Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Księga życzeń i marzeń - Bardzo miło zaskoczony !!

matkop - 2007-12-21, 16:20
Temat postu: Bardzo miło zaskoczony !!
Drodzy użytkownicy forum, muszę przyznać że jestem bardzo miło zaskoczony. Przybył dzisiaj do mnie listonosz z paczką od POWERIZER POLSKA. Na początku zdziwienie "hmmmm o co chodzi" ? Otwieram paczuszkę a w środku :
Karta z życzeniami
List od Lukassusa
Koszulka Powerizer
parę naklejek wizytówek i ulotek
i pieczątka :) < matkop powerizer expert >

Szok. Mogę napisać ,że macie u mnie takiego + jakiego tylko się da.
Wielkie dzięki.
W liście od Luka wyczytałem ,że to za wkład w rozwój społeczności Powerizerowej w Polsce .
Jak widać opłaca się wypowiadać na forum udzielać rad i spostrzeżeń.
Więc na co czekacie piszcie komentujcie opowiadajcie :) FORUM CZEKA NA WASZE OPINIE !

JESZCZE RAZ DZIĘKI

a korzystając z okazji

Zdrowych wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia no i szalonego rozskakanego sylwestra i szczęśliwego roku 2008 .

Edek - 2007-12-22, 18:43

Ja też ja też chcę :D :D :D
walec - 2007-12-28, 10:28

Nie miałem okazji wcześniej napisać.
Podobnie do Matkopa - szok na poczcie- jakąś paczkę kobitka wytarmosiła- co jest?
Ale widząc logo Powerizer- spokojnie, aczkolwiek niesamowicie podekscytowany otwieram i - takie same cudeńka jak Matkop dostałem.
Dumnie pochwaliłem się domownikom i znajomym w pracy.
DZIĘKI LUK ;)
Nie wiem jak Ja to odrobię :P


Oby nadchodzący rok 2008 był dwa tysiące osiem razy bardziej rozskakany niż ten, a sylwester szampańsko wystrzałowy- na powerizerze oczywiście ;)

Grace - 2007-12-29, 23:32

Oh, a ja dostałam śliczną kartkę świąteczną i list ;D

Dziękuję bardzo!

lukassus - 2007-12-30, 00:48

Cieszę się bardzo, że udało mi się sprowokować wasz uśmiech :D
wierzę, że ten promyk przerodzi sie w prawdziwy pożar udzielający się tutaj każdemu :D

raz jeszcze dzięki w imieniu Powerizer Polska!

Powerizer to zabawa, zabawa to uśmiech i o to chodzi, sorry, skacze :)


Jesteście bardzo pomocni, mili, sympatyczni, uśmiechnięci, skaczecie na Powerizer, znacie sprzęt, piszecie bardzo merytoryczne dobre posty, cieszycie się tym co robicie - tak trzymać!

Czujne oko czuwa :D

matkop - 2007-12-30, 23:46

Taaa..... Wielki Brat patrzy :)
pawp - 2009-12-15, 17:44

Jestem zapalonym fanem Powerizer-tów lecz nie posiadam swoich własnych. niestety nie mam kasy by kupić sobie parę. Moim marzeniem jest takie by przyjść do domu i zobaczyć paczkę z Powerizer. Jest To Moje Najszczersze Marzenie
lukassus - 2009-12-16, 12:38

pawp - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Najlepiej jest chyba wysłać list do Mikołaja.

Dany - 2009-12-17, 10:31

albo poszukać na allegro , bądź przyjechać na acroschool.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group