Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wybór Odpowiedniego Modelu - 16 lat, 150 cm, 48-50 kg

ZłotyListek - 2015-07-14, 20:25
Temat postu: 16 lat, 150 cm, 48-50 kg
Witam nowych jak i tych doświadczonych skoczków.

Szukam dla siebie odpowiedniego modelu. Modelu, który mógłby mi przynieść sporo frajdy i pomóc mi spędzać aktywnie czas. Nie jestem gigantem i nic nie zwiastuje tego, abym miała jeszcze podrosnąć, więc propozycje użytkowników mogą być jak najbardziej trafne :zawstydzony:

Zastanawiałam się nad modelem Poweriser PR3050, ale ich rozmiar nie za bardzo do mnie przemawia... W sumie to takie "skaczące obcasy", oczywiście nie obrażając twórców i posiadaczy tego wynalazku xD Rzecz jasna zależy mi na tym, aby był to model bezpieczny i dostosowany do mojej wagi, a nie tylko, aby "szczudła" ładnie wyglądały. Czy jest możliwość dobrania odpowiednich sprężyn do większych powerków? Jeśli nie ma takowej możliwości, to proszę od razu wybić mi ten pomysł z głowy. Zerknęłam jeszcze w wątek, gdzie był wspominany model "F60 - od 51kg do 60kg" i w sumie może mógłby być dla mnie w sam raz, ale nie mnie to oceniać. Właściwie to nigdy nie widziałam zdjęcia konkretnie tego modelu. Czy jest on nadal dostępny na polskim rynku?

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi i przepraszam za taką rozpiskę... Nie chciałam... :wstyd:

lukassus - 2015-07-20, 15:31

ZłotyListek - witamy na najbardziej rozskakanym forum powerowym!

Model dla Ciebie to Poweriser Advance. Sprężyny dobierzemy żyleta. 150cm to jest graniczny wzrost dla tego modelu. Będzie pasował, choć przy mocnym zgięciu nogi w kolanach będzie mógł robić małe siniaki. Frajda ze skakania w zupełności to zrekompensuje :)

Zamówienie możesz złożyć na www.poweriser.pl Pamiętaj, aby podać swoją wagę.

Model F60 to już historia. Jest odpowiednik dziś to Powersier Junior PR3050, o którym już pisałaś.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group