Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wrażenia Powerizer - Wrażenia by Twiti :D

Twiti - 2007-06-26, 14:52
Temat postu: Wrażenia by Twiti :D
Ludu pracujący miast i wsi :) opiszę tutaj moje wrażenia dotyczące tego cudownego urządzonka :)

Dostałem Powerizera dziś niestety padało więc nie mogłem od razu wyjść go wypróbować. Postanowiłem przestudiować instrukcję co wyszło mi na dobre hehe. Oskalpowałem Powerka z wszelakiego rodzaju osłon zabezpieczających i czekałem aż pogoda się poprawi.

Doczekałem się godzina 14:00 postanowiłem wyjść wypróbować sprzęcik. Po gorących namowach mamy ... "nie idź to jest niebezpieczne mało stabilnie to wygląda" również po namowach dziadka " Marcin jutro masz egzamin zacznij skakać w czwartek". Postanowiłem wyjść i pokazać im że to nie jest takie trudne...

Jakie było moje zdziwienie gdy wstając myślałem "zaraz zginę :D " przeszedłem pijackim krokiem około 10 metrów podtrzymując się domu ale spoko wytrzaskałem się po buzi w myślach i powiedziałem że muszę się skupić i.... zacząłem iść sam bez trzymanki przeszedłem tak około 15metrów do bramy i z powrotem i tak wieeele razy.
Później spróbowałem biegu to już trochę trudniejsze ale dało się zrobić wybijanie było nieziemskim uczuciem to tak jakby się chodziło po księżycu. Na koniec zostawiłem sobie skakanie nie bardzo wiedziałem od czego zacząć więc zacząłem od ...skakania :) nacisk na pięty i o dziwo super stabilnie szok. Mięśnie czują różnice odczuwalne jest zmęczenie ale takie przyjemne orzeźwiające.
Naprawdę polecam ludzie to jest warte tych pieniędzy jest bezpieczne i stabilne.

Podsumowanie:

45min na Powerizerze
=
nauka chodzenia, biegania (wymaga dopracowania) i skakania na wysokość 50cm :)
Proste, bezpieczne, przyjemne... szokujące obserwatorów ich miny bezcenne za Powerizer zapłacisz kartą MasterCard :)

lukassus - 2007-06-26, 15:02

Witamy Twiti wśród użytkowników sprzętu zwanego Powerizer :D
Twiti, jesteś kolejnym przykładem osoby, która migiem opanowała podstawy Powerizer. Właściwie od razu chodziłeś i to SAM! Gratulacje, łatwe to na pewno nie jest, przynajmniej nie dla każdego.

I warte podkreślenia: Powerizer jest bezpieczny i bardzo stabilny.

Powodzenia Twiti na egzaminie. Teraz masz dodatkową motywację do nauki :)

Twiti - 2007-06-28, 11:38

Muszę to dopisać bo to niesamowite wrażenie :D taki mały PS ;)

Dzisiaj pojechałem na uczelnie po wpis z egzaminu z anglika i do bagażnika wsadziłem powera gdyż kumpel prosił bym mu go pokazał. Spotkaliśmy się przy wejściu i siup za budynek na parking poskakałem troszkę i wtedy zaczęła sie zabawa kumpel przywdział te stylowe buciki i rozpoczął naukę zajeło mu to około 5min więc również bez problemów.

Później znów moja kolej tym razem wybraliśmy się pod bibliotekę :] podnoszę głowę a tam około 10ludów patrzy na mnie jak na ... dziwaka :D hehe poszliśmy za bibliotekę tam kilku ludków prawię się przewróciło o krawężnik ale tak to bywa gdy sie patrzy nie pod nogi tylko na kogoś w powerku :D Przechodząca nieopodal dziewczyna pokazała nam całe uzębienie rozdziawiając buźkę i tworząc z oczu dwie piękne 5-cio złotówki. Ale nie to było najlepsze :D Najlepsze miało dopiero nadejść :D

Udaliśmy się do miejsca które (prawie) każdy student musi minąć w drodze na uczelnie lub do akademików. Ledwie ruszyliśmy a tu... około 40 ludu zaprzestało marszu zwracając swój wzrok na mnie ale były kabarety czułem się jakbym miał jakieś orędzie wygłosić hehe

COŚ FENOMENALNEGO !!!!!!!

walec - 2007-06-28, 14:50

Witaj Twiti :) Cały Kraków Cię pozdrawia i gratuluje tak szybkiej nauki powerizera :P Więc, jako że z Kielc do Krakowa daleko nie jest, zapraszamy cię co niedziela od 11tej do Parku Jordana przy Błoniach. Zapraszam cię w imieniu Grace, A2t2, Matkopa i Swoim. Jest tam wtedy istny cyrk :D Bez obrazy, a publika jesazcze większa niż u Ciebie pod uczelnią . Pozdrowionka ;)
Twiti - 2007-06-28, 20:51

Lol to jak zjazd prawie hehe :D Możliwe że się wybiorę ale to jak się czegoś więcej nauczę ;) na razie to skoki i bieg dopracowuje :D tak by robić to szybciej i wyżej (nie koniecznie w tej kolejności :D )

Chciałem opisać dziwny upadek mojego kumpla (którego dzisiaj nauczyłem chodzić) ale nie da się tego za bardzo przedstawić słownie... tak czy siak możecie mi wierzyć że wyglądało to ... niecodziennie nawet jak na Powerizer hehe (nic mu się nie stało nawet zadrapania :) )

Pozdrawiam Kraków :D :zdrowko:

matkop - 2007-06-28, 23:41

Tobie taka publika pasuje lubisz zwracac na siebie uwage. Ja nie bardzo wiec skacze na uboczu :)
walec - 2007-07-02, 09:43

matkop, JA CI POKAŻĘ !!!! Na jakim uboczu? Chyba muszę wzbudzić w Tobie więcej odwagi!! Pozdrowionka, to nie jest zwracanie na siebie uwagi, to jest coś niezwykłego wśród zwykłych ludzi , zwykłym świecie, który zwariował, a dla którego taki widok jest zwariowany. ODWAGI :P
Grace - 2007-07-02, 20:44

Ja do Kraka zapraszam tym bardziej, ze do ans co tydzień z Kielc właśnie, jeden żongler dojezdza, bo muz nami milej ćwiczyć niż u siebie samemu :P

Eh, przyniesiecie w końcu powerka, to sobie popróbuje to moze i kasa znajdize sie szybciej na te zabwake :P

Twiti - 2007-07-03, 05:53

Ech a ja 6tego dnia posiadania powera (czyli w niedzielę) nagrałem filmik i leży to u kumpla bo mu się pinacle sypie :mur: i nie może złożyć :beczy:
blitzer - 2007-09-06, 11:06

Witam wszystkich!

A miałem sobie rower kupić :D

Jednak przez przypadek trafiłem tutaj i o rowerze zapomniałem ;) . Chcę to!!! :P

Widzę, że Twiti z Kielc jesteś :) . Zupełnie jak ja ;) . Chętnie bym zobaczył jak sobie w tym skaczesz :]

lukassus - 2007-09-06, 11:25

blitzer witaj na szczęśliwym forum ludzi pozytywnie rozskakanych!
Twiti zamieścił na forum swoje filmy, także przed spotkaniem możesz zobaczyć, co już na Powerizerze wyczynia :)

Dany - 2009-06-29, 18:31

Ja moze nie mam jakiegos specjalnego talentu ale jak bylem 1 raz na powerku tez ze 15 metrow trzymalem sie a potem sam i podbiegiwanie :D :D :D :D PoZdRaWiAm all!!!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group