Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Freestyle - Co ciekawego słyszy się o Powerizer

Grace - 2008-06-01, 21:04
Temat postu: Co ciekawego słyszy się o Powerizer
Po małym treningu a Parku Jordana w Krakowie, gdzie bylo dzis 10 milionów dizeci i innych obserwatorów, mysle, ze mozna by zacząć wypisywać najlepsze teksty, jakie słyszy się od takiej widowni.


dziesiejsze wyróżnienia
(wracamy z Walcem z powerkami juz w rękach) - chyba jakies zawody gdzies były
-tato, ja bym na tyms ie do szkoły nie spóźniał

dziesiejsze 1. miejsce
(dziecko o Walcu skaczącym przez tyczkę) - eee, w Star Wars mieli dłuższe nogi!

Werbel - 2008-06-01, 21:18

Hehe, mój dobry tekst to

Idzie sobie matka z synkiem, synek - wiadomo, jak mnie tylko zobaczył od razu wielkie podniecenie i pyta się mamy, czy mam chore nóżki. Co na to mama?:
- Tak, ma chore nóżki, nie gap się tak, to nie ładnie (myśląc, że ja tego nie słyszę :) )

Albo wczoraj do sklepu byłem zmuszony wysłać koleżankę, a sam stanąłem przed nim. Panie w sklepie patrzyły jak na ufo i gadały tak jakby ufo widziały ;) . Bezcenne.

lukassus - 2008-06-01, 21:35

przepis na bezcenne wrażenia :D

można mnożyć podobne historie :)

claudia332 - 2008-06-02, 06:50

hahahahaha Werbel chore nóżki o mój boże lol ale mam polewę ludzie to na prawdę jak coś walną to ojej:) dobre muszę przyznać :) :oczami: :oczami:
matkop - 2008-06-05, 12:39

Pytanie czy to protezy zdarza się niemal za każdym razem. Pewien pan spytał czy jest w Australii bo kangury biegają ....
prezes - 2008-06-05, 14:02

Nam się zdarzyło wsiadać do Busa w kilku z Powerizerami. Pan kierowca bardzo długo się zastanawiał, oglądał sprzęt, macał, nadął się i stwierdził: "Panowie z rowerami to do bagażnika".
Podczas zdjęć do filmu "Kochaj i Tańcz", był wielki problem jak na nas mówić było na początku akrobaci ale ponieważ oprócz nas byli też inni akrobaci aby uściślić nazywano nas "sprężynowcy" - "sprężynowcy na plan", "a teraz sprężynowcy" itd. Jakoś skoczkowie czy Powerizery nie chciało się przyjąć.

Grace - 2008-06-05, 16:00

Wczoraj jedna Pani podsumowała to jako nogi dinozaura.
lukassus - 2008-06-05, 17:59

sprężynowcy - może się przyjmie, kto wie :)
tyle, że nasza sprężyna nie wygląda stricte jak sprężyna

matkop - 2008-06-05, 19:56

Jak resor piórowy bardziej
Werbel - 2008-06-05, 20:02

"resorowopiórkowcy na plan!" ;)
szy - 2008-06-10, 22:49

Ponieważ ostatnio z Grace poczas róznych rozmów wychodzą nam jakieś kosmiczne pomysły, to na PowerDance powstała nowa ramka. Nazywa się Textownia i będą tam trafiać nasze najlepsze dialogi. Zapraszam do w miarę regularnego czytania :)
Grace - 2008-06-10, 22:55

Dziś, wracając z parku, oczywiście na Powerku, usłyszałam "jakie długie nooogi, ładne" ;) (Raz w zyciu mozna takie cos usłyszec ;) )
claudia332 - 2008-06-10, 22:56

Grace to komplementa ci rzucono :D :D chłopka czy dziewczynka??
Werbel - 2008-06-11, 17:18

Też to słyszałem :D

Generalnie dużo osób krzyczało "ale masz fajne nogi" albo "czy to wygodne?" tudzież "fajne buty" - ostatnio już nawet nie próbuję spamiętać ;) .

Werbel - 2008-06-21, 23:05

Nowy tekst wymyślony przez kumpla: "ZBIERAM NA OPERACJĘ przyczepienia na stałe" ^^> Dziwnie dużo osób zaczęło wrzucać kasę (pomagaliśmy zbierać muzkom ulicznym)
systu93 - 2008-06-21, 23:07

ja jak opwiadałem takiemu małemu kolesiowi na karate o tym to on na to .... Kurde ciekawe czy Superman tez takie miał xD
Werbel - 2008-06-21, 23:12

Ostatnio skacząc na mieście tyle tekstów się nasłuchałem, że muszę chyba chodzić z zeszytem (przynajmniej 96 kartkowym) i zapisywać, bo tego spamiętać nie idzie :)
gen100mek - 2008-07-02, 19:51

Na wsi zwanej Wilkowyja jakaś babcia do brata:
"Chłopcze, a ty skąda masz takie chodaki" - brat się omało nie przewrócił ze śmiechu ;)

Następny tekst także z tego samego treningu:
"Łe ku*** ten jakie se buty wrzucił"

Next:
"Czego to ludzie nie wymyślą, no jak ten koleś bez nóg co ma te płetwy takie" - chyba chodziło o Pistoriusa...

I jeszcze jeden, najlepszy chyba, taki od serca:
"Po c*** sobie ku*** życie w takim gównie utrudniać..."

szy - 2008-07-03, 01:46

Tekst z dzisiejszego powrotu z trening, idzią 3 Powerizery ulicą

Pani: o popatrz jakie fajne!
Pan: to musi być jakaś reklama...

Milmari - 2008-07-03, 08:42

Masę ciekawych tekstów słyszałem na mój temat. Podam dwa najciekawsze które zapamiętałem.

Idąc sobie parkiem Tata mówi do syna "Uważaj gościu ze Star Wars atakuje, może nas zaszczelić."

Facet który był zachwycony widząc mnie w zaczął mówi do swojej żony "No popatrz przecież gostek wygląda normalnie jak z Quake"

Fifix - 2008-07-04, 21:49

mnie to większość ludzi pyta szczerze :"Co to jest?" :D
janisz335 - 2008-07-26, 09:22

Ostatnio babcia 75 letnia do mnie z pytanie: "A gdzie to takie kupić można?" Myślałem, że padnę ze śmiechu ale potem grzecznie pokazałem tył koszulki ze stronką internetową:) Powerizer łączy pokolenia!:D
waldiwaldi - 2008-07-26, 18:47

A oto najczęściej słyszane teksty:

małe dzieci - "TATO/MAMO, ZOBACZ, KUP MI TO!"

trochę większe dzieci - "Eeeeeeej, skoczek! Fajnie skaczesz!"

młodzież - "O, zobaczcie, fajny sprzęt. Niezła zajawka." - ten tekst lubię :D

osoby dorosłe - "Super sprawa. Jak to się nazywa? Co to jest? Jak to działa? Ile to kosztuje? Trudno się na tym chodzi?" - Jeżeli zaczepi Was dorosły (30 - 50 lat) to przygotujcie się na długi "wywiad" :hyhy:

panie kasjerki w spożywczaku - "Takich wielkich klientów, to ja jeszcze nie miałam!" albo, kiedy Cię znają to "Ale urosłeś!"

osoby starsze - "Ło Boże! A co to? Łoj, czego to w tych czasach ludzie nie wymyślą!" :oczami:

MarradXD - 2009-03-08, 18:17

ja usłyszałem od matki z dzieckiem nazwe na powerizer "nogi robota".
Kar - 2009-03-08, 22:09

jak jakieś małe dziecko dopytywało się mamy co to jest , to odpowiedziała najprościej jak chyba mogła :

"Ten chłopiec ma taki specjalny sprzęt do skakania"

ChildOfJah - 2009-06-12, 11:47

A ja raz wybrałem się do naszego okolicznego centrum handlowego na powerizerkach przed wejściem ochroniarz mówi do mnie że muszę to "coś" zdjąć :] a ja mówię do niego proszę pana to są moje protezy i ja dzięki nim chodzę :hyhy: :rotfl: ;) ochroniarz lekko spalił buraka a ja poszedłem :hyhy:
Darkon - 2009-06-12, 12:38

a ja żę mam to jedyny w mieście co chwila słyszę.


Jak się na tym skacze
jak się na tym chodzi
ile kosztuje
gdzie kupić
czemu takie drogie na allegro są tańsze ;p

a od dzieciaków to
Terminator
nogi robota z gwiezdnych wojen

itp :D

Burlak - 2009-06-12, 17:30

Najlepszy tekst i tak usłyszałem od dziecka, które pytało ojca: "Tato, czy to jest prawdziwe?"
xD

payonk - 2009-06-12, 23:49

ostatnimi czasy tylko

"zrob salto"

Darkon - 2009-06-14, 21:54

u mnie to samo ^^ i z takim tekstem że biegać i skakać to każdy umie jak im odpowiadam że jeszcze nie umiem a jak mówię to niech pan/pani pobiegnie to wtedy wszyscy milkną :D
ChildOfJah - 2009-06-15, 10:05

Wczoraj w końcu zawitało u nas słońce :padam: więc odkurzyłem swoje powerki :P i poszedłem poskakać i wracając już do domu usłyszalem krzyk dziecka "tato tato co to jest?" a ojciec lekko zakłopotany odpowiada " wiesz synku bo to dlatego że pan nie ma nóg" :D :D :D
A więc historia z kalectwem itp często się powtarza :D
A co do salta to też to słyszę... :] ale głównie od dzieciaków albo młodzieży ale tak było jest i będzie :zly: ;)

Darkon - 2009-06-15, 15:39

dzisiaj komenty z nk :D

cóż to za cudo? sorka ale czegoś takiego jeszcze nie widziałam:)

kicasz jak jakiś zając :D


i trzeciego nie wstawię bo ma podtekst xxx ;p

volox - 2009-06-27, 10:37

Mnie najczęściej pytają skąd to i gdzie to kupić, albo czy jestem kaleką, aczkolwiek nie zawsze, ostatnio słyszałem bardzo pochlebny komentarz od dwóch dresów : "pa tego typa!!! poje**ło..".
z tych ciekawszych sytuacji, to raz biegnę koło multikina i słyszę od ludzi którzy właśnie wychodzą z niego: "Gwiezdne wojny!!!" (to było kilka dni po premierze tych star warsów animowanych clone wars czy jakoś tak) w tym samym momencie przekonując się jak twardy jest chodnik.. do tej pory nie wiem jak ja się wywróciłem
No i najlepsze: grupka 5 dzieciaków.. 9-10 lat tak na oko, podbiegają i kolejno teksty idą
-jakie fajne!
-dasz poskakać?
-jak nie da, to go wywrócimy i sami sobie weźmiemy..
-nie! chcesz dostać od niego kopa?!...*przerażenie w oczach*
-tylko żartowałem..

w tym momencie usiadłem bo już nie mogłem dalej stać na powerach ze śmiechu :D

alek422 - 2009-07-14, 12:53

hahahahah volox dobre tak sobie czytam i normalnie płacze :rotfl: :D
Kar - 2009-07-15, 19:00

dzisiaj od jakiegoś starszego pana dowiedziałem się, że : "Powinienem używać własnych mięśni, a nie."
lukassus - 2009-07-15, 19:44

Kar napisa/a:
"Powinienem używać własnych mięśni, a nie."

może ten pan widział za dużo rowerów z silnikiem :)

Dany - 2009-08-25, 23:47

Idąc slyszalem :
Poskacz na tym jak cie prosze i pokaz mi :D ( taki osiedlowy zul):D
w jakze slynnym sklepie Żabka stoje w kolejce ludzie mnie przepuszczaja przed siebie nagle mala dziewczynka mowi do taty tato patrz jak wyrosl , a tata no widze ze taki dziwny ten koles :D

Basstek88 - 2009-09-10, 16:01

dzisiaj koles mnie rozwalil slowak budowlaniec w londynie od kladzenia plastrow na scianie( cos jak malowanie niewiem nie wnikam) a powiedzial: ooo przydalo by mi sie takie cos do plastrowania i malowania sufitow.
matkop - 2009-09-10, 19:12

Budowlańcy czasami uzywają szczudeł w pracy ,, ale są to normalne szczudła o szerokiej stopie na których można normalnie stać.
Dany - 2009-09-10, 20:13

matkop napisa/a:
Budowlańcy czasami uzywają szczudeł


Pierwsze slysze :P
nie widzialem o tym :D

Basstek88 - 2009-09-10, 20:20

Dany napisa/a:
matkop napisa/a:
Budowlańcy czasami uzywają szczudeł


Pierwsze slysze :P
nie widzialem o tym :D


ja tez

matkop - 2009-09-10, 23:29

Wujek google > szczudła monterskie
O takich piszę.

ChildOfJah - 2009-09-11, 15:39

matkop napisa/a:
Wujek google > szczudła monterskie
O takich piszę.


dokładnie tak :) nieraz nazywane są po prostu malarskimi, szeroka stopa jest dla wygody w poruszaniu się i utrzymywaniu równowagi ;)

malafredzia - 2009-09-12, 13:34

Ja raz idąc na Powerkach mijałam taką staruszkę, a jej komentarz brzmiał:
"Ale dziewczyna ma wysokie obcasy..." :rotfl:

ChildOfJah - 2010-06-27, 21:09

Ostatnio podchodzi do mnie gościu i tak z przekonaniem mówi, że to ten sprzęt do wspinaczki :hyhy:
haha :P ale wytłumaczyłem mu co to takiego i po co. Trochę oniemiał :P

I ostatnio też pare razy się spotkałem z okrzykami "O patrz avatar idzie" :wstyd:

lestat162 - 2010-06-28, 08:24

heheh no z tym avatarem to też tego doświadczyłem, czego to ludzie nie wymyślą... jestem pełen podziwu ^^"
lukassus - 2010-06-28, 09:47

lestat162 - skaczesz na powerkach. "Czego to ludzie nie wymyślą" słyszałem przez ost. 5 lat bardzo bardzo często.
anntor - 2010-06-29, 11:17

a ja wczoraj odwiedziłem taki ośrodek nad jeziorem Skorzęcin. Osoby z Poznania na pewno wiedza gdzie to jest :)
Moje wrażenia są naprawdę niesamowite. Od razu po włożeniu wszyscy zaczęli się gapić, tylko na mnie. usłyszałem dużo miłych słów, zwłaszcza ludzi 'po piwku' xd typu : zajebisty jestes itp. dzieci podchodziły i się pytały gdzie kupiłem xd dużo tez starszych osób sie pytało co to jest xd a młodzież oczywiście swój tekst stały.. zrób salto xd Mogę stwierdzić ze dziewczyny tez zwracają uwagę, co za tym idzie można wyrwać jakieś ;d
Z 15 osoba udzieliłem pełnej informacji na temat powerków :D
Normalnie za taka reklamę to powinienem co dostać ;p

Haku - 2010-07-23, 18:11

Ja usłyszałam kosmici Atakują :D
I prawie się zwaliłam ze śmiechu [;


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group