Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Gdzie kupić Powerizer - Skyrunner

Kar - 2008-11-14, 16:50
Temat postu: Skyrunner
No więc, ktoś wie czym się różni powerizer od skyrunnera? Czy jakieś poważne różnice między nimi są czy jest to może praktycznie to samo , tylko pod inną nazwą?
waldiwaldi - 2008-11-14, 16:59

Jak chcesz kupić skyrunnera, to nie radzę. Sprzęt z powerizer.pl ma gwarancję na 12 miesięcy. Poza tym skyrunner ma badziewne wiązania i sprężyny z włókna szklanego, a na powerizer.pl masz sprzęt ze sprężynami z włókna węglowego, które jest lepsze jakościowo i wytrzymałościowo od szkła. Poza tym znając życie Luk usunie ten temat, więc nie wiem po co ci to tłumaczę. Radzę najpierw czytać REGULAMIN FORUM
Kar - 2008-11-14, 17:13

Dobra , dzięki za odpowiedź.
lukassus - 2008-11-14, 21:17

Problem ze skyrunnerem jest jeden podstawowy: tak na prawdę nie wiadomo, co się kupuje. Jest kilkanaście różnych producentów w Chinach, i co najmniej kilkudziesięciu dystrybutorów, którzy podszywają się pod Powerizer, Poweriser, Powerskip, kopiują logo, zdjęcia, teksty - wszystko. Jest to bardzo widoczne również w Polsce na tle Powerizera (wszyscy wzorują się na POWERIZER Polska).
Kupując Skyrunner to tak jakby grać w rosyjską ruletkę (a może się uda).

www.skyrunnery.pl

lukassus - 2009-05-15, 12:37

co przypomina Wam ta wersja logo Skyrunner:



wskazówka:


dlatego wynalazca walczy o to, aby nielegalnie produkowany sprzęt spotykał taki los (zwróć uwagę, jakie logo mają Skyrunnery na filmie - też kopia!).

lukassus - 2009-06-30, 17:54

USA, Skyrunners and spring breakage:


lukassus - 2010-06-08, 20:23

Myślę, że warto dodać kilka słów dot. wszelkich skaczących produktów nazywanych Skyrunner i skutecznie Wam o/doradzić, czy to kupować, czy nie. Kilka dni temu po raz kolejny rozmawiałem z producentem Skyrunnerów. Wracając do tematu jakości usłyszałem krótko: "nie jest super".

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group