Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wrażenia Powerizer - Pierwsze wrażenia :)

no_way - 2014-04-13, 11:09
Temat postu: Pierwsze wrażenia :)
Kupiłem powerki 2 dni temu. Chodzenie opanowałem w jakieś 5 min, później zacząłem biegać, na początku nie wyglądało to za ciekawie, ale z upływem godzin było co raz lepiej. Musze powiedzieć, że już całkiem mi to fajnie idzie, może na razie nie biegam 30 km/h i nie robie 2 metrowych kroków, ale bede ćwiczył regularnie i dojde do takiej wprawy :) Próbowałem skakać, zakończyło sie to upadkiem, na szczeście na trawie, ale przy okazji nauczyłem sie wstawać bez ściągania powerków :)

Na początku wydawało mi sie, że nie jest to takie meczące, tym bardziej, że trenuje jeszcze piłke nożną, ale myśle, że z każdym dniem bede sie co raz mniej meczyl i powerki beda dawac mi duzo radości :)

Jeśli chodzi o reakcje ludzi (mieszkam na wsi) praktycznie każdy kto mnie spotka uśmiecha sie , pyta co to takiego itp :) Znajomy jechał autem, akurat biegłem z naprzeciwka, zatrzymał sie i mówi " Kur*a z daleka myślałem że to Pistorius biegnie" :D

Na razie musze trenować sam, ale kumpel już sie zdeklarował, że zakupi powerki w przeciągu miesiąca, także bedzie fajniej :D

Podsumowując, wrażenia w 100% pozytywne. Pozdrawiam :)

lukassus - 2014-04-14, 23:32

no_way - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group