Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Gdzie kupić Powerizer - Ostrzeżenie!!!!

claudia332 - 2008-10-23, 15:04
Temat postu: Ostrzeżenie!!!!
Witam wszystkich forumowiczów. Piszę tego posta by ostrzec was przed naciągaczem i oszustem. Zapewne pamiętacie jak "Werbel" pisał o tanim sprzęcie ,że on nie będzie przepłacał i w ogóle. Po czym zaczął składać propozycje, trafił on do mnie ponieważ ,że powerizer bardzo mi się podobał chciałam go jak najszybciej mieć i za nie wielką kasę w sumie. Złożył mi on ofertę bardzo zastanawiającą 320zl i powerzier jest mój.
Zgodziłam się i przelałam mu pieniądze których już nie odzyskałam ani sprzętu ani kasy.
Nie duża kasa no ale.... Miał mi przelać trzy tygodnie temu kasę do dziś jej nie dostałam poza tym mnie unika. Dzięki pomocy kuzyna na razie sprawa trafiła do prawnika jeśli do poniedziałku nie otrzymam kasy idę na policję. Grozi mu do 3lat pozbawiania wolności (jest osobą pełnoletnia) + wypłata mi odszkodowania w wysokości 1300zł. Do tego niszczy mienie sprzętu gada że powerizer.pl to oszuści, a powerizer czy upwing to jest to samo , robi ludziom wodę z mózgu. Wielokrotnie Kontaktowałam się Lukassusem o prośbę o pomoc. Otrzymałam ja na tyle ile mógł mi pomóc.
Ostrzegam was przed nim i innymi nie wierzcie od tak. Z tego co mi wiadomo składał on propozycje też osobom z forum.
Protestuje też by zostało usunięte jego konto dla bezpieczeństwa innych użytkowników.

payonk - 2008-10-23, 15:18

ehh a ostrzeżenia, żeby nie kupować z innych źródeł niż autoryzowani dystrybutorzy? tak to się kończy..
waldiwaldi - 2008-10-23, 19:59

No ładnie Claudia, dobrze, że nareszcie się za to wzięłaś :) . To sprawka Werbla? uuu, nigdy bym go nie podejrzewał. A co do zamknięcia konta, to masz rację. Niech mu Lukas strzeli bana i tyle. Oby wszedł na stronkę szybko, bo się zdziwi, jak mu faceci w czerni do drzwi zapukają. A tak wogóle, to ostrzegam wszystkich naciągaczy, lepiej do mnie zapytań w stylu "kup u mnie, będzie taniej" nie wysyłajcie, bo będzie to od razu zgłaszane do najwyższej instancji, czyli Luka.

P.S. - lepiej zapłać Werbel, bo konsekwencje, z tego co Claudia napisała, będą poważne...

P.P.S. - życzę wam, aby sprawa została załatwiona szybko, bo ciąganie po sądach nie jest ani przyjemne, ani krótkie, ani TANIE.

janisz335 - 2008-10-23, 20:49

Szanowny Werbel mi również składał taką propozycję, mówiąc, że za opłatą (około 400zł) dostanę Powerizer ale innej nazwy.
Drugim minusem było to, że musiałbym czekać na "przypłynięcie" 3 miesiące...więc zrezygnowałem i wolałem kupić oryginał:)
Klaudia walcz o swoje, nie odpuszczaj ale na przyszłość pamiętaj, że nie kupuje się kota w worku:)

claudia332 - 2008-10-23, 21:08

walczę bo mam siare w chacie....mogę się pożegnać z powerkiem na wiosnę i z aparatem wymarzonym na święta. Na szczęście odezwał się no i jakiś kumpel miał mi wysłać pieniądze ale nie wysłał ;] ma mi wysłać do poniedziałku zobaczymy.
Mi mówił że miesiąc i 320zl miałam mu dać.
Powerizera kupie za normalno cenę na wiosnę ale po odzyskaniu tych pieniędzy. Głupio się stało bo i ja i on mamy duzo nieprzyjemnosci ale jeśli ma się 19lat to jest się odpowiedzialnym i nie załatwia się czegoś przez os trzecie. No alę cóż bywa.

systu93 - 2008-10-24, 14:22
Temat postu: Re: Ostrzeżenie!!!!
claudia332 napisa/a:
a powerizer czy upwing to jest to samo ,


to jest to sam pochodzą z tej samej fabryki rózni się TYLKo servis

gen100mek - 2008-10-24, 15:45

Mi te Werbel proponował powerizer od siebie, tylko że gdy rozmawiałem z tatą, który długo pływał zajechało ściemą. Początkowo termin dostawy miał wynosić 1,5 miesiąca - 2 miesiące. Tata powiedział mi, że droga morska trwa o wiele dłużej, jest o wiele droższa i przesyła się nią więcej towaru. Dlatego się romyślilem...
Chłopak potrzebował kasy no i cóż zrobić... Dostał ją, tylko że w końcu mu się doczepią do dupy i będą tylko problemy...

waldiwaldi - 2008-10-24, 16:48

gen100mek napisa/a:
Chłopak potrzebował kasy no i cóż zrobić... Dostał ją, tylko że w końcu mu się doczepią do dupy i będą tylko problemy...


On sam tego chciał. Moim zdaniem Werbel nie nadaje się do tego rodzaju biznesu, skoro jak sam powiedziałeś gen100mek, podróż morska towarów jest bardzo droga. To znaczy, że najprawdopodobniej SAM NIE WIEDZIAŁ CO ROBI. Rzucił się z motyką na słońce. Taki biznes, to nie jest prosta sprawa. Jak nie umiał, mógł nie robić. Sam narobił sobie kłopotów. No i najgorsze jest to, że myślał, że to mu ujdzie na sucho. :kwasny:

matkop - 2008-10-27, 16:18

Jeżeli sprawa trafiła na policję to należy spokojnie oczekiwać. Dowody są wręcz idealne ( zapisy rozmów na gg i forum) i sprawiedliwość zostanie wymierzona , a wszyscy poszkodowani zapewne usatysfakcjonowani.
claudia332 - 2008-10-27, 16:31

Jeszcze nie trafiła. Poszłam tylko do prawnika z kuzynem i przedstawiłam swoj problem. Na dziś miały być pieniądze, nie ma ich w piątek miał zrobić z samego rana przelew bardzo dziwne. I najprawdopodobniej skończy się to policją. I tak jestem cierpliwa i daje mu czas by nie miał problemów ale moja dobroć się kończy.
waldiwaldi - 2008-10-27, 16:51

Dobra, spokój zachować trzeba. Jak nie chce mieć kłopotów, to wpłaci. A jeżeli chodzi o mnie, to się już nie wypowiadam, ale proszę Cię Claudia, żebyś za jakiś czas napisała nam jak to się wszystko skończyło. :|
gen100mek - 2008-10-27, 17:21

Powiem ci szczerze, że ja już dawno bym to zgłosił na policję, dlatego, że teraz to czas dziala na jego korzyść. Zobacz kiedy mówił mi o tym, ze może zwrócić kasę:
Cytat:
Werbel (26-08-2008 11:24)
powiedziałem, że nie mam na to wpływu, jak ktoś chce to mu zwrócę pieniądze

claudia332 - 2008-10-27, 22:46

gen100mek napisa/a:
Powiem ci szczerze, że ja już dawno bym to zgłosił na policję, dlatego, że teraz to czas dziala na jego korzyść. Zobacz kiedy mówił mi o tym, ze może zwrócić kasę:
Cytat:
Werbel (26-08-2008 11:24)
powiedziałem, że nie mam na to wpływu, jak ktoś chce to mu zwrócę pieniądze


Uwierz mi że chciałam tylko mi szkoda było jego bo jest młody chłopak i miałam mu zaraz robić najazd na chatę. chciałam to ugodowo załatwić. nie do końca czas działa na jego korzyść bardziej na moją. Ja może czasem coś pocisnąć, powiem taka już jestem co w sercu na języku. Ale naprawdę nie chcę nikomu krzywdy robić dlatego starłam się jakość z nim się dogadać ale to w końcu zaczęło robić się nudne i dziecinne. Dziś się do mnie odezwał ponoć wysłał pieniądze w środę sprawdzę stan konta w banku jeśli nie będzie żadnego przelewu na nic nie czekam.

gen100mek - 2008-10-28, 21:22

Ja jestem najbardziej ciekawy czy jesteś jedyną ofiarą oszustwa... Bo słyszałem że 27 zamówień było...
systu93 - 2008-10-29, 12:47

:P i 30 dla jakies firmy w toruniu :) mioałem zamawiac ale rodzice mi nie pzowolili FUKS
waldiwaldi - 2008-10-29, 22:33

No to mądrych rodziców masz. Byś się nieźle wpakował... heh ;)
Grace - 2008-10-29, 22:38

z tego co wiem, to ta firma własnie miała zamawiac.
waldiwaldi - 2008-10-30, 21:06

Ale to oni to mieli organizować? Czy zamawiać w ten sam sposób, co inni?
Grace - 2008-10-30, 21:17

no właśnie organizować, a Werbel im pomagał w tym. On sam by nie załatwił nic z Chinami ;)
claudia332 - 2008-10-31, 13:15

On sam wciskał dobry kit ze wszystkim i tyle.
Co do sprawy no to można uważać za zakończoną. Wczoraj wpłynęły pieniądze po kilkunastu ostrzeżeniach. Na szczęście obyło się bez nieprzyjemności,kary pieniężnej i wymiaru sprawiedliwości. Nawet nie usłyszałam dziękuję hehe no cóż czego się spodziewać od takiego człowieka.
Powerek może na wiosnę. Teraz pochłania mnie szkoła życie prywatne i Drifting co okazuje się skasowanym spojlerem i troszkę muszę kasy wyłożyć.
Mam nadzieje ze powerizer będzie :) .

payonk - 2008-10-31, 14:33

claudia332, a w jaki model powerka potrzebujesz? :>
claudia332 - 2008-10-31, 17:28

M80/ M90
payonk - 2008-10-31, 17:30

:/ szkoda. bo musze mojego m70 sprzedac i kupic wlasnie 90.. bo juz z tego wyroslem, a komplet sprezyn 560zl, to wole kupic calosc nowa. zwlaszcza, ze kolega chce sprzedac swojego, to taniej dostane
lukassus - 2008-10-31, 17:40

payonk :offtopic:
claudia332 - 2008-10-31, 18:15

luk spokojnie :)
payonk, Ja jak na razie nawet bym nie maiła kasy spojler urwałam i muszę zainwestować w drugi tak to jest jak wchodzi się w zakręty bokiem :) ale dzięki z pamięć.

waldiwaldi - 2008-10-31, 18:30

claudia332 napisa/a:
spojler urwałam i muszę zainwestować w drugi tak to jest jak wchodzi się w zakręty bokiem


To takie rzeczy się wyprawia? :D Ale nie będę się wypowiadał, bo sam (dość dawno) Przez kierownicę na motorku przeleciałem hehe. A na błotku to żużelka sobie 10m strzeliłem i na bok spadłem, ale nie ma się co dziwić, bo mam supermoto... heh :]

claudia332 - 2008-10-31, 19:19

Uczyłam się driftu było troszkę po deszczu a że ja lubię szaleć no to tak kapeczkę przywadziłam spojlerem lekko mi wpadł w poślizg :) ale różnie bywa :)
gen100mek - 2008-11-01, 08:02

No to całe szczęście że sprawa się zkończyła :)

PS. Caludia, ty samochodem jeździsz, czy to jakaś inna forma drifingu? o.0

claudia332 - 2008-11-02, 21:52

Tak samochodem mimo wieku :) chłopak jest drifterem i uczy mnie. Mazda MX6 lub Toyota supra :) . Mi osobiście podoba się Rower 25. A co do sprawy tak całe szczęście ale ciężko było z nim się dogadać.
Dany - 2009-06-23, 19:33

ostatnio na allegro widzialem "POWER STRIDER" i pisali ze to nowy model produkowany przezmarke POWERIZER ,według mnie wszystkie sprzet typu Sky runner up wing moon jumper czy np taki jak na allegro POWERSTRIDE( powerizer sie chowa) to raczej podrobka
Kar - 2009-06-23, 21:30

Dany napisa/a:
"POWER STRIDER" i pisali ze to nowy model produkowany przezmarke POWERIZER



oho, śmieszne ;-)

matkop - 2009-06-24, 00:07

Ja już przestałem wypowiadać się co do marek, żeby nikogo nie wprowadzać w błąd.
Jedyne co mogę napisać to tyle , że wiem iż tu jest dobry sprzęt i bardzo dobry serwis.
A jak jest gdzie indziej nie wiem i oprócz odradzania SKYRUNNERA nie "ruszam" innych marek.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group