Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Modyfikacje - Kieszonka na ulotki

szy - 2008-08-08, 20:36
Temat postu: Kieszonka na ulotki
Każdego z nas podczas skakania ludzi pytają co mamy na nogach, odpowiadamy Powerizery, że skakać, biegać, 990, strona, gdzie kupić, ale 80% ludzi tego nie zapamiętuje, a jeśli nawet to nie pamięta jak to się pisze, w tym momencie delikwent powinien dostać ulotkę.

Ja skacze w dresie gdzie nie ma kieszeni, jeśli już mam ze sobą plecak, to jest przyciągnięty na max do pleców żeby się nie przesuwał i niewygodnie się go ściąga. Nawet jak mam ze sobą jakąś ulotkę, to nie bardzo mam gdzie ją schować.

Dlatego można by zrobić przy Powerkach, w jakimś neutralnym miejscu małą kieszonkę z jakiegoś tworzywa sztucznego, zapinaną na zatrzask lub rzep. Takich rozmiarów, żeby nie wystawała po za Powerizer i nie przeszkadzała przy skakaniu, a zmieściło się w niej kilka, choćby złożonych na pól ulotek. Można ją wykonać podobnie jak te na zdjęciu i przykleić do Powera, albo doszyć do kieszonki dwa rzepy i doczepiać do Powera


waldiwaldi - 2008-08-08, 21:26

Zależy gdzie doczepiać, bo potem możesz mieć problemy z wyciągnięciem jednej dla kogoś. A poza tym za rozdawanie ulotek, to pizzeria za to płaci. Nie zawracaj sobie głowy. Pomyśl nad jakimiś pomocnymi modyfikacjami :)
szy - 2008-08-08, 22:23

no cóż dla mnie to byłoby pomocne bo wtedy przemieszczam się szybciej i nie odbywam z co drugim przechodniem 3 minutowej rozmowy na temat Powerów
waldiwaldi - 2008-08-09, 07:33

Osobiście polecam spławianie - "Przepraszam, ale jestem z kolegą/koleżanką umówiony. Ale więcej się Pan/Pani dowie na stronie www.powerizer.pl do widzenia" , ale i tak w sumie najważniejsza jest nazwa, więc obojętnie co im powiesz, czy skaczące szczudła, czy powerizer, to jak będą chcieli, to znajdą. W końu mamy magiczne GOOGLE. A wracając do przechodniów, to nawet wczoraj przechodziłem obok domu i słyszałem, jak jakaś kobieta z okna krzyczy "zobacz, jakiś chłopak na szczudłach idzie! Tu, za oknem!". Ja się zawróciłem i powiedziałem jej dzieńdobry, a ona zwiała... Dziwne...
claudia332 - 2008-08-09, 09:52

waldiwaldi napisa³/a:
"Przepraszam, ale jestem z kolegą/koleżanką umówiony. Ale więcej się Pan/Pani dowie na stronie www.powerizer.pl do widzenia"


hmmm troszkę dziwnie to brzmi, jak by mi ktoś tak opowiedział to najlepszej opinii bym sobie nie wyrobiła na jego temat.
Wiadomo, że to męczące jest te zadawanie pytań i w ogóle, ale jeśli chcemy rozreklamować powerizera musimy udzielać info co z tego ,że ktoś sobie wejdzie na stronę, ludzie cenią sobie doświadczenie. Ktoś kto ma powerizera może się wypowiedzieć na jego temat precyzyjnie. przecież ludzie komputerowi nie zadadzą pytań "jakie to jest uczucie?,czy trudno sie nabtym chodzi? i w ogóle....najlepiej odpowiedzieć na jego jedno pytanie wyjąć ulotkę i powiedzieć, że więcej się dowie tu i tu.

Pomysł Szy jest bardzo dobry,ale ja myślę e może gdzieś do spodni a jeśli się znajdzie miejscówka na powerku to i tam. Dobra rzecz wyjmujesz kierujesz i skaczesz dalej. Dla mnie strzał w dziesiątkę. :)

gen100mek - 2008-08-15, 15:21

A jakby tak zrobić ulotki w formie paska i wsadzać je pod frotkę? Nie próbowałem, ale może się sprawdzać =)
Burlak - 2009-05-15, 19:41

A może mieć pas jak rewolwerowcy z Dzikiego Zachodu, tyle że zamiast strzelać z kul, strzelać z ulotek? :]

W sumie taka rzecz mogłaby być nawet wygodna. Wiadomo, że rewolwerowcy nie mogli pozwolić sobie na jakikolwiek luz w pasku, lub niewygodę. Trzymał się dobrze i był poręczny. W dodatku!, możnaby użyć tych małych kieszonek na kule na takim pasku i trzymać tam pojedyncze ulotki :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group