Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Gdzie skakać - Ciekawski

kabza24 - 2009-01-18, 14:21
Temat postu: Ciekawski
Czytam o waszym sprzęcie i nie wieże,ze coś takiego wymyślili :) :) :) Widzę,ze dużo frajdy z tego jest. Znalazłem przypadkiem ten artykuł,ale mnie bardzo zaciekawił. A,moje pytanie,niestety nie jestem z miasta. Jak ze skakaniem w terenie,u mnie to raczej pola,a w szczególności łąki. Dało by rade po łąkach tym zasuwać? Sezon za pasem,może zaryzykuje i kupie sprzęt.
lukassus - 2009-01-18, 15:11

kabza24 - Witaj na najbardziej rozskakanym forum w cyberprzestrzeni.

Powerizer najlepiej sprawdza się na twardych, płaskich powierzchniach, z uwagi na kopytko (zakończone jest gumą i w stosunku do powierzchni stopy, cały ciężar ciała opierasz na dużo mniejszej powierzchni).

Skacząc po polach, łąkach itp. duża część energii odbicia jest wytracana przez miękkie podłoże, przez co zamiast skakać do góry, zapadasz się (robisz dołki). Guma ślizga się na trawie, przez co zwiększasz ryzyko upadku.

Mimo to, jak najbardziej można skakać na trawie. Jest to nawet wskazane dla osób, które zaczynają przygodę w Powerizer lub/i chcą poeksperymentować. Koniecznie trzeba jednak pamiętać o tym, co napisałem wyżej. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Widziałem już osoby skaczące po lasach, plaży, wodzie, czy nawet lodzie(!) - nie jest to zalecane, tym niemniej jest to możliwe.

Można również zastosować modyfikacje, które poprawią przyczepność kopytek, a co za tym idzie, i Powerizera.

Bezpiecznych skoków.

klaudiusz12 - 2010-11-21, 12:33

na pewno jest niedaleko twojego domu jakeś miasto ewentualnie droga aswaltowa

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group