Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Gdzie skakać - Ktoś w Łodzi jeszcze skacze ?

kPawel - 2013-03-06, 16:59
Temat postu: Ktoś w Łodzi jeszcze skacze ?
Cześć.

Jestem z okolic łodzi, ćwicze od kilku dni, i stąd moje pytanko.
Zbliża się wiosna, czy ktoś skacze z Łodzi?, i czy nie chciał by gdzieś wspólnie poskakać ?. Czekam na Kontakt ;] Pozdrawiam

orsyno - 2013-03-14, 21:44

tak, troche skaczę, mam dwa powery 70 i 90 jeszcze z 2008 roku!
Ale nie bardzo trenguję bo oprócz biegania i podskakiwania nie potrafię sam się nauczyc a i sala czy chodnik nie napawa mnie do odważnego skakania zapraszam, dopóki zimno jesteśmy na sali w Emdeku na Zawiszy 39 we wtorki od 17 do 20... potem wiosną latem w Parku Śledzia trenujemy, ogólnie kuglarskie rzeczy ale i szczudła czy powery też...

kPawel - 2013-03-14, 21:55

a duzo osob we wtorki mozna tam na powerkach spotkac? i czy jakies koszty mial bym z Wami pokrywac za sale jesli chcial bym uczeszczac regularnie ? / Pozdrawiam, a tak dokladniej ze Zgierza jestem :>
orsyno - 2013-04-04, 09:30

we wtorki mamy 3h treningu, na powerach tam niewiele poskaczesz ale podstawy się nauczysz, możesz spokojnie poskakać i nieco potruchtać, czekam na lepszą pogodę, wtedy treningi organizuję w parku śledzia w tych samych dniach i godzinach, zabieram ze sobą sprzęt kuglarski (żonglerka, szczudła, slack, chusta werykalna i jak wiem że ktoś chce to poweki - 70 i 90)
wtedy w parku można spokojnie pochasać... niekoniecznie samemu :)
co do kasy, jest skarbonka i dobrowolna opłata 5zł

kPawel - 2013-04-09, 20:11

Park Śledzia rozumiem Park Staropolski w okolicach Manufaktury tak ?
pawelh - 2013-05-08, 11:27

Witam Was, myślę nad zakupem Powerek, ale wpierw chciałbym przetestować z czym to się je etc. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu w Łodzi?
lukassus - 2013-05-08, 12:26

pawelh - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Może Kiler może pomóc w tej sprawie.

kPawel - 2013-05-17, 21:10

orsyno napisa/a:
we wtorki mamy 3h treningu, na powerach tam niewiele poskaczesz ale podstawy się nauczysz, możesz spokojnie poskakać i nieco potruchtać, czekam na lepszą pogodę, wtedy treningi organizuję w parku śledzia w tych samych dniach i godzinach, zabieram ze sobą sprzęt kuglarski (żonglerka, szczudła, slack, chusta werykalna i jak wiem że ktoś chce to poweki - 70 i 90)
wtedy w parku można spokojnie pochasać... niekoniecznie samemu :)
co do kasy, jest skarbonka i dobrowolna opłata 5zł




pawelh Witaj ;] Mam blisko do Łodzi więc mogli byśmy się spotkać.
Spójrz na to zdanie
"wtedy treningi organizuję w parku śledzia w tych samych dniach i godzinach, zabieram ze sobą sprzęt kuglarski (żonglerka, szczudła, slack, chusta werykalna i jak wiem że ktoś chce to poweki - 70 i 90"

Kolega wyżej wypożycza na przetestowanie powerki. Zagadaj z Nim ;)

Pozdrawiam i oczekuje odpowiedzi.


//a tak u mnie to trening pełną parą. Zero bólu w plecach nic. ;] Chwilkę temu wróciłem cały zmęczony, zalany potem ale dalej chcę więcej.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group