Forum Powerizer Polska - Wybij si? z t?umu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij si? z t?umu! Powerizer umo?liwia skakanie 2metry w gór?, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Gdzie kupi? Powerizer - Kupno Powerków - Brak aktualnych danych

Vadmae - 2016-04-02, 18:48
Temat postu: Kupno Powerków - Brak aktualnych danych
Witam :)

Przymierzam sie do kupna powerków, jednak przegl?daj?c internet, to wszystkie linki podawane na forach bockingu powygasa?y, a posty pochodza sprzed 3-4 lat. Czy polski "rynek" powerkow czy siódemek wymar? ? Da si? jeszcze powerki dosta? w przyzwoitych ratach ?

Jestem z okolic trójmiasta, czy znalaz?aby si? dobra dusza która pokaza?aby mi jak na ?ywo wygladaj? powerki ? Wa?e 86kg wiec potrzebowa?bym 7090 lub 90120 :)

lukassus - 2016-04-05, 16:19

Vadmae - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce :)

Powerbouncing swój pierwszy boom ma za sob?. Wiele osób na ca?ym ?wiecie pracuje, aby ten sport wróci? ze zwielokrotnion? si??. Jest dobrze.

Siódemki zwin??y si? ju? kilka lat temu - mieli s?aby model biznesowy (produkcja w Chinach i redystrybucja z Austrii strasznie windowa?y ceny, minimalizowa?y mar?e, ma?o elastyczne podej?cie do klientów etc.).

Nowe, równie? europejskie projekty, czekaj?.

W mi?dzyczasie sprz?t mo?esz nadal kupi? tj. Powersier Advance. Dla Ciebie spr??yny do 120kg, z innych nie b?dziesz zadowolony raczej. Skontaktuj si? ze mn? na priv.