Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Przedstaw się - POWERIZER Łódź, witam Janisz

janisz335 - 2008-06-10, 18:43
Temat postu: POWERIZER Łódź, witam Janisz
jest ktoś z Łodzi? zapraszam na moje gg 8741809 pozdrawiam super skoczków!
walec - 2008-06-10, 19:06

witaj janisz335 na naszym rozskakanym forum;-))
Super skoczków? hmm, dziękujemy;-))
Chcesz być jednym z nas? ostrzegam...powerizer kreuje ciebie nie tylko na super skoczka...ale również na super osobę;-))
pytaj śmiało o co tylko zechcesz, jeżeli jakaś twoja wątpliwośc nie została wcześniej poruszona;-)) Szukaj, a znajdziesz..jeżeli nie - wal śmiało ;-))
Pozdrowionka z Krakówka;-))

janisz335 - 2008-06-23, 18:42

Kurcze zauważyłem, że nie napisałem o sobie prawie nic... a więc jestem Marcin (janisz). Pochodzę z Końskich koło Kielc, ale teraz studiuję w Łodzi. Zauważyłem, że tutaj nikt chyba nie zna powerizerów! co za pustynia, wogóle jakieś zadupie:P ale ja to zmienię i za jakiś czas w Łodzi pojawi się garść osób, które pokażą światu co to znaczy wybić się z tłumu! pozdrawiam! Born to fly:P
lukassus - 2008-06-23, 18:52

janisz335 napisa/a:
Born to fly:P

born to jump :D

systu93 - 2008-06-23, 18:57

u mnie w miesce (starachowice) tez nikt o powerkach nic nie wiem
claudia332 - 2008-06-23, 19:25

u mnie w Makowie tez nie. hehe do tego moja rodzina stwierdziła że mnie pogieło ze ja będę sobie kupować zabawkę dla dzieci która tyle kosztuję nie to nie zawsze mam opcję awaryjną wykrzyczałam że prosić nie będę :) bo nie będę sama sobie poradzę plan awaryjny trzeba odtworzyć hehe. Ale była kłutnia na dwa frąty hehe oni myślą że na tym skaczą 5latki ale jazda. boże jak ja bym chciał czasami zapaść się pod zemnie :(
orsyno - 2008-08-21, 22:45

witaj janisz no to masz osobę na powerkach
zresztą nie tylko mnie
nie wszyscy siedzą często przed komputerem
jakby co spotykam się w miarę regularnie w parkach
ze znajomymi kuglarzami i trenujemy
daj znać jak chcesz się dołączyć

janisz335 - 2008-08-22, 13:45

Noo extra ktoś z Łodzi wreszcie!:)
Po długim okresie oczekiwania Orsyno uratował honor Łodzian!:P Jaki park wybierają kuglarze i skoczkowie?;>

killer - 2008-08-28, 02:08

park staromiejski lub dom kultury na zawiszy napisze na gg to pogadamy tez zaczołem ostatnio skakać i jestem z łodzi ;)
orsyno - 2009-07-11, 20:40

Po roku działań z powerem mogę napisać że w samej Łodzi jest kilkanaście powerizerów a skaczących kilkudziesięciu!
Nie wiele jak na setki tysięcy mieszkańców?
Myślę, że to wiele osób, uważam zresztą że bardziej liczy się jakość a nie ilość...
Niestety nie mamy możliwości bezpiecznego trenowania w sali czy przy odpowiednich materacach ale i tak coraz odważniej radzą sobie chętni na wybicie się :)
Zapraszam łodzian i nie tylko na treningi kuglarskie podaczas których można również pouczyć się chodzenia i biegania, skakania na powerizerach M90 i M70 (o ile się nie mylę)
Wtorki i czwartki 16:00 - 18:00 Park Staromiejski (Śledzia)
Na pewno do połowy sierpnia i potem od września...
Jeśli pogoda nie dopisze zapraszam do Emdeku na ul. Zawiszy 39
i pytać o Rafała
hej

Yan - 2010-09-13, 11:13

huhu może trochę odświeżam temat ale nie będę zakładał kolejnego tematu, skoro jestem z łodzi to przywitam się w twoim temacie janisz (mam nadzieje, że się nie obrazisz ;) ) za niedługo dołączę do grona skoczków, działacie coś nadal w łdz? czekam tylko na odpowiedź dotyczącą rat i biorę powerki :D Apropo pytanie związane ze skakaniem, wcześniej ćwiczyłem parkour (około 1,5) roku, akrobatyka opanowana na poziomie podstawowym czyli salto przód, tył i jakieś inne pomniejsze "wygibasy". Czy moja przeszłość pomoże w szybszym opanowaniu tego sprzętu? pozdrawiam. Yan
lukassus - 2010-09-13, 12:06

Yan - witaj na najbardziej rozskakanym forum!

Yan napisa/a:
działacie coś nadal w łdz

Tak, w Łodzi jest sporo skaczących osób.

Yan napisa/a:
czekam tylko na odpowiedź dotyczącą rat i biorę powerki

Raty Żagiel, opcjonalnie inny bank. Wysyłasz info dot. modelu i ew. akcesoriów, które chcesz kupić na raty, przygotowywany jest wniosek online i wysyłany do Ciebie link. Wszystkie formalności załatwiasz z bankiem, który udzieli szczegółowych informacji. Na naszych aukcjach allegro Poweriser w prawej kolumnie jest symulator rat.

Yan napisa/a:
Czy moja przeszłość pomoże w szybszym opanowaniu tego sprzętu?

Na pewno tak.

Yan - 2010-09-15, 11:39

Stało się ;) Dzisiaj złożyłem zamówienie, czekam na kontakt z banku aby zakończyć wszystkie formalności i z niecierpliwością czekam na powerki ;D pozdrawiam
lukassus - 2010-09-16, 18:03

Yan napisa/a:
Dzisiaj złożyłem zamówienie, czekam na kontakt z banku aby zakończyć wszystkie formalności i z niecierpliwością czekam na powerki


Kolejny skoczek w Łodzi :) Daj znać jak idzie nauka.

stasiu - 2011-08-21, 20:58

Witam, jestem Michał też z Łodzi,
nie dawno dowiedziałem się o tych cudach.
Gdzie i kiedy można was w Łodzi zobaczyć? W expresie wspomniane było, że ktoś pod Teatrem Wielkim śmiga.. może to ktoś od Was? :P
Pozdrawiam.

Marcin1199 - 2011-08-21, 21:45

Do łodzi mam całkiem niedaleko, godzinka drogi. Dajcie znać bo też bym się spotkał w większym gronie ;)
lukassus - 2011-08-22, 06:33

stasiu - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

W Łodzi jest sporo osób skaczących, na pewno kogoś trafisz.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group