Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Gdzie skakać - ktos z Rzeszowa?

w0lfi - 2008-05-23, 11:03
Temat postu: ktos z Rzeszowa?
czesc:P chcialbym zobaczyc jak sie skacze na tych cudach:P i moje pytanie brzmi jest ktos z rzeszowa? chcialbym bardzo zobaczyc jak to jest "na nich" umowilibysmy sie w ktorys dzien...gdzies i jest lux :P

prosze o szybkÄ… odpowiedz z gory thx :*

gorki - 2009-06-09, 11:19

tak jak kolega wyżej ;]
Higga - 2009-11-22, 16:16

ja jestem z rzeszowa,ma ktos moze sprzecior by poskakac razem?? ^^ pozdrowienia :)
lukassus - 2009-11-22, 22:51

Higga - witaj na najbardziej rozskakanym forum!

długo już trenujesz?

Higga - 2009-11-23, 14:23

witaj lakassus,forum an wejsciu ma +,bardzo mi sie podoba podejscie administratorow do uzytkownikow,musze Was pochwalic.ogromny respekt. Chyba ze masz bot ktory reaguje tak na 1 post uzytownika,wtedy to troche dupa xD ale nie sadze. nie,zaledwie 2 tygodnie,skacze intensywnie jak tylko jest taka mozliwosc (pogoda) :) nietety nie mam powerizera,mam skyrunnera ^^
lukassus - 2009-11-23, 16:43

Higga napisa³/a:
orum an wejsciu ma +,bardzo mi sie podoba podejscie administratorow do uzytkownikow,musze Was pochwalic.ogromny respekt

miło jest to słyszeć. Każdy post jest ręcznie pisany :) Za punkt honoru przyjmuję sobie utrzymywanie miłej i przyjacielskiej atmosfery na forum. Mam dość przeróżnych miejsce w internecie, gdzie na proste pytanie otrzymujesz masę zjadliwych uwag, komentarzy, banów od adminów i moderatorów (oni często się wręcz szczycą tym, że mogą komuś dokopać i pokazać, gdzie jego miejsce). Rzeczą normalną jest, że osoba początkująca i nowa na forum nie ma zielonego pojęcia o temacie. Przecież dlatego się tam znalazła! Od początku istnienia tego forum usilnie staram się przełamać ogólnie przyjęty w polskim internecie stereotyp admina i moderatora forum. Nowa jakość. Wybijamy się z tłumu nie tylko na zajebiaszczym sprzęcie :D

Higga napisa³/a:
nietety nie mam powerizera,mam skyrunnera

apetyt rośnie w miarę jedzenia

Zapraszam na Acro School do Warszawy (www.AcroSchool.pl), gdzie będziesz mógł przetestować nowinkę czyli Poweriser Advanced (www.Poweriser.pl).

Acro School to takie cotygodniowe, mini zloty Poweriser, tyle że robione z dużym rozmachem.

Higga - 2009-11-23, 17:05

to naprawde bardzo dobra z Ciebie osoba,takie podejscie mi sie podoba,oby wiecej bylo takich ludzi. a czy potrafisz mi powiedziec obiektywnie czy dobrze zrobilem kupujac nowego skyrunnera (500zl) czy poprostu wyrzucilem pieniadze w bloto gdyz to jest o wiele gorsze od powerizera (jak tak to czemu?) i jest nic nie warte?
lukassus - 2009-11-23, 17:25

Higga napisa³/a:
czy dobrze zrobilem kupujac nowego skyrunnera (500zl) czy poprostu wyrzucilem pieniadze w bloto gdyz to jest o wiele gorsze od powerizera (jak tak to czemu?) i jest nic nie warte?

w moim mniemaniu jest to kiepska decyzja, bo od dobrego jakościowo sprzętu ( www.Poweriser.pl ) oddala cię o całe 500zł. A sprzedać za dobrą kasę na rynku wtórnym używany sprzęt jest dosyć ciężko.

Jakościowo skyrunner bardzo odbiega od markowych szczudeł jak np. Poweriser. A o etyce działań producenta i sprzedawców możesz poczytać na www.skyrunnery.pl

Absolutnie obiektywnie nie jestem w stanie ci odpowiedzieć, z racji tego co robię. Nie pytaj dystrybutorów i sprzedawców w ten sposób, bo nawet jeśli obiektywnie odpowiedzą, to ta odpowiedź nie będzie tak odbierana. Kółko się zamyka.

Mało kto jest w stanie odpowiedzieć, czy skyrunner nie jest zły. Jedynie sprzedawcy tego mają takie zdanie.

Na pewno wiem, że jak wskoczysz na Poweriser, to będziesz w pełni zadowolony! :D

Higga - 2009-11-23, 19:46

jezeli bede naprawde mial serce w tym sporcie to z pewnoscia zamowie lepszy sprzecior a tym przypadku prawdopodobnie najnowszy poweriser. Narazie poucze sie na skyrunnerze a pozniej pomysli sie bardziej dalekosieznie
lukassus - 2009-11-23, 20:04

nie wspomniałem, że skyrunner skyrunnerowi nie równy (wielu producentów i dystrybutorów), i że skyrunnery występują pod wieloma różnymi nazwami (m.in. ultrajumper, moonjumper, skyjumper etc.). Dodatkowo na rynku są produkty z wielu lat (i te produkowane 2 lata temu, i te z tego roku).
Higga napisa³/a:
jezeli bede naprawde mial serce w tym sporcie to z pewnoscia zamowie lepszy sprzecior

tylko żebyś przypadkiem właśnie przez skyrunner nie stracił serca do tego sportu
bezpiecznych i wysokich skoków!

Higga - 2009-11-24, 13:17

Narazie jestem z niego zadowolony,posiadam najnowszy model,niby ten najlepszy z dotychczasowych i jestem zadowolony. Dzieki wielkie i wzajemnie.

PS: jedyne czego sie boje w tym sporcie to stracic zebow :zawstydzony:

lukassus - 2009-11-24, 13:28

Higga napisa³/a:
jedyne czego sie boje w tym sporcie to stracic zebow

jak? :) Kask fullface lub/i szczęka bokserska załatwią sprawę obaw o zęby.

kubniem - 2010-11-09, 20:20

Ja jestem z Rzeszowa, co prawda dopiero zaczynam. Ale chetnie bym sie spotkał i poskakał a poza tym poznał opinie i wnioski na temat poweriserów. jc to PW !
lukassus - 2010-11-09, 21:36

kubniem - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!
tritus - 2010-11-09, 23:20

coÅ› martwe to forum ostatnio nie?
klaudiusz12 - 2010-11-21, 12:28

ludzie dorastają i już nie wchodzą na forum bo mają ważniejsz sprawy.
Ps.wolfi spróbój poszukać ludzi skaczących troche ok.30km od Rzeszowa i znajdziesz ktoś na pewno jest a jak to jdzi na AcroSchool

Dawster - 2010-11-21, 13:24

ja zaglądam co dziennie kilka razy dziennie ale czasami nawet nie ma się do kogo odezwać
lukassus - 2010-11-21, 21:47

W każdej sprawie odpowiedź można otrzymać na forum bardzo sprawnie i szybko.
maciek2711 - 2014-03-12, 01:59

Cześć, odświeżam.
Jestem nowy w temacie i szukam kogoś z kim można coś zdziałać w Rzeszowie.
Posiadam PR-90120, uczę się szybko i chętnie.
Może ktoś bardziej ogarnięty chciałby podzielić się swoim doświadczeniem na powerkach, a jeżeli nie to może chociaż wspólnie je zdobywać ;]

Pzdr

lukassus - 2014-03-12, 11:32

maciek2711 - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!
gregor95 - 2015-06-20, 21:55

Tym razem ja ponownie odświeżę temat ;)
Tak jak wyżej, szukam ludzi z Rzeszowa i okolic do wspólnego skakania. Sam dopiero zaczyna przygodę z Powerkami :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group