Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Gdzie kupić Powerizer - Na części

Dany - 2009-07-15, 08:12
Temat postu: Na części
Wczoraj pod wieczór zaprosiłem kolegę do domu , nie ma internetu, komputer też nie najnowszy ale spoko przecież nie trzeba być bogatym :D .Pokazałem mu Powerizer a dokładnie to forum podjarał się na powerki .
Poprosił mnie o to abym zapytał się czy jest możliwość kupienia PoweriZera na części (kopytka, sprężyny,kolanka, zapięcia.....itd).

Mówiłem mu że prawie na 100% nie kupisz powerka na części ale poprosił mnie więc dotrzymam słowa i się zapytam :D
Sam jestem ciekaw odpowiedzi od Lukassus'a

lukassus - 2009-07-15, 08:19

jest taka możliwość, info na PW
Dany - 2009-07-15, 08:33

Mojej Mamusi :D kredytu nie chcą zaakceptować :( czy jakoś tak :D ale jeszcze 75% mam że kupie wiec Lukassus pamiętaj ze mam czas do końca miesiąca :D
Może bym kupił se z nim na części :padam: :padam: :D jak nie wypali z kupnem za kase mamy :D

gen100mek - 2009-07-16, 21:56

Przecież kupowanie tego na części to co najmniej idiotyzm. To tak jakbyś dzielił monitor na piksele...
Zanim kupisz wszsytko to przejdzie ci ochota. Swoją drogą, to jedyne co mi się z tym kojarzy to gazeta :D
Co tydzień jakaś część i po roku-dwóch masz szczudła.

ChildOfJah - 2009-07-20, 15:30

Dokładnie...idotyzm :rotfl: Dany, weź się może za kolekcjonowanie figurek :P
Dany - 2009-07-20, 22:08

Nie no matka dostała kredyt powerki bedą nie długo :D (wreszcie)
i tamto na czesci to wiesz moj kumepl chcial kasy ma dostanie bo ojciec przyjedzie czy zza granicy czy jakos tak i do przyszlego marca by miał powerki, w zime i tak nnie miał by gdzie skakać :(

Powermaniaq - 2009-07-24, 13:50

spoko temat po ile tak wszystkie części idą??
chodzi mi otą gumę na dole, zapięcia to cos z pianka i amrotyzator (wrazie pomyłki poprawić bazuje na info z allegro gdzie natchnolem sie na skakace szczudla)

P.S witam wszytkich POWERIZEROWYCHMANIAQW

Dany - 2009-07-24, 13:55

HAHA teraz ja powitam nowego :D
Powermaniaq - witaj na najbardziej rozskakanym forum w cyberprzestrzeni
Poprawie cie bo to nie AMORTYZATOR tylko Sprezyna, tez spotkalem sie na allegro z nazwa amortyzator
Wszystko do LUKASSUS na PRIV

lukassus - 2009-07-24, 13:55

Powermaniaq - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce.

Jak potrzebujesz konkretnej części, piszesz maila lub PW do mnie i masz błyskawiczną odpowiedź. Planujesz sam składać Powerizer?

matig6 - 2009-07-24, 16:09

I jeszcze to gumowe coś na dole to kopytko ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group