Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Triki - szalone ale czy możliwe...

GIBON - 2008-05-21, 17:09
Temat postu: szalone ale czy możliwe...
Elo :) tak sie zastanawiam czy byłby ktoś w stanie wykręcić na powerku wall flipa :rotfl: widziałem filmik jak koleś robił ale od pochyłej ściany ale czy ktoś by dął rade wykręcić na płaskiej ? :hyhy: Jeśli sie to komuś uda niech tu wrzuci filmik i pokaże, według mnie wykręscić wall'a na powerizer to jest już PRO PRO PRO :)
walec - 2008-05-21, 17:21

phiii, spoko.....damy radÄ™;-)))
kwestia ćwiczeń;-))), jak tylko ściągną gips ,bedzie mozna odebrac od ciebie nagrodę??
;-0)

GIBON - 2008-05-21, 22:42

Jak wykręcisz wall'a to Ci kupie lizaka taliego za 30 zł rąbanego w carefourze :D :rotfl: :rotfl: :rotfl:
lukassus - 2008-05-21, 23:59

GIBON - nie przypominam sobie, abym coś podobnego widział. Dobre wyzwanie :)
Werbel - 2008-05-22, 10:14

Tutaj też uważam, że to mało realne ;) . Widzę, że tricki łatwo wymyślać osobom, które powerizera nigdy nie miały na nogach. Uwierzcie mi - te 3,5 kg na każdej nodze swoje robi. Nie idzie wybić się tak, żeby wskoczyć prosto na ścianę, ugiąć na niej sprężyny i jeszcze salto dokończyć. Nie da się moim zdaniem. Krzywa powierzchnia to jedno, masz więcej czasu na ugiecie sprężyny na ścianie i zupełnie inny typ lotu.

To tak moim zdaniem. Wiem, czepiam siÄ™, psujÄ™ marzenia... ;P

gen100mek - 2008-06-22, 20:35

Moim zdaniem jest to niewykonalne z kilku względów:
I:
Sam fakt, że ściana to na tyle upierdliwy element aglomeracji miejskiej, że skutecznie utrudnia sam nabieg na niego. Zakładam, że osoba która chciałaby doskoczyć na odpowiednią wysokość na ścianę chciałaby wyskoczyć z "silniejszej" nogi, ale z drugiej strony też silniejszą odbić się od ściany.
II:
Co dalej? Nawet po doskoczeniu do ściany pozostaje kwestia ugięcia sprężyny, żeby to zrobić trzebaby się w punkcie "I" wystrzelić z armaty :rotfl:
III:
Jeśli jakimś cudem uda się wykonać ćwiczenie z punktu "I", a następnie ćwiczenie z punktu "II" bez utraty życia pozostaje wielki problem.
Otóż sprężyna w Powerizer działa tak, że wybija cię w stronę odwrotną do tej, w którą zadziałałeś swoją siłą. Przekładając to na teorię: uginasz sprężynę na ścianie i odlatujesz na 3m do tyłu i zabijasz siebie oraz obserwatorów.
IV:
Jeśli wykonałeś czynności z powyższych podpunktów wykluczając śmierć, to możesz być dumny - wykonałeś wall flipa w powerkach. Moje gratulacje, dorzucę się do wózka inwalidzkiego :)


To taki skrajny opis, a tak bardziej poważnie, to po prostu tego nie da się zrobić na ścianie ustawionej pod kątem 90° do podłoża, na pochyłej będzie trudno ale na prostej jest to nie do zrobienia ;)

matkop - 2008-07-13, 21:21

Nie ma rzeczy niemożliwych !

claudia332 - 2008-07-14, 10:06

nieźle :D :D chłopakowi wyszło to nawet nawet ciekawe ile ćwiczył :P
waldiwaldi - 2008-07-14, 18:28

EEETAM... Dla mnie to jest krzywy backflip. Może i wybija się z jednej nogi, ale wbiegając na "to coś" oparte o ścianę ma wybicie z miejsca wyżej położonego niż ląduje. Poza tym "to coś" jest na oko ze skóry, co redukuje możliwość poślizgu praktycznie do zera. Albo czy mi się wydaje, czy "to coś" to taka drewniana skocznia, jakiej za czasów dawnej młodości używałem z kolegami na wf, do skakania przez skrzynię??? :/ Wolałbym zobaczyć PRAWDZIWEGO wallflipa, bo to dopiero byłoby coś!
matkop - 2008-07-14, 18:30

Najprawdopodobniej to odskocznia, jestem niemal pewny. Wiecie ten filmik już trochę ma.
Może główny aktor kręci już wall flipa :)

systu93 - 2008-07-17, 11:36

potwierdzam jest to drewniana skoczna akrobatyczna(ma wiksze wybice)
haginho - 2009-05-23, 20:11

Werbel napisa³/a:
Uwierzcie mi - te 3,5 kg na każdej nodze swoje robi. Nie idzie wybić się tak, żeby wskoczyć prosto na ścianę, ugiąć na niej sprężyny i jeszcze salto dokończyć.


Moj bmx wazyl 18 kg i na sciane dalo sie wskoczyc, co prawda bez flipa, ale znam tez takich, co flipa robia. Podejrzewam, ze to bardzo trudny trick, ale absolutnie mozliwy.

lukassus - 2009-05-23, 20:18

haginho - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Dawno temu dołączyłeś, dzisiaj przemówiłeś ;)

W sprawie tego triku odsyłam do cytatu ze stopki Grace:
Cytat:
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić i wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to robi.
Albert Einstein

walec - 2009-05-23, 22:21

hmm, proponuję zakończyć te wyliczanki co , kto i jak, po prostu wrzućcie tutaj swój filmik, który spowoduje, że kopytka nam opadną z wrażenia. Zatem do ćwiczeń!!
Butla1994 - 2009-10-13, 23:53

Znalazlem przed chwilą filmik w którym na lekko pochyłej ścianie robili wallflipa lecz z dwóch nóg. Link do flimu
Dany - 2009-10-14, 09:32

mogłeś od razu użyć znaczników [/youtube] , a tak to luk bedzie musiał edytować a co do filmiku to opisze go tak :rotfl: :przestraszony:
Drwall - 2009-11-27, 16:26

:rotfl: :przestraszony: :szok: :przestraszony: :szok: :przestraszony: :rotfl:
Kręci mi się w głowie od tego filmiku

xanenst1 - 2010-01-13, 10:40

Wllflipa robiłem. Oczywiście bez powerków. Na początku wmiare trudno, ale może się udać na powerkach. Trza spróbować. :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group