Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Sprzęt - Problem z identyfikacją modelu

kordi - 2014-08-06, 15:42
Temat postu: Problem z identyfikacjÄ… modelu
Witam,

Jakiś czas temu zakupiłem Powerizerki (ze 3 lata temu). Kupiłem z drugiej ręki na allegro. Niestety okazał się to jednak sport nie dla mnie i przez te 3 lata zajmowały tylko miejsce w szafie. Postanowiłem więc je sprzedać. Problem w tym, że za nic w świecie nie pamiętam czy był to model 70-90 kg czy 90-120kg. No więc nie mogę ich sprzedać, bo nie chcę nikogo w błąd wprowadzać :) .


Niestety nie mam żadnego pudła, jako że kupiłem z drugiej ręki. Jedyne co mogłoby pomóc w identyfikacji to pieczątka sklepu powerizer.pl z numerem 010936.

Może ktoś podpowiedzieć jak zidentyfikować parametry?

lukassus - 2014-08-06, 22:03

kordi - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce.

Twój sprzęt ma 5 lat. Podaj foty sprężyn, samego sprzętu, indeksu sprężyn (numer na samym dole sprężyn pisany ręcznie). Na tej podstawie będę w stanie coś pomóc.

kordi - 2014-08-14, 12:20

lukassus napisa³/a:
kordi - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce.

Twój sprzęt ma 5 lat. Podaj foty sprężyn, samego sprzętu, indeksu sprężyn (numer na samym dole sprężyn pisany ręcznie). Na tej podstawie będę w stanie coś pomóc.




Sorry za opóźnienie, byłem na wakacjach i nie miałem dostępu do sprzętu, żeby foty wrzucić.
Niestety nie widzę czegoś takiego jak indeks sprężyny.

Nie wiem też dlaczego - za Chiny ludowe nie potrafię wrzucić zdjęcia na forum. Już przy poprzednim poście chciałem to zrobić i mi się nie udało. Dlatego umieściłem je pod poniższym linkiem.

https://www.dropbox.com/s...q5IYTAmp3jrwY6a

lukassus - 2014-08-14, 13:30

Zdjęcia są niestety słabej jakości, rozmazane. Jest to na pewno Powerizer z serii M (I generacja), rok produkcji ok. 2009 (najpewniej), czarne sprężyny (tzw. węglówki). Nie ma zdjęć indeksu sprężyn, także nie jestem w stanie stwierdzić, jaki do jest model dokładnie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group