Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Modyfikacje - Problem z rzepem

Kasiex - 2015-07-03, 18:22
Temat postu: Problem z rzepem
Cześć wszystkim,
Mam problem z rzepem. Chodzi o to, że nie mogę go zapiąć wystarczająco ściśle. Jestem szczupłą osobą, a jak zaciskam do końca, to już tam rzepa nie ma. :D
Mam więc między nogą a zaciskiem pustą przestrzeń, przez co 'gibie' mi się noga. Co mogę z tym zrobić? Wkładać coś w to miejsce?

Bardzo proszę o pomoc :D

lukassus - 2015-07-03, 20:41

Proszę pokaż foto, o który rzep chodzi.

Wszystko da się dobrze podopinać, nawet bardzo szczupłym osobom.

Kasiex - 2015-07-03, 21:22


lukassus - 2015-07-03, 23:06

To jest prosta sprawa.

1. Pierwsza rzecz jaką zrób, to ustaw sobie kolanka, tj. jeśli masz bardzo luźno (a widać na foto 1. że masz), zmniejsz kąt rozwarcia tych aluminiowych rurek (kolanka). Robi się to poluzowując 4 czarne śruby (z jednej strony ampul 5, z drugiej klucz płaski 10). Ustawiasz kąt tak, aby noga wchodziła swobodnie i nie miała za bardzo luzu.

2. Punktu 1. możesz nie robić, jeśli te rurki są w miarę dobrze poustawiane (wysokość, szerokość).

3. W sumie to ten rzep jest tylko po to, aby nie przeszkadzał w czasie skakania. Najważniejsza jest dobrze zapięta klamra a bo masz pięknie pokazana na tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=-Jj_Lq9spqA

Klamra załatwia sprawę bezpieczeństwa.

Jeśli nie musi przylegać super ciasno, można go złapać tak, aby po prostu się trzymał i nie przeszkadzał w czasie skakania. Jeśli mimo to, nie jesteś w stanie jakoś sprytnie tego paska zaczepić, wówczas można rozważyć jakieś własne rozwiązanie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group