Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Przedstaw się - Witam! Brzesko/Tarnów

Twenty Eyes - 2013-06-13, 18:19
Temat postu: Witam! Brzesko/Tarnów
Tutaj Dominik świeży posiadacz PR 70/90. (tydzień)

PR świetna sprawa! Od dawna szukałem czegoś takiego!
Pierwszy dzień jeszcze tak dziwnie ale po dwóch już całkiem spoko się porusza.
Teraz poluję na salkę by się w salta pobawić.

Zauważyłem też jedną rzecz. (Kupowałem używki) że bardzo ważne jest odpowiednie dostosowanie powerków pod siebie. Niby nie wiele ale odczułem że gdy nie ustawimy odpowiednio kolanek względem stóp delikatnie przy skoku ucieka nam noga( albo raczej nie cała siła wybija nas w górę lecz delikatnie w bok) przez co musimy koordynować skok ciałem.
Podobnie gdy zapięcie "kolanowe" jest bliżej lub dalej ramy ( w pierwszym przypadku ściąga do tyłu w drugim do przodu ). Są to na tyle nieduże odchyły że się tego nie odczuwa po wyrobieniu koordynacji. Niemniej myślę że dla osoby niemającej wyrobionej koordynacji skakanie na źle ustawionych szczudłach może być podobne do jazdy na tępych łyżwach :D
(myślę że to raczej dotyczy używek )

Na co dzień mieszkam w brzesku ale nierzadko bywam w Tarnowie.
Jest ktoś z okolic?

lukassus - 2013-06-13, 21:38

Twenty Eyes - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!


Bardzo celne uwagi techniczne. Udanych treningów.
Salta fajna sprawa, ale najpierw potrenuj na sucho (bez powerków).

Twenty Eyes - 2013-06-14, 16:18

Suche skakanie mam już za sobą.
Miałem epizod z akrobatyką, niestety praca nie pozwala mi na treningi z grupą. Powerki mają mi to właśnie zastąpić gdyż one mnie czasowo nie ograniczają ;D
Bez sportu nie da się żyć!

lukassus - 2013-06-14, 21:30

I tak trzymaj.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group