Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Bezpieczna Nauka - Problem

Sztruklow - 2014-01-18, 19:39
Temat postu: Problem
Powerki kupiłem 3 dni temu i wszystko było by dobrze, gdyby nie fakt, iż kiedy zakładam je prawidłowo to chodzi mi się niepewnie a nogi uciekają lekko na boki.

Natomiast kiedy lewy powerek założę na prawą nogę, a prawy na lewą to jest super poza faktem, że stukaj o siebie i się niszczą.

Nie wiem czy jest to wina złego zamontowania czy może po prostu muszę sam siebie wyregulować. :) Jakieś podpowiedzi ?

lukassus - 2014-01-18, 23:52

Sztruklow - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

W instrukcji obsługi masz podane dwa odnośniki do filmów video - obejrzyj je. Na forum są jeszcze tematy dotyczące regulacji miękkich kolanek.

Moim zdaniem najpewniej masz źle wyregulowane kolanka. W instrukcji obsługi jest napisane, jak to należy zrobić. Kolanka muszą być zaraz pod kolanem, aluminiowe rurki ustawione symetrycznie \ | /

Osoby, które mają 'krzywe' nogi mogą ustawić sobie kolanka niesymetrycznie, aby chodzić/skakać równo (wtedy nogi 'nie uciekają').

Wrzuć tu zdjęcia tego co zrobiłeś - wtedy będziemy mogli ci najlepiej doradzić.

Sztruklow - 2014-01-19, 00:55

Nie wiem czemu, ale instrukcji w języku polskim nie dostałem (przeszukałem całe pudełko). Dlatego byłbym bardzo wdzięczny, za podesłanie mi linków do tych filmików.
lukassus - 2014-01-19, 09:50

Proszę napisz maila na www.poweriser.pl/kontakt powołując się na tę rozmowę. W odpowiedzi dostaniesz instrukcję obsługi.

Filmy:
www.youtube.com/watch?v=u0i3EoQ4X_M

www.youtube.com/watch?v=-Jj_Lq9spqA

Sztruklow - 2014-02-08, 10:16

Przepraszam, że tak długo bez odzewu. Śnieg, deszcz i mróz troszkę mi przeszkodziły, ale już wszystko puściło i da się skakać.

Problem faktycznie leżał w miękkich kolankach. Po poprawieniu wychylenie na boki troszkę się zmniejszyło, jednakże to jeszcze nie było to. Kolanko od lewego Powerka przekręciłem delikatnie do zewnątrz. To już praktycznie usunęło problem.

Delikatne wychylenie zignorowałem bo to była by przesada.
Teraz jestem po 1.5h marszobiegu i wszystko jest super.


Chciałem bardzo serdecznie podziękować za szybką pomoc, oraz instrukcje.
Teraz już tylko szlifować technikę i kondycje :)

lukassus - 2014-02-08, 22:17

Polecamy się! :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group