Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Gościnny Powerizer - czy warto??

sutek - 2008-03-20, 23:26
Temat postu: czy warto??
Mam klopocik i dylemacik....... Nie wiem czy kupic powerrozera i czy on spelni moje wymagania..... poniewaz na www.youtube.pl sa fajne filmiki jak ludzie skakaja naprawde wysoko ale sa tez filmiki na kturych ludzie ledwie odbijaja sie od ziemi. I wlasnie nie wiem czy nie wywale kasy w bloto (500 -1000 zl) Czy sa leprze i gorsze marki powerrizera?? A te sa dobre... ??

chcialbym skakac naprawde wysoko!! ale nie wiem czy to jest mozliwe... doradzcie pomuzcie w wyborze

Grace - 2008-03-20, 23:58

kup powerizer, wybierz troszkę mocniejsze sprężyny i potrenuj.
Nie ma nic od razu, bo, żeby skakać wysoko też trzeba odrobinkę odwagi ;P

Pzt nie ma marek Powerizer, bo Powerizer jest tylko jeden, reszta to podróbki, które nie mają prawa używać tej nazwy.

walec - 2008-03-21, 21:54

proponuję, żebyś zapytał na forum, czy jest ktoś w Twojej okolicy, kto ten bajeczny sprzęt posiada, spróbuj sobie poskakać, zauważysz, czy ten sport ci podejdzie. Pomoże Ci to w podjeciu decyzji o kupnie.
Zapraszamy do Krakowa, a podejrzewam, że kazdy posiadacz powerka w Polsce z chęcią da Ci poskakać....

Edek - 2008-03-21, 22:35

walec każdy da poskakać o ile sprężyna jest wystarczająco mocna :P
janisz335 - 2008-06-22, 13:55

Oczywiście, że warto kupić Powerizer! nie robię tu reklamy ale uważam, że to świetna alternatywa dla siedzącego trybu życia i rozrywka dla ludzi, którzy chcą robić coś wyjątkowego, czyli "wybić się z tłumu"... Cena? Za dobrą sprawę trzeba dobrze zapłacić, aby potem mieć satysfakcję nie przez tydzień a przez wiele lat. Pozdrawiam!:)
gen100mek - 2008-06-22, 18:11

Moim zdaniem jest to twoja indywidualna decyzja i największym błędem byłoby kupno w ciemno. Każdy może pomyśleć, że chce skakać wysoko, robić salta i fajne graby, ale nie każdy ma predyspozycje. Ja przykładowo gdybym się nie zetknął ze skaczącymi szczudłami to pewnie olałbym sprawę i nawet nie rozważał zbierania kasy na taki sprzęt, a że stało się inaczej i miałem okazję poskakać kilka godzin i zaraziłem się, to teraz tak to wygląda, że kombinuję na prawo i lewo [przenośnia, nie kombinuję na lewo] i koniecznie chcę kupić Powerizer.
Druga sprawa. Powerizer marka, a sam produkt sprzedawany jest praktycznie na całym świecie [lub w każdym w miarę rozwiniętym kraju ;p]. Często zdarza się, że sprzedawca jakiejś podróby, o którym nie wiemy nic, bo jego firma znajduje się w pokoju mieszkania mamy. Używa nazwy "Powerizer" w towarzystwie innych nazw, by z większym prawdopodobieństwem ściągnąć klienta do swojej aukcji. Nie ma czegoś takiego jak lepsze i gorsze powerizery, jeśli faktycznie chodzi o Powerizer, to masz do wyboru dziecięcy, dorosły i PRO. A o różnicy między nimi to sobie poczytasz w innych tematach.
Musisz widzieć, że jeżeli ktoś sprzedaje coś o nazwie Powerizer za 500 złotych, to nie masz do czynienia z powerizerem, a tylko na taki masz gwarancję lukassusa i serwis, także u niego. Rozumiesz o czym mówię? Jeżeli kupisz coś innego, to gwarancję masz u tego kto ci go sprzedał :)
Jeśli boisz się wyrzucać pieniądze w błoto, to po prostu zorientuj się czy w twojej okolicy nie mieszka ktoś, kto posiada Powerizer i zobacz czy zabawka ci odpowiada, bo dla osoby która jeszcze się uczy, bądź nie ma dużych dochodów jest to spory wydatek i trzeba rozważyć jego zakup na tyle, żeby być pewnym, czy się opłaca :)

Werbel - 2008-06-23, 08:37

gen, nie wypowiadaj się na temat, na którym się zwyczajnie nie znasz...
gen100mek - 2008-06-23, 09:43

Co zle napisalem? Popraw mnie, przynajmniej się doedukuję od kogoś kto wie lepiej ode mnie, przecież ja też jestem nowicjusz :)
systu93 - 2008-06-23, 09:52

Werbel tez znalazłem błąd gen100mek, jak chesz wiedzec o co chdozi to zaprasszam na Priv
matkop - 2008-06-23, 11:15

Sprawa jest trochę bardziej skomplikowana ale z uwagi na to ,że to "forumPOWERIZER" to skoncentrujmy się na tym sprzęcie. Polecam lekturę regulaminu.
systu93 - 2008-06-23, 11:18

matkop, wiem dlatego nic nie pisałem


według mnie to sie bardziej oplaca kupic u lukassusa bo to tu wsyzscy rozmawiamy i znamy servisanta ;p

Werbel - 2008-06-23, 11:57

Systu, tego ostatniego zdania nie mogę zrozumieć ni cholery :s

Napisz do mnie gen na gg:1839897 (najlepiej wieczorem - będę niewidoczny więc pisz) to Ci wyjaśnię.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group