Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wrażenia Powerizer - Marzenia się spełaniają ;D

Grace - 2008-05-23, 11:46
Temat postu: Marzenia się spełaniają ;D
Tak postanowiłam się podzielić, bo mnie nosi aż ze szczęścia ;D:D:D

Dziś dotarła do mnie charakterystyczna paczka z napisem Powerizer!!!!!

Upłynęło ciut ponad rok od mojego dołączenia do forum (a przy okazji istnienia forum) i jeszcze troszkę więcej czasu od rozpoczęcia marzeń o własnym Powerku ;D


Chciałam powiedzieć, że nie ma rzeczy nie możliwych, nie ważne jak, ale kiedy marzy się dość mocno, to marzenia się spełniają, bo wszystko układa się dokładnie tak, żeby było jak najlepiej ;D:D:D:D


Tego też życzę wszystkim, którzy tu przychodzą i zaczynają marzyć!
Jednym to przyjdzie łatwiej, innym trudniej, ale dopóki marzycie, to wszystko się uda ;D

Werbel - 2008-05-23, 19:02

GratulujÄ™ serdecznie! :)
Megabit - 2009-11-22, 08:39

Jupie !!!! Ja też po roku czekania i marzenia o powerkach ! Wreszcie się doczekałem i jestem w niebo wzięty :) Pierwszego dnia już jako tako biegałem , a wczoraj były pierwsze próby fronta co prawda nieudane ale jak wiadomo nie odrazu Rzym zbudowano co nie zmienia faktu , że sprzęt cudo no cuuuuudo znajomi jak zakładali to nie chcieli ściągnąć i trójka zadeklarowała , że zaczyna zbierać kaskę na skaczące szczudła :P Ogólnie same pozytywy (mimo 3 czy 4 gleb ale jako , że pierwsze co przećwiczyłem to "bezpieczne upadanie" urazów żadnych nie ma) A spojrzenia ludzi ahhhhh czuję się jak Bóg jakiś :P Najchętniej to bym ich nie zdejmował. Jedyne co mnie trochę denerwuje to to , że strasznie bolą mnie łydki od paska zaciskającego wręcz siniaki mi się porobiły :zalamany: , nie wiem czy to ja źle zapinam ten pasek czy to wina czegoś innego.
lukassus - 2009-11-22, 22:54

Megabit napisa³/a:
trasznie bolą mnie łydki od paska zaciskającego wręcz siniaki mi się porobiły :zalamany: , nie wiem czy to ja źle zapinam ten pasek czy to wina czegoś innego.

najpewniej masz zwykłe paski na twardym kolanku. Zacznij używać ochraniaczy siatkarskich na kolana i problem się rozwiąże.

Ciekawa ta dyskusja w takich odstępach czasu :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group