Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wrażenia Powerizer - yhaaaaaaaaaaaaa

rapbit - 2009-02-11, 15:31
Temat postu: yhaaaaaaaaaaaaa
dziś dokładnie 40 min temu przyniosłem swoje pierwsze poweraizerki niosąc je nie mogłem się już doczekać. Przyszedłem do domu i pierwsze co OTWIERAM pakę patrze instrukcja a na pudełku pisze nie skakać bez przeczytania instrukcji no ok otwieram instrukcje akurat przez pomyłkę otwarła się na ostatniej stronie a tam ładnie napisane ŻYCZYMY PRZYJEMNEGO I BEZPIECZNEGO KORZYSTANIA Z POWERIZERA ! no to ja na to OK dzięki wziąłem i wyciągnąłem szczudła od razu pozrywałem wszystkie folij ki i na nogi patrze cholera nie mam butów no to ściągam zakładam buty i back na szczudła nie mam ochraniaczy mówię no trudno założyłem i stanąłem w mieszkaniu :D :D całe szczęście moich współlokatorów nie ma :D pochodziłem chwile po pokoju nie mogłem się powstrzymać i wyszedłem na klatkę mieszkam w bloku 11 piętro :D i tam zacząłem sobie chodzić delikatnie podskakiwać to na jednej to na drugiej nóżce i myślę ale czaaad przez ten czas 2 sąsiadki zdążyły wyjść. Za godzinkę idę do szkoły wezmę szczudła do szkoły :D (uczę się w szkole cyrkowej więc sala przystosowana) już namówiłem kolesia z akrobatyki abyśmy na lonży salta poćwiczyli nieźle się pod jarał jak usłyszał że kupuje to cacko zdam relacje wieczorem papap.
lukassus - 2009-02-11, 16:52

rapbit - od razu zacząłeś skakać - to robi wrażenie. I od razu chcecie zabrać się za salta! :super: KONIECZNIE daj znać, jak wam poszło na treningu.
rapbit - 2009-02-11, 18:51

niestety w szkole nie byłem hahah nie mogłem się powstrzymać aby sobie pośmigać tak normalnie po ulicy fulll wypas razem skakałem zaledwie jakieś 2h ale jestem wykończony ale jaki super show ludzie się oglądają mieszkam w warszawie na okopowej więc trochę ludzi się przetacza hahah jak się patrzeli raz straciłem dosyć ostro równowagę bo ślisko i prawie się wywaliłem ale wybroniłem to jakoś to ludzie z przystanku zaczęli brawo bić jaka jazda :D ćwiczyłem skakanie z dwóch nóg do góry trzymając się na jakimś placu zabaw zjeżdżalni szczerzę myślałem że jest to łatwiejsze ale daje rade :) jutro już je zabieram do szkoły więc dam znać jak wychodzą pierwsze próby z akro pozdrowieniaaa aha mam jeszcze pytanie bo po bieganiu i zabawie jak już wchodziłem do klatki ( a tak poza tym to w windzie się świetnie jedzie :D :D ) usłyszałem że mi troszkę zgrzytają powiedzcie czy to wina tego że to nowe czy że deszcz pada czy to wada sprzętu??
lukassus - 2009-02-11, 19:38

rapbit napisa³/a:
słyszałem że mi troszkę zgrzytają powiedzcie czy to wina tego że to nowe czy że deszcz pada czy to wada sprzętu

musisz nasmarować ruchome części, czyli wszystkie łożyska ślizgowe. Może to być smar samochodowy, może być silikonowy. Najlepiej w spray'u. Takich miejsc są cztery (kopytko, łączenie kopytka ze stopką, pod stopką i na samej górze za kolankiem).

Woda na pewno nie służy Powerizer, chociaż, jak zapewne widziałeś w galerii, można skakać i w wodzie, tylko koniecznie trzeba pamiętać o konserwacji.

W dziale sprzęt doskonały materiał na ten temat stworzył walec (klik tu).

rapbit napisa³/a:
nie mogłem się powstrzymać aby sobie pośmigać tak normalnie po ulicy fulll wypas

skakanie po śliskiej nawierzchni (dziś pada) jest dosyć ryzykowne, ale jak widać, dajesz radę. Masz ochronki?[/quote]

rapbit napisa³/a:
fulll wypas razem skakałem zaledwie jakieś 2h ale jestem wykończony

wymagająca i efektywna forma ćwiczeń, prawda :D

rapbit napisa³/a:
jaki super show ludzie siÄ™ oglÄ…dajÄ…

przyzwyczajaj siÄ™ :)

rapbit napisa³/a:
ćwiczyłem skakanie z dwóch nóg do góry trzymając się na jakimś placu zabaw zjeżdżalni szczerzę myślałem że jest to łatwiejsze

a jak sama nauka? od razu zacząłeś śmigać?

na wszelki wypadek przeczytaj w dziale nauka ten WAŻNY topic, wówczas wyeliminujesz wszelkie błędy początkujących i szybciej opanujesz samo skakanie.

Powodzenia!

rapbit - 2009-02-11, 19:52

chodzenie od razu opanowałem a bieganie też od razu jak tylko wyszedłem na dwór no nic będę musiał je posmarować kupić jakiś smar a ochraniaczy niestety nie mam jeszcze ale w przeciągu tygodnia powinienem mieć
Kar - 2009-02-11, 20:37

Ja też dziś po raz pierwszy skakałem tak na poważnie (ok. 3h). Pobiegłem do centrum i z powrotem do domu , co daje około 15 km :P . Nie sądziłem, że to takie męczące ^^. Ludzie się oglądają, niektórzy mi nawet zdjęcia robili :P


A no właśnie- zapomniałem :p Zaliczyłem pierwszą "poważną glebe". Co prawda nic mi się nie stało, ale leciałem na twarz. Jednak ochraniacze robią swoje. :D Na przyszłość będę uważał żeby nie skakać na mokrym piachu, który leży na betonie .;]
Ogólnie skakałem na mokrym betonie- było całkiem spoko.
Chodziłem po piasku, który leżał na betonie- nie było źle. Ale jak próbowałem biec po mokrym piasku na betonie to gleba już była ;p

rapbit - 2009-02-11, 22:44

30 min temu mój współlokator chciał piwo więc mówię żaden problem skocze ci do sklepu założyłem powery i skoczyłem :D :D ludzie w mini markecie mianowicie 6 os razem z kasjerkami nie wiedziały co powiedzieć kulturalnie przeszedłem przez barjereczkę i zacząłem robić zakupy :D :D wziąłem sok z najniższej pułki :D :D jestem z siebie dumny i resztę zakupów :D :D ale czad podszedłem do kasy ładnie za wszystko zapłaciłem wpakowałem do plecaka i jazda z powrotem do domciu ludzie na przystanku nie mogli ze śmiechu jak zobaczyli coś takiego wychodzącego ze sklepu :) w drodze powrotnej trafił mi się pijak który zaczął krzyczeć do mnie mordeczkoo zrób fikołaskaaa no zrób taki fajny teledysk nagraliście noo :D :D 1 dzień z poweraizerem uważam na maxxxaaa zaliczony :D
ps: na przystanku nauczyłem się skakać w miejscu nisko jeszcze ale jest :)

walec - 2009-02-11, 23:58

no pięknie poczynasz! widzisz? na własnej skórze przekonujesz się, jak to jest wybić się z tłumu, często są to trudne do opisania- tak przyjemne wrażenia :)
teraz tylko kupuj ochraniacze!

lukassus - 2009-02-11, 23:59

rapbit napisa³/a:
wziąłem sok z najniższej pułki

zasadniczo, jak wchodzisz się do sklepu na Powerizerach na wejściu zaznacz, że dziś zgarniasz towar z najwyższych półek ;)

rapbit napisa³/a:
żaden problem skocze ci do sklepu

to jest zaleta posiadania kumpla z Powerizerami - wszędzie skubany może wyskoczyć :D

Kar napisa³/a:
Jednak ochraniacze robiÄ… swoje.

będę powtarzał to aż do znudzenia - ochraniacze to podstawa! Zaopatrzcie we wszystko co uznacie za niezbędne. Absolutne minimum to kask, kolana, łokcie i NAJWAŻNIEJSZE nadgarstki!

Kar napisa³/a:
Na przyszłość będę uważał żeby nie skakać na mokrym piachu, który leży na betonie .;]
Ogólnie skakałem na mokrym betonie- było całkiem spoko.

ja odradzam w ogóle skakania, gdy jest mokro. Byle gałązka czy listek wystarczą, by skończyło się nieprzyjemnie. Co prawda są tacy co skaczą po śniegu, mimo wszystko uczulam, by starannie dobierać miejsca i czas korzystania z Powerizer.

rapbit napisa³/a:
na przystanku nauczyłem się skakać w miejscu nisko jeszcze ale jest

gratulacje! błyskawicznie łapiesz co i jak.

Kar - 2009-02-12, 08:33

Nie no , ochraniacze miałem, dlatego mi się nic nie stało ;)
rapbit - 2009-02-12, 22:17

No to byłem dziś w szkole :D super pierwsze back flipy zaliczone co prawda na lonży ale co myślałem że jest to łatwiejsze :) ale daje rade jak na razie mam problem z lądowaniem ale do wyćwiczenia będę zdawał relacje na bieżąco a z czasem może jakieś fotki
lukassus - 2009-02-12, 22:21

rapbit napisa³/a:
z czasem może jakieś fotki

fotki i filmy :) - daj szansę innym podpatrzeć jak uczyć się skakać na Powerizer

rapbit - 2009-02-19, 00:44

powiedziałem że dam filmik z saltem i jest ale salto jeszcze na lonży i szczerze nie wrzucili najlepszego :)
http://www.polskieradioeu...21912024234.flv
no to było dziś radio u nas w szkole i nakręcili ten 3 minutowy reportaż a ja akurat ćwiczyłem na poweraizerach więc też pewną reklamę zrobiłem ;P

lukassus - 2009-02-19, 01:37

Rafał - dzięki za info. Bardzo dobry materiał i dobrze idzie ci już nie tylko skakanie, a nawet szkolenie!

pełny link dla zainteresowanych:

Polskie Radio Euro
Kod:
http://www.polskieradioeuro.pl/ZobaczCoSlychac.aspx?videoId=20080602071440/2009021912024234.flv


Gdzie znajduje się twoja szkoła i czy macie jakieś zajęcia otwarte?

rapbit - 2009-02-19, 12:17

szkołą się znajduje w warszawie na ulicy narbutta niestety nie prowadzi jak narazie żadnych warsztatów ani zajęć otwartych ale mam zamiar to zmienić więc z czasem jeżeli coś będzie to oczywiście zaproszę :)
Kar - 2009-02-19, 13:38

Czyli nie mógłbym tam wpaść , żeby z tobą poskakać bez zapisywania się?
rapbit - 2009-02-19, 14:31

niestety nie :( system to system ale z czasem coÅ› siÄ™ wykombinuje
prezes - 2009-02-19, 19:43

Świetnie rapbit !!! :) Cieszę się bardzo, że również ktoś z przygotowaniem akrobatycznym zainteresował się Powerizerem. A jeszcze bardziej cieszę się, że mogłem zobaczyć ten reportaż o szkole cyrkowej w końcu jest ona jakąś kontynuacją szkoły, którą dawno temu ukończyłem - Państwowego Studium Cyrkowego w Julinku. Życzę Ci wytrwałości daj znać jakie postępy robisz.
payonk - 2009-02-19, 21:26

o ile sie nie myle, to dyrektor tej wlasnie szkoly, skonczyl szkole w julinku :p wlasnie dlatego postanowil zorganizowac i jak najdalej ciagnie tÄ… wlasnie szkole

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group