepsze sprężyny i cały sprzęt (oryginalny Poweriser) możesz mieć w tej chwili za tylko 899zł., a wypasiony Poweriser Standard za jedyne 1199zł.

Kacper swoje sprężyny PR90120 Plus wymienia po 2,5 roku skakania! A nikt w Polsce nie skacze tak dobrze jak Kacper (w tym salta nad jadącym samochodem).

hudy85 - 2013-01-26, 20:26

Dzieki, pocieszyles mnie :) Ciesze sie, ze tego rodzaju posty sa rozwiazywane a nie kasowane, jak to ma miejsce na niektorych forach.
Ale gwarancja wydaje mi sie i tak nieco krotka, jeden sezon to niewiele skakania, tym bardziej, jesli ktos na zime, zakladajac pierwszy raz praktycznie uzywa juz bez gwarancji. Ciekawe czy ktokolwiek bral pod uwage gwarancje europejska i mozliwosci zwrotu powolujac sie na produkt niezgodny z opisem (2 lata).

lukassus - 2013-01-26, 20:31

Gwarancja na części eksploatacyjne wynosi 6 miesięcy (kopytka, sprężyny).

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group