Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wybór Odpowiedniego Modelu - Czy moje powerisery są dla mnie dobre?

Ethiraa - 2015-08-31, 16:10
Temat postu: Czy moje powerisery są dla mnie dobre?
Witam!
Chciałabym zasięgnąć informacji i rady, otóż: Od dawna już powerisery śniły mi się po nocach, lecz z racji tej jakże nietaniej zabawy odkładałam zakup w nieskończoność. Ostatnio natrafiłam na ogłoszenie, używanych powerków w przystępnej dla mnie cenie i uległam impulsowi.
Jest to wersja Standard M80. Ja natomiast ważę zaledwie 55 kg. Przyznam, że miałam dość małe rozeznanie w temacie i nie sądziłam, że modele są aż tak zróżnicowane pod względem wagi.
Proszę mi powiedzieć, czy stanowi to duży problem? Zaznaczę, że raczej nie będą przeznaczone do celów wysoce ekstremalnych (na pewno nie do skakania na ponad dwa metry). Ale powiedzmy - do zoptymalizowanego użytkowania. Póki co- stawiam pierwsze kroki (niezbyt szybko, niezbyt wysoko), ponadto- nie mam porównania, więc też ciężko mi ocenić, jak mocno wpłynie to na komfort użytkowania przeze mnie tego sprzętu.
PROSZĘ O OPINIE! :)

lukassus - 2015-09-02, 17:16

Ethiraa - witamy na najbardziej rozskakanym forum!

Dedykowanym sprzętem dla Ciebie jest Poweriser Advance PR5070. Teraz jest sprzedawany jako Poweriser Advance, przy zakupie podajesz swoją wagę i dobieramy najlepszy sprzęt dla Ciebie.

To co masz jest to stary sprzęt, Powerizer. Jak podasz mi na priv nr seryjny, spróbuję zidentyfikować z którego roku on pochodzi. Sprężyny w M80 są dla osób do 80kg, biorąc jednak pod uwagę ich wiek, można przypuszczać, że są już rozskakane (czyt. miękkie, choć mogę tutaj nie mieć racji).

To rekreacji ten sprzęt jest w porządku. Sama czujesz najlepiej, czy dobrze Ci się na nim spędza czas czy nie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group