Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Modyfikacje - [temat skasowany]

Thriex - 2009-05-25, 22:40
Temat postu: [temat skasowany]
[brak treści]
lukassus - 2009-05-25, 22:58

Thriex - stary, twój temat postu ma się nijak do treści, pytania kończysz wykrzyknikami, piszesz do wszystkich użytkowników forum jako grupy w pierwszej osobie liczby pojedynczej, zjadasz niektóre ogonki. Totalnie się w tym gubię. Niezwykle rzadko tego typu posty piszę personalnie na forum a nie PW.

Ostrzeżenia nie dostaniesz, popraw tylko co trzeba


Do tego dodam jeszcze, że:
- temat był poruszany na forum kilkakrotnie (skorzystaj z funkcji szukaj);
- jeśli potrzebujesz konkretnej części, piszesz/dzwonisz i sprawę masz załatwioną w 24h (dane kontaktowe na www.POWERIZER.pl) lub ew. PW do mnie;

Skasowałem możliwość pisania dużymi literami i w kolorze na forum.powerizer.pl, bo tego nadużywałeś.

Doceniam to i jest do dla mnie zrozumiałe, że szukasz pomocy i wsparcie u nas, bo lepszego supportu w Polsce nie ma. Na pewno znajdziesz tutaj odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, a jak będziesz potrzebował pomocy, to ją otrzymasz.

Zapytam jednak z ciekawości: dlaczego decydując się na skyrunnery nie skierujesz tych wszystkich pytań do swojego sprzedawcy?

Thriex - 2009-05-25, 23:00

Z prostych przyczyn brak kasy a jednak chciałbym poskakać .
lukassus - 2009-05-25, 23:03

Thriex - rozumiem, przecież wszystkich nas tutaj łączy to samo :D

Pytałem o coś innego.

Thriex - 2009-05-25, 23:08

Wiem że to podruba oczywiście to na początek sprawdze co i jak .
Oczywiście że planuję zakup Powerizer ale to za rok dwa (jak będzie kasa)
Pouczę się na jednym i zobacze czy mi się spodoba itd.

lukassus - 2009-05-25, 23:12

Thriex - tylko bądź ostrożny.

Podtrzymuję pytanie:
Cytat:
dlaczego decydując się na skyrunnery nie skierujesz tych wszystkich pytań do swojego sprzedawcy?

Thriex - 2009-05-25, 23:16

Wiem dużo czytałem jakie mogą być skutki ale zaryzykuję.
A jeśli chodzi o sprzedawcę skyrunner właśnie o tym nie pomyślałem (hehehe) a pozatym skoro juz tu jestem.

Thriex - 2009-05-25, 23:33

No dziękuję że mnie przyjęliście i nie wyrzuciliście mnie za tego skyrunner .
Wielkie dzięki.

gen100mek - 2009-05-28, 16:13

Lukassus, może ja się wypowiem za kolegę wyżej, bo mimo, że nie mam swojego sprzętu , to jak byłem u tego gościa od skyrunnerów to widziałem co-nieco. Ogólnie facet spoko, ale mogę się założyć, że nie skacze, ani nie skakał. Poza tym, nie ma sprężyn węglowych, no i w zeszłym roku miał lekki burdel w warsztacie, bo nie mógł znaleść tzw. "tulejek", właściwie to łożysk ślizgowych, no i nazywał je podkładkami. Jak zapytałem jak je założyć, to powiedział, że muszę się pobawić, bo mu się nie chce pokazywać, no cóż :D
lukassus - 2009-05-28, 20:37

Pochwal się w jakim mieście byłeś, bo klonów i różnych skyrunnerów jest na pęczki.

Co do reszty: no comments.

gen100mek - 2009-05-28, 20:54

A w Pleszewie byłem. Ogólnie zastrzeżeń nie mam do tamtego sprzedawcy, bo podchodził do wszystkiego poważnie, ale motyw z podkładkami... No cóż :hyhy:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group