Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Gdzie kupić Powerizer - ciekawostka

volox - 2009-06-24, 19:40
Temat postu: ciekawostka
Przeglądam sobie dziś dystrybutorów szczudeł, te wszystkie miliard nazw itd, a tu nagle patrze, polska strona poweriser.. zaglądam a tam coming soon i niżej mail do Łukasza Zawadki. Czy to nie nasz Lukassus przypadkiem?
A oto link:

http://www.poweriser.pl/

Czyżby asortyment się powiększał? :D

Jeśli to już było to przepraszam, nie widziałem nigdzie na forum wzmianki o tym.

lukassus - 2009-06-24, 19:47

volox napisa/a:
Czy to nie nasz Lukassus przypadkiem?

Wasz lukassus i zdecydowanie nie przypadkiem :)

matkop - 2009-06-24, 20:59

Znacznie ciekawszą stroną jest
http://powerisers.pl/
:) :):)
Poweriser miał być pierwszy na rynku w Polsce wyszło inaczej.
Luk a czy za 7milowebuty.pl też się nie kryjesz ?

lukassus - 2009-06-24, 21:06

"Nie wytrzymam, permanentna inwigilacja!" ;)
volox - 2009-06-24, 21:49

Luk, a czy można wiedzieć w jakiej cenie będą te powerisery? Bo z tego co widziałem to jest to na oko trochę wyższa klasa od powerizerów. Słyszałem też że masz te kolanka, takie jak w tych poweriserach, na rzepy. Pytanie tylko za ile, bo chętnie bym sobie zamienił w moich powerkach, a na forum różne kwoty widziałem padały..
lukassus - 2009-06-24, 21:59

volox - cena taka sama jak w całej Europie. Kolanka na rzepy są, info na PW.
matkop - 2009-06-24, 22:25

Czyli widzę że wchodzisz w dystrybucję znanych marek. Powiedzmy segmentu wyższego.
A klasa premium(PowerSkip) zawita kiedyś ?
Co do Poweriser to zapewne chodzi o poziom 350-400 E
A 7meilenstiefeln też około 400 E
Dobrze prawię ?

lukassus - 2009-06-24, 22:37

matkop napisa/a:
PowerSkip

dostępne na zamówienie od kilku lat

matkop napisa/a:
Dobrze prawię ?

poprawnie

sakul - 2009-06-25, 09:39

a ja już się w tym wszystkim pogubiłem zawsze z tego co pamiętam na tym forum było mówione, że Powerizer jest jedyną i najbardziej hmm najlepszą (oryginalną?) marką, a tutaj czytam, że inne marki są lepsze (droższe?), więc nie rozumiem dlaczego jest prowadzona kampania w TV że tylko i wyłącznie Powerizer, a tutaj wychodzi na to, że Lukassus będzie prowadził dystrybucje jeszcze innych marek (podobno lepszych od Powerizer)?? jakiś brak tutaj logiki albo ja coś pomijam. Nie żebym naskakiwał na kogoś tylko według mnie jest to trochę pogmatwane, rozumiem, ze reklama jest reklamą ale i tak mętlik w głowie mam
payonk - 2009-06-25, 10:03

POWERISER jest "lepszym" odpowiednikiem powerizera. niestety nie ten poweriser ktorego mozesz kupic na allegro... ten z allegro jest troszke jak adidos..
matkop - 2009-06-25, 12:01

Uzyskanie rzetelnej informacji o markach graniczy niemal z cudem. Więc czasami musisz się zdać na wujka google i zagraniczne fora odnośnie sportu a nie marki. Sytuacja kształtuje się mniej więcej tak.

Powerskip - oryginalne , pierwsze szczudła "od" Bocka , uznawane za najlepsze , najtrwalsze i w ogóle. Swebounce skaczą właśnie na nich. Nie ma róży bez kolcy cena 900 E

PoweriSer - produkowane w Korei Płd szczudła. Pojawiły się przed naszym Powerizerem , sprzęt dobrej jakości cena zależy od kraju i modelu 400 $ do 400 E

7meilenstiefeln- pochodzą z Austrii również półka wyższa od Powerizera cena około 400E

Powerizer produkowana w Chinach tańsza, sprawdzona! wersja szczudeł Bocka około 200E
w tej samej fabryce są również produkowane inne marki ( w tym obecne na polskim rynku)

Skyrunner Chińska wersja ,która łamie patent i generalnie odradzam jej zakupu


Co do reszty marek nie wypowiadam się , ze względu na ich obecność na Polskim rynku a forum dotyczy Powerizera.
Musicie jednak pamiętać że na markę Powerizer Polska nie składa się tylko sprzęt!
Głównie chodzi serwis , gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Dostępność części , szybkość obsługi i stosunek do klienta.
Nie wiem jak jest gdzie indziej , wiem tylko że tu jest bardzo dobrze.

volox - 2009-06-25, 15:35

Jedno mnie tylko zastanawia.. Te całe powerskip są trochę dziwne.. wyglądają jak żółte chodaki ortopedyczne. Nie wiem, może widziałem zdjęcia jakieś nieoficjalne, ale na wszystkich było to samo. Dodatkowo nie wyglądają na takie które dobrze trzymają stopę. Zastanawia mnie więc, czemu te 'najlepsze' wyglądają jak samoróby z piwnicy dziadka Eustachego..
lukassus - 2009-06-25, 17:16

ja nie ryzykowałbym aż takich odważnych określeń jak "lepsze" czy nie.
najwięcej zamieszania wprowadzają producenci. Jedna mała plotka tworzy prawdziwą lawinę kolejny, jak np. ta powtórzona w tym topicu.

matkop - 2009-06-25, 21:30

Głównym elementem sprzętu jest sprężyna , a ta wykonana z włókna węglowego zamontowana w Powerizer jest naprawdę dobra.
Ciekawostką w innych sprzętach są np. Kopytka do hali, wykonane z jasnej gumy takiej jak w halówkach , które można dokupić.
Chciałbym mieć możliwość porównania sprzętów innych marek. Jest dostępne parę porównań jednak są to tylko i wyłącznie subiektywne odczucia skaczących. Pewnie na Aubrii będę mógł skosztować innych szczudeł i wtedy napiszę co i jak. Przetestuje też pewnie nowe kolanka i może wtedy takie zakupie.

Ps. Co z forum gdy wejdą nowe marki ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group