Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Gdzie kupić Powerizer - powerizer

TheObliverator - 2008-10-02, 06:59
Temat postu: powerizer
Witam, chcialbym kupic powerizer pro bo słyszałem że jest lepszy tylko podobno trzeba go jakoś sprowadzić z ameryki czy ktoś zna jakiś sklep żebym go mógł zamówic?
Pozdrawiam,
TheObliverator

gen100mek - 2008-10-02, 07:26

Skakałeś na zwykłych Powerizerach? Różnica między zwykłym, a pro jest taka, że Pro ma ruchomą podstawę stopy co przy skakaniu jest dość irytujące. Reszta zmian to Przede wszystkim montowana seryjnie sprężyna z włókna węglowego i o ile się nie mylę łożysko zamiast tulejki na górnym mocowaniu sprężyny. Jeśli nie skakałeś na szczudłach w ogóle musisz koniecznie spróbować, czy ruchoma stopa nie będzie cię wkurzać, bo jednym pomaga, a innym (np. mi) nie.
Lukassus chyba może ci je sprowadzić od producenta (jak już nie ma na składzie).

claudia332 - 2008-10-02, 14:38

TheObliverator, możesz zamówić na www.powerizer.pl tylko musisz wpisać że chcesz pro. Lepiej jak się skontaktujesz z Lukassusem na pw on doradzi ci model i powie co i jak z zakupem :) serdecznie pozdrawiam
TheObliverator - 2008-10-02, 15:29

aha dziekuje tak sie chcialem spytac jesli tak to ok a mam jeszcze pytanie czy ten produkt bedzie w calosci tzn czy nie bedzie brakowalo częsci?bo ktos tam mowil ze zamowil i ze nie bylo jakiegos paska czy czegos...
gen100mek - 2008-10-02, 15:35

To chodzilo o jakis zamowiony z USA. Takie rzeczy mogą się zdarzyć (choć są rzadkością), ale Powerizer Polska to bardzo konkretna firma, jeden telefon do Lukassusa i pasek dociera do ciebie w 1 dzień :)
matkop - 2008-10-02, 21:39

Tamta osoba sprowadzała na własną rękę. A ty możesz zamówić przez Powerizer.pl ale najlepiej pisz PW do lukassusa
lukassus - 2008-10-26, 23:25

TheObliverator napisa³/a:
chcialbym kupic powerizer pro bo słyszałem że jest lepszy tylko podobno trzeba go jakoś sprowadzić z ameryki czy ktoś zna jakiś sklep żebym go mógł zamówic?

wszystko co dobre to z Ameryki :)
odnośnie ruchomej stopki gen100mek - masz rację i jej nie masz. Jednym ruchoma stopka pasuje, innym nie. Na pewno ruch stopy jest na Powerizer pro bardziej naturalny (palce stopy przy skakaniu bez Powerizer 'idą' w dół, czyli tak jak na pro) i bieganie jest przyjemniejsze, a wybijanie do przodu (nawyk z Powerizer M) da się szybko wyeliminować. Kwestia gustu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group