Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Bezpieczna Nauka - biegi długodystansowe ;]

ostry7 - 2009-08-23, 15:40
Temat postu: biegi długodystansowe ;]
z tego co piszecie to skakanie i bieganie na Powerku jest niebywale męczące :D ale czy próbował ktoś kiedyś przebiec na nim jakiś większy dystans? czy raczej ten sprzęt nie jest do tego stworzony?
matkop - 2009-08-23, 18:57

Ja 2km dystans z parku do domu kiedyś pokonywałem i wygladało to mniej więcej tak
200m bieg, 200 chód , 200 bieg itd.
Najwięcej około 500 metrów przebiegłem , ale padłem ze zmęczenia podem.

Sprzęt nie jest do maratonów.

ostry7 - 2009-08-23, 20:01

hehe szkoda troche :] no ale w sumie niezły kawałek trasy pokonałeś po mieście można śmigać :D nawet marszobiegiem bedzie szybciej niż biegiem normalnym bez powerka ;)
Dany - 2009-08-23, 20:29

przebiegaj se 2godziny niewazne czy dlugi dystans biegniesz mozesz isc tak jak powyzej napisane 200m isc 200 leciec ale na poczatku to po 50-100m mozesz byc zmeczony w sensie wiadomo jakim
lukassus - 2009-08-23, 21:47

Cytat:
z tego co piszecie to skakanie i bieganie na Powerku jest niebywale męczące ale czy próbował ktoś kiedyś przebiec na nim jakiś większy dystans? czy raczej ten sprzęt nie jest do tego stworzony?

to, że nikt z nas tutaj chyba nie biega długich dystansów na Powerizer, nie znaczy, że Powerizer się do tego nie nadaje. To może być kwestia odpowiedniego treningu.

Kręcąc materiał do Orange Sport przebiegliśmy połowę mostu świętokrzyskiego dwa razy, wracając z powrotem spacerkiem. Należy zaznaczyć, że ten bieg był po całym dniu skakania w pełnym Słońcu (pogoda bardzo dopisała). To jak wyglądaliśmy po tym bieganiu - bezcenne :)

ostry7 - 2009-08-24, 00:55

aha no jednak to może będę bił rekordy biegu :D No najpierw muszę go mieć ;]
ChildOfJah - 2009-08-25, 12:01

Ja jak idę do nas na doline sportową to mam około 4 km i kawałek trasy bięgnę kawałek idę ale nie wyobrażam sobie przebiec 4 km na raz no chyba że to by był trucht a nie bieg jak na powerizerach 3 metrowymi krokami ;)
payonk - 2009-08-25, 15:25

ja truchtem robilem 3km, relacja jest na forum gdzies ;]
lukassus - 2009-08-25, 15:32

swego czasu była osoba w USA, która chciała całe stany przejść w szerz na Powerizer!
Coś na mniejszą skalę z czasem można zrobić w Polsce (szczytny cel itp.).

Dany - 2009-08-25, 23:41

od koszalina przez wa-we i krakow do zakopca na malysza :D
Rastaman - 2012-04-22, 15:05

ja uważam że na powerkach można biegać długie dystanse gdyż 2 razy miałem okazję na kilometrowy bieg na powerizerach, za pierwszym razem udało mi się pokonać 700 metrów biegiem i to nawet szybkim ale potem już nie miałem siły na nic do końca dnia. Za drugim razem było lepiej, pokonałem większą część drobi biegiem i czułem że jeszcze mam trochę siły. Mam nadzieję że dalej będę robił takie postępy
lukassus - 2012-04-23, 08:16

Mamy zawodnika, który przebiegł 20km:
http://www.facebook.com/forumpowerizer

Szukamy jednak lepszego harpagana:
http://forum.powerizer.pl/viewtopic.php?t=1787

hudy85 - 2013-01-26, 12:54

Ogladajac filmy jest tak ciezko w to uwierzyc, ze az nie da sie uwierzyc:D
Nie moge doczekac sie swoich i nie potwierdzic tej teorii, gdyz moim zalozeniem jest zastapic rower i biegac 15 km do chatki swojej kobitki po pracy :D

lukassus - 2013-01-26, 13:55

Szacun! Jak dasz radę, może odważysz się też na większe wyzwania.
koleszko - 2013-07-31, 21:00

Jak tak sobie czytam wasze posty sprzed paru miesięcy i że wy biegacie i wgl.
Powerki mam od dziś, konto na forum nieco dłużej, ale narazie bałem puścić sie ściany, a co dopiero biec przed siebie.
Na filmikach na youtube wygladało to tak prosto i łatwo :wstyd:
Może jak juz się naucze chodzić bez ścian do okoła mnie to też coś wrzuca na yt

pozdrawiam:)

lukassus - 2013-08-01, 10:08

Spokojnie. Postawa wyprostowana, nogi wysoko, kroki krótki ale częste. Opnauj dobrze chodzenie, później dopiero bieganie a na saaaamy końcu skakanie. Sam Poweiser wzmacnia mięśnie. Cierpliwość i odopowiednia kolejność ćwiczeń pozwolą na sprawne opanowanie podstaw.

Czekamy na video.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group