Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Gdzie kupić Powerizer - Pytanie...

mimaks - 2008-11-02, 17:38
Temat postu: Pytanie...
Zastanawia mnie jedna rzecz... niektórzy sprzedawcy oferuja produkty o nazwach skyrunner,upwing,flyjumper i informuja ,że są to tylko nazwy handlowe oraz, że jest to to samo co powerizer. Więc pytam czy mają racje ?? :niepewny:
gen100mek - 2008-11-02, 18:15

Nie napiszę ci tutaj jak to wygląda, bo tu nie wolno o tym pisać, ale łap PW :)
lukassus - 2008-11-02, 20:05

jeśli ktoś podaje kilka różnych nazw, to chyba nie wie co w rzeczywistości sprzedaje
gen100mek - 2008-11-02, 21:07

Wydaje mi się, że jeżeli ktoś sprzedaje sprzęt który różni się wyłącznie nazwą handlową to może używać wielu nazw, bo w końcu opisują dokładnie to samo urządzenie, chyba, że jako różnicę pomiędzy Powerizer a np. Upwing przyjmiemy brak logo w 3 miejscach i inny kolor części z tworzywa :)
trebor - 2008-11-02, 22:40

Napiszę jeszcze raz, powerizer (teraz już powerstrider), FlyJumper, Upwing, Jumpers, Pro-Jump, JollyJumper, Airrunner to sprzęt produkowany w tej samej fabryce, czyli z punktu technicznego niczym się nie różnią. Ale tylko tutaj (powerizer.pl) masz taki dobry support i tak dobrą gwarancję. A skyrunner też jest produkowany w chinach ale w innej fabryce, więc teoretycznie powinnien różnić się technicznie ale jak jest w rzeczywistości, who now's?
Grace - 2008-11-04, 00:17

trebor, czy wiesz ze z takiego puntu widzenia jaki przedstawiasz, addidasy i adonisy czy inne podróby i podobne też się niczym nie różnią? Są produkowane w tej samej fabryce, przez tych samych chińczyków.
Jaka jest różnica? Że n addidasy masz ileśtam lat gwarancji a te pozostałe Ci sie rozpadna przed końcem sezonu... Ta sama fabryka, ci sami ludzie... Więc gdzie jest różnica?
To zadanie na myślenie, nie do odpisywania w tym temacie.

trebor - 2008-11-04, 14:21

Jakieś info na temat tych butów, bo ja mogę podać źródło czarno na białym że w jednej fabryce powstaje powerizer pod różnymi nazwami. Jeżeli coś powstaje w jednej fabryce to jest robione z tych samych materiałów niezależnie pod jaką nazwą by było sprzedawane.
walec - 2008-11-04, 19:01

Jaki jest cel Waszych wywodów? Czy to zmieni właściwości powerizera? Czy zmieni ilość frajdy, jaką daje to urządzenie? Myślę, że nie! Faktem pozostaje najlepsza opieka gwarancyjna gwarancyjna i serwisowa, którą daje powerizer polska, nieprawda?
Trebor - ta sama fabryka może produkować ten sam produkt finalny z różnych materiałów. Dzisiejsze technologie produkcyjne są na tyle elastyczne, że takie zmiany surowców nie są kosztowne i czasochłonne dla procesu produkcji. Tak więc z tej samej fabryki możesz mieć i oryginał i .......nieoryginał.....pod różnymi nazwami , wszystko kwestia pieniędzy....Tyle ode mnie, a jeżeli wciąż zamierzacie się licytować co pod jaką jest nazwą bez żadnych namacalnych efektów to proponuję robić to na PW...

trebor - 2008-11-04, 21:51

Ok, dobra w sumie masz racje, nic to nie zmieni. Już kończę temat. Pozdrawiam
claudia332 - 2008-11-05, 08:21

nie kłóćcie się o coś co nie ma sensu.... Każdy sprzedawca ma swoją nazwę marketingową. Przecież nie będzie nikt sprzedawać czegoś pod tako samo nazwo. Nie ważne czy coś jest robione akurat w tej jednej fabryce czy w fabryce która jest 500metrów dalej. Oba sprzęty niczym się nie różnią prócz logiem. Gwarancja jest ustalana przez sprzedawcę i tyle. To jest biznes na którym każdy chce zarobić dobrze i bezpiecznie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group