Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Video - uliczicy Fire and drums 2.08.08

Grace - 2008-08-05, 15:20
Temat postu: uliczicy Fire and drums 2.08.08
Bardzo ładny reportaż z tv Gliwice:
CLICK

claudia332 - 2008-08-05, 19:00

bardzo fajny reportaż :D , bardzo mi się podobał rozrzuciłam do znajomków i to samo zdanie :) . życzę dalszych sukcesów. :hyhy:
waldiwaldi - 2008-08-05, 20:43

No ładnie! Respect! Niezłe sztuki tam wyprawiacie. Chciałbym się czegoś podobnego nauczyć. Jak w W-wie są takie kółka cyrkowe, czy jak się to tam zwie, to chętnie bym przyszedł popatrzeć. :oczami: . Jeszcze raz RESPECT. Rządzicie! :D
matkop - 2008-08-05, 23:39

Szkoda że tak mało powerka , może gdyby Walec miał na nogach twojego i operatora kamery na chwilę do dyspozycji to by oczarował forum :) . Następnym razem podpali się powerka na fire show. Walec jak się skakało kręcąc poi ?
claudia332 - 2008-08-06, 13:10

Tak czy siak Walca powerek rzucał się w oczy (ah ten żółty) :) , no waśnie jak sie kręciło? chcesz coś zrobić co ja :) hihi mój tajny projekt :)
walec - 2008-08-12, 23:43

nie dość, że nic z poi nie potrafię, to jeszcze było bardzo slisko od wszechkapiącej parafiny. Takie kręcenie bardzo zakłoca równowagę w powietrzu, trudno złapac rytm.
Wszystko kwestia treningu;-)

waldiwaldi - 2008-08-13, 08:10

Myślę, że dobre wrażenie zrobiłoby żonglowanie płonącymi kulkami. Łatwo zrobić takie co nie parzą w dłonie.
claudia332 - 2008-08-13, 10:23

walec napisa/a:
Wszystko kwestia treningu;-)

Jasne....chodz ja cały czas ucze się i przerywam nauke z braku czasu....i potem przypomienie.
Walec ,czy miałeś poi rozkrecone tak na dlogość, że tylko za uchwyty trzymales i nie obkrecales je na rękę żeby skrócić?(będąc na powerku) bo słyszałam że poi się wkręca/zachacza w/o spręzyny...czy to prawda?

gen100mek - 2008-08-13, 11:34

waldiwaldi napisa/a:
Myślę, że dobre wrażenie zrobiłoby żąglowanie płonącymi kulkami. Łatwo zrobić takie co nie parzą w dłonie.

A no właśnie, robiłeś takie? Wyszły ci? Ja robię ze 100% bawełny, wiążę 100% bawełnianą nitką dajębenzynę ronsonol i nic, nie mogę ich utrzymać dłużej niż kilka sekund... Wie ktoś jak to opanować?

waldiwaldi - 2008-08-13, 11:39

Słuchaj, chodzi o to, że musisz je oblać paliwem do zapalniczki dokładnie na całym obwodzie i dość OBFICIE, żeby płomień był na tyle wysoki (głównie chodzi o tę niebieską część) żebyś mógł ją swobodnie trzymać, ale nie daj za dużo, żeby ci nie kapało. :]
gen100mek - 2008-08-13, 11:49

Czyli jak dam więcej paliwa, to będzie działało?
No i wracając do tematu, to żąglowanie takimi kuleczkami chyba będzie dość trudne :)

waldiwaldi - 2008-08-13, 15:01

Myślę, że tak. A co do żonglerki, to się nie znam, trudno mi powiedzieć. Chociaż chciałbym się nauczyć :] :] :]
Grace - 2008-08-14, 08:55

jej ale offtop :przestraszony:

już żeby go rozwiązać tylko powiem:
żONglować piłkami ogniowymi można, ale nie z użyciem benzyny! materiał to kevlar a paliwo to parafina, do tego trzeba mieć grube ochronne rękawice przelane zimną wodą.
odsyłam na inne forum: www.kuglarstwo.pl/forum

a tu proszę rozmawiać o imprezie i powerkach na imprezie a nie ogniowych sprawach!

waldiwaldi - 2008-08-14, 10:30

No ale jak nam pokazał na filmiku Walec, ogniowe sprawy dotyczyć również mogą powerka. A mały offtop zawsze się przyda dla jakiegoś kontrastu. A o imprezie to tylko NICE JOB! :D
gen100mek - 2008-08-14, 16:02

Grace, widocznie nie miałaś styczności z kulkami ogniowymi, bo one, gdy są dobrze wykonane to nie parzą. A samą sprawę żonglerki zostawiam tym który się na tym znają, moim zdaniem jest to bardzo trudne, bo kulka "działa" tylko gdy jest bardzo mała, czyli około 2-2,5cm średnicy, poza tym jest strasznie lekka i nawet samo podrzucanie jej i łapanie jest czasem trudne
link dla tych, którzy nie wiedzą o czym gadamy Ogniste kulki

Grace - 2008-08-18, 09:20

gen100mek i każdy inny kto zacznie temat kulek ogniowych. Proponuje kontakt na prv.
Uwierz mi, że kto jak kto, ale ja mam kontakt z absolutnie każdym sprzętem na tym rynku i prędzej czy później taki trafia w moje ręce.
Jeżeli chcesz kulki do gołej ręki to się ze mną skontaktuj.
Koniec offtopa.
Powracamy do tematu Fire and drums.

gen100mek - 2008-08-18, 12:39

Grace napisa/a:
Uwierz mi, że kto jak kto, ale ja mam kontakt z absolutnie każdym sprzętem na tym rynku i prędzej czy później taki trafia w moje ręce.

Ale tych kulek o których rozmawiamy nie ma w sprzedaży, to jest sprzęt w stylu "Zrób to sam", no i po tym co piszesz nie widać, że miałaś z nimi kontakt
Zresztą podałem link, ja zrobiłem wersję "poprawioną" którą polecał mi waldiwaldi i nie parzy

BTW:
Grace, ty po prostu usilnie starasz się wprowadzać idiotycznie sztywne i ostre zasady na forum. Wyluzuj, nikt oprócz ciebie się nie czepia tematu żonglerki kulkami...

waldiwaldi - 2008-08-18, 13:13

Moim zdaniem gen100mek ma rację. Wyluzuj, mały offtop zawsze się przyda dla jakiegoś kontrastu. Wiem, nagranie było super, chciałabyś , żeby każdy na nie uwagę kierował, ale wrzuć na luz.

BTW,
gen100mek, dodaj mi punkt za pomoc :P

gen100mek - 2008-08-18, 13:30

A no i jeszcze jedno, Grace, to jest forum o Powerizer, więc czemu piszesz też o żonglerce?

Odpowiedź: dlatego, że te dwa tematy do siebie "pasują", tak samo jak żonglerka i ogniste kulki, więc gdzie ten twój offtop?

Waldi, nie dam ci pomagaja, bo to nie twój temat :)

BTT: Fajny filmik, zdolni ludzie z tych uliczników, na a walec? Jak to walec... kica i kica, a na dodatek wywija z poi

walec - 2008-08-18, 13:42

proszę, skończcie już te wyliczanki kto, co komu i dlaczego.......
dziękuję ci Gen100mek za komentarz, ale Ja naprawdę nic z poi nie potrafię, ale trochę ćwiczeń i kto wie....na razie mam inne pomysły z ogniem.....

waldiwaldi - 2008-08-18, 15:58

Jak co na przykład? Zdradź chociaż trochę. :]
claudia332 - 2008-08-18, 19:15

hehe Walec kombinuje. U mnie w domu już mnie mają serdecznie dość dlatego też wysłali mnie na tyga do wawy żeby odpocząć ode mnie,moich pomysłów i tego co robię... Ale mój tajny projekt z ogniem i powerizer stanął z braku wielu czynników jak wszystko sie naprostuje wrócę do tego. Walec co za pomysły masz?
walec - 2008-08-19, 07:42

to moja parząca tajemnica, poskaczemy - zobaczymy :P
claudia332 - 2008-08-19, 08:30

hahaha no to nas zażyłeś :P eh i nawet tyci tyci nie zdradziłeś pięknie :) no cóż trzeba czekać nic innego nam nie zostaje musimy się tym zadowolić hehe :)
Africana - 2011-09-25, 10:39

Przeglądam tak stare video i patrze Gliwice <3 !!

Oglądam film a tu niespodzianka, że na rynku była taka akcja. Zaglądam w przeszłość... I się okazało, że 4 lata temu tam byłem z rodzicami ;)

1:46 po środku na widowni jestem JA!!!

Pokaz był bardzo fajny tylko szkoda, że wcześniej się nie dowiedziałem, że istnieje coś takiego jak Poweriser( wtedy PoweriZer) ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group