Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Gdzie kupić Powerizer - co to jest

CaRt_ - 2009-03-31, 00:51

Witam,

jestem nowy na forum i mam pytanko otóż, czy sprzęt z linka jest oryginalny ? bezpieczny ? Generalnie zainteresowałem sie tematem zupełnie przypadkowo ale od razu stwierdziłem, że to coś dla mnie. Problem w tym, że kwota 1000 zł jest dla mnie nieosiągalna a cena w linku jest sporo mniejsza. Proszę o wypowiedź znawców

*****

pozdrawiam

gen100mek - 2009-03-31, 05:58

Te z twojego linku są na pewno bezpieczne, bo z tego co widać to jest "UpWing". Oczywiście nie jest to markowy Powerizer, ale wcale nie znaczy, że jest gorszy pod względem materiału. Zachęcam do przedzwonienia do sprzedawcy i zapytania, czy ma na stanie sprężyny z włókna węglowego. Jeżeli ma, to dobrze, jak nie, no to wyjdzie na to, ze TYLKO od Lukassusa dostaniesz węgle. Co to znaczy? Przede wszsytkim to, że za sprężynę węglową dostaniesz jakieś 30% większą siłę wybicia, sprężyna będzie sztywniejsza, wytrzmymalsza. No i najważniejsze. Powerizery są co prawda drogie. No ale za luksus się płaci. Mój brat ma Skyrunnery. Fajny sprzęt, ma atesty i te pierdoły, ale np napis na pudełku:"Ruuning" od razu mówi, że ktoś kto na opakowaniu swojego produktu robi koszmarny błąd jest z deczka niepoważnym sprzedawcą/producentem.

Trudno jest tu pisać na takie tematy, dlatego, że jest to właściwie jedyne forum Powerizer w Polsce, i należy do drystrubutora urządzeń konkretnej marki na nasz kraj. To tak jakbyś na forum Nike pisał, że Adidas i tak robi lepsze buty. Rozumiesz?

CaRt_ - 2009-03-31, 08:14

Zdaje sobie z tego sprawę tylko z drugiej strony skoro nie stać mnie na wydanie 1000 zł + dodatki to trzeba szukać jakiejś alternatywy a skoro tak to gdzie indziej pytać ?!

pozdrawiam

lukassus - 2009-03-31, 08:38

CaRt_ - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce,

Koniecznie zapoznaj się z tym tematem na forum.

Jeśli dany sprzedawca korzysta z wielu nazw, w tym z "skyrunner", nie podaje nazwy firmy, jej adresu i kontaktu telefonicznego, powołuje się na innych producentów - to wszystko daje uzasadnione podstawy do wątpliwości.

Istnieje możliwość zakupu Powerizer na raty. O szczegóły pytaj autoryzowanych sprzedawców.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group