Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Video - Zwolnione tempo ( dobra jakość 120 klatek na sekunde)

matkop - 2008-05-21, 00:56
Temat postu: Zwolnione tempo ( dobra jakość 120 klatek na sekunde)
Bockowanie w zwolnionym tempie. Może być jakąś inspiracją może zdradzi wam tajniki pewnych trików. Film w przyzwoitej jakości ,jak na zwolnione tempo(wysoka ilość klatek na sekundę)




Ps. Niektórzy pisali że już chyba wszystkie filmiki z youtuba są wrzucone i nie ma co komentować (odnośnie konkursu). Każdego dnia dobywa parę więc warto szukać,komentować.
Pss. Jeżeli ktoś cierpi na brak weny to może np. napisać o idei Capital bocking (skąd , gdzie jak , kiedy, w jakich krajach) Poprzeć to paroma filmikami może wyjść z inicjatywą polskiego CB. Pomysłów jest sporo twórzcie strony/blogi. Mniej narzekania więcej działania.

Pozdrawiam

lukassus - 2008-05-21, 01:45
Temat postu: Re: Zwolnione tempo ( dobra jakość 120 klatek na sekunde)
matkop napisa³/a:

Ps. Niektórzy pisali że już chyba wszystkie filmiki z youtuba są wrzucone i nie ma co komentować (odnośnie konkursu). Każdego dnia dobywa parę więc warto szukać,komentować.
Pss. Jeżeli ktoś cierpi na brak weny to może np. napisać o idei Capital bocking (skąd , gdzie jak , kiedy, w jakich krajach) Poprzeć to paroma filmikami może wyjść z inicjatywą polskiego CB. Pomysłów jest sporo twórzcie strony/blogi. Mniej narzekania więcej działania.

Pozdrawiam


matkop - o to właśnie chodzi! :) Jest mnóstwo różnych możliwości, należy się wykazać, być konsekwentnym i skutecznym.

ps. za bardzo nie podpowiadaj ;) Daj pole do popisu.

matkop - 2008-05-21, 11:01

Ja tylko dałem jeden pomysł. Moja stronka będzie wyglądać trochę inaczej bo mam Powerizera i mam inne możliwości. Dlatego takie tematy jak CB itp zostawiam tym ,którzy dopiero marzą o sprzęcie. Na razie zaprzyjaźniam się na nowo z HTML i programem NVU.

Ps.Ciężko robić stronkę jak sie miało 3 lekcje z html i w dodatku 2 się przegrało w Cs. Ale do odważnych świat należy.
Pss. Wbrew pozorom powinienem mieć mnóstwo czasu, ależ pozory mylą .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group