Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Gdzie kupić Powerizer - Powerizer przegrał sprawe w sądzie ?

Num-Lock - 2009-01-16, 15:47
Temat postu: Powerizer przegrał sprawe w sądzie ?
Witam wszystkich.

Powiem wam że zachorowałem na szczudła, tak czytam to forum i wszędzie tylko powerizer i powerizer - OK, rozumie że to strona tego dystrybutora i nie ma tu nic na temat innych firm produkujących szczudła...

udało mi się znaleźć stronę *******
no nareszcie jest coś nazwane, i nikt nie wymienia ciągle marki produktu

no ale mniejsza o to

znalazłem coś takiego:

*******

i pisze tam tak:

"Powerizer

Oficjalnie marka ta już nie istnieje ponieważ firma produkująca ten sprzęt przegrała sprawę sądową z firmą PoweriSer o podobieństwo nazwy handlowej. Sąd zakazał używania tej nazwy handlowej i zezwolił na sprzedaż pod tą nazwą jedynie sprzętu, który został już wyprodukowany przed ogłoszeniem wyroku.(...)"

i chciałbym żeby ktoś kto zna trochę sprawe to wyjaśnił


ps. nie jest moim zamiarem zrobić tutaj bałagan, czy udowodnić, że Powerizer jest do niczego, po prostu, szukałem innego spojrzenia na sprawę, szukałem strony która będzie obiektywna i znalazłem coś innego, może to nie jest to czego szukałem ale to już coś innego, ale czy to jest prawda co tam piszą?


pozdrawiam

lukassus - 2009-01-16, 16:31

Num-Lock - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Firma/osoba, która sprzedaje podobny/konkurencyjny produkt i sama wykorzystuje nazwę "Powerizer" by w ogóle zaistnieć na rynku, siłą rzeczy jest subiektywna. To czysta hipokryzja.

Powerizer ma się bardzo dobrze.

trebor - 2009-01-17, 00:28

A planowana jest zmiana z nazwy powerizer na coś innego?
walec - 2009-01-17, 00:32

A chcielibyście zmieniać nazwę?
trebor - 2009-01-17, 00:36

nie, ale jeżeli sąd tak orzekł to raczej wyjścia nie mają.
walec - 2009-01-17, 12:12

Dla mnie sprzęt pozostaje sprzętem. Mam tylko nadzieje, że produkt o tej innej nazwie nie będzie się różnił konstrukcyjnie od dotychczasowego POWERIZERA. Z dotychczasowej konstrukcji jestem bardzo zadowolony. Nazwa? Ja i tak będę używał powerizer.
Num-Lock - 2009-01-17, 17:48

Cześć wam !

w ramach sprostowania, to ja nie uważam, że firma o której mówiłem, używa nazwy powerizer, żeby zaistnieć

nazwa powerizer jest zastosowana jedynie w porównaniu wszystkich producentów szczudeł i marka jest wg mnie przedstawiona w pozytywnym świetle

to tyle jeśli o to chodzi

ps. ja pewnie też wybiore powerizer'a jeśli dane mi będzie skakać

pozdrawiam serdecznie

Ellanor - 2009-01-19, 12:29

Luk jest jakaś główna strona powerizera, nie chodzi mi o polską stronę tylko o stronę firmy która to produkuje i rozsyła po całym świecie ??
lukassus - 2009-01-19, 12:41

Ellanor - strona jest przeznaczona wyłącznie dla dystrybutorów.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group