Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Freestyle - Słomiany zapał

Terlander - 2013-03-11, 22:24
Temat postu: Słomiany zapał
Witam wszystkich :) Mam 16 lat i chcę kupić swoje pierwsze powerisery. Niefortunnie pojawił się problem ze strony rodziców, który powoli przeszedł na mnie. Chodzi tu mianowicie o zdanie moich rodziców, iż powerków użyję kilka razy a następnie pójdą w odstawienie. Sam kicałem na poweriserach 3 razy w życiu lecz za każdym razem kiedy pozwolono mi je założyć, ściągać je ze mnie trzeba było prawie siłą :D Jednak od zmartwień rodziców sam zacząłem myśleć, że to może być słomiany zapał. Pytam więc Was poweriserowicze o podobne przeżycia i jak to z Waszym wkręceniem się w ten sport było.
lukassus - 2013-03-11, 23:27

Terlander - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Słomiany zapał ma to do siebie, że często dotyczy większości sfer życia - jeśli już występuje. Zabawa ma jednak to do siebie, że się z reguły podoba. Dobra zabawa szczególnie. Sam musisz sobie odpowiedzieć, czy chcesz mieć powerki i na nich szaleć, czy chcesz tylko myśleć o tym szaleństwie.

Powodzenia.

Terlander - 2013-03-19, 21:01

Sprawa rozwiązała się dobrze dla mnie. Powerki zamówiłem wczoraj :) Może niedługo opis wrażeń ;)
lukassus - 2013-03-19, 21:11

Gdzie zamawiałeś?
Terlander - 2013-03-19, 21:13

Na poweriser.pl :)
lukassus - 2013-03-19, 23:45

W takim razie już jutro będziesz miał sprzęt :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group